Haberi Paylaş

  Alpaslan Öztürk'ün eşi Ebru Şancı, sosyal medyadan ifşa etti

  Spor Haberleri

  Alpaslan Öztürk'ün eşi Ebru Şancı, sosyal medyadan ifşa etti

  Futbolcu Alpaslan Öztürk ile evli olan eski manken Ebru Şancı evinde, 8 köpekle yaşıyor.

  Futbolcu Alpaslan Öztürk ile evli olan eski manken Ebru Şancı evinde, 8 köpekle yaşıyor. Şancı ayrıca sokak hayvanlarına da sık sık yardımcı oluyor. Bu durum ise yaşadığı sitenin bazı sakinlerini rahatsız ediyor. Şancı geçtiğimiz gün evine gönderilen bir uyarı kağıdını görünce çileden çıktı. Şancı o kağıdı şu notla paylaşım isyan etti:

  Şimdi sizinle trajikomik bir şey paylaşmak istiyorum ve 7 milyon hayvanseverin fikrini merak ediyorum! ve bu iş yargıya gidince hepinizden sosyal medya desteği bekliyorum... Bahsi gecen 4/5 tane site yöneticisi (bütün işleri köpekle uğraşmak başka hiçbir işe yaramıyorlar!) bana ve hayvansever komşularıma bu yazıları yollamışlar. Belediyenin küpesi olan sokak köpeklerini bizlere mobbing uygulayarak üstümüze almamızı yoksa yasa dışı yollarla siteden atacaklarını söyleyen bir kağıt yollamışlar...

  Ve aynı yönetim ayda bizden topladığı villa başına 1850 TL'lik aidatımızla 80.000 TL'lik köpek rehabilite etmek adına para toplamışlar ama amacı ne onu bile söylemiyorlar! İstanbul Deftedarlığı'nın bu bütçeyi incelmesini rica ediyoruz. Açıklama bekliyoruz bu 80.000 TL nereye ayrıldı? Verecek cevabınız yoksa o parayı bu zor günlerde geçim derdine düşen insanlar için harcamanızı talep ediyoruz!

  REZALETTEN ÇEKİNMEM!

  Böyle bir yasal hakkınız yok bunu sitede bizim baktığımız hiçbir köpek birine saldırmadı ne bir video kaydı ne de ısırılma belgeniz var yani koca bir yalan!!!! Bir de buraya imzasını atan beylerden birinin karısı daha önce paylaşmıştım köpekleri yasa dışı yollarla siteden atmayı teklif eden bir canlı delilleri duruyor zaten!!!

  Bu saatten sonra benim ya da arkadaşlarımın köpeklerinin yasa dışı yollarla siteye sokulan herhangi bir aracı @securitasturkey sorumluluğunda sayarım görüntülerinde savcılığa verilmesini rica ederim. @arnavutkoybelediyesi @tarimgovtr @foxhaber @showtv @kanald ve tekrar belirtirim ki köpeklerime dokunanla ömür boyu uğraşır hiçbir mahkemeden ve rezaletten de çekinmem bilginize.... Sitenin telefonu kağıdın altında yazıyor bilginize! Şimdiden hayvansever dostalarıma teşekkür eder Allah'ın sessiz kullarını koruduğunuz ve kolladığınız için rabbim elinizi darda bırakmamasını temenni ederim. ve bütün bunlar bittiğinde sitemizin aslında yasal olarak halka açık olan ormanında herkesi mangal davet ediyorum. NOT: Korkak ve tırsak hayvan düşmanları sahte hesap açıp yazacagınıza ... yetiyorsa kendi hesabınızdan yazın..."

  Kaynak: Hürriyet / Spor

  Alpaslan Öztürk Ebru Şancı Spor Haberler

  beğendim
  alkışladım
  beğenmedim
  güldüm
  üzüldüm
  sinirlendim
  şaşırdım
  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title