Ümit Özat'tan olay yaratacak sözler! Daha önce Ali Koç'a kimse bu kadar sert yüklenmedi - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Ümit Özat'tan olay yaratacak sözler! Daha önce Ali Koç'a kimse bu kadar sert yüklenmedi

Haberler.com / Ali Gülhan - Haberler | Spor

Fenerbahçe'nin eski kaptanlarından Ümit Özat, YouTube kanalından yayınladığı videoda sarı-lacivertlilerin başkanı Ali Koç'a çok ağır yüklendi. Özat yaptığı açıklamada, "Fenerbahçe'nin başında öyle bir zat var ki gerçekten Fenerbahçe'nin böyle bir başkanı olduğu için utanıyorum" dedi.

Fenerbahçe'nin eski kaptanı Ümit Özat kişisel YouTube kanalından sarı-lacivertlilerin başkanı Ali Koç'a ağır sözlerle yüklendi. Koç'un sarı-lacivertlilere başkan olmasından utandığını belirten Özat, "Çocuk gibisin" ifadelerini kullandı.

Ümit Özat'ın açıklamaları şöyle:

"UTANIYORUM"

"Fenerbahçe'nin başında öyle bir zat var ki gerçekten Fenerbahçe'nin böyle bir başkanı olduğu için utanıyorum. Bir gün önce söylediğini ertesi gün "U" dönüşüyle değil, resmen "O" dönüşüyle değiştiren bir Fenerbahçe Başkanı var.

"ÇOCUK GİBİ BİR KULÜBÜ YÖNETİYORSUN"

Bir gün top toplayıcıları eleştiriyorsun, bir gün MHK'yi eleştiriyorsun, bir gün TFF'yi eleştiriyorsun, bir gün VAR'ı eleştiriyorsun. Hiç dönüp aynaya kendine baktın mı? Çocuk gibi bir kulübü yönetiyorsun, çocuk gibisin."

Haberler.com - Spor Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (2)
Sinan Yılmaz :Aziz Yıldırım döneminden tecrübesi de var Sayın Ali beyin. Rakamlar başarısız olduğunu gösteriyor. Cevap Yaz 0 2 Yayından Kaldır
Köfteci Jardel:Çok biliyorsan 150 milyon euro bağış yap kulübe ve gel sen yönet. Atıp tutmak en kolayı. Cevap Yaz 11 2 Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title