TRT Spor yorumcusu canlı yayında gözyaşlarını tutamadı! Yürekleri paramparça etti - Haberler Spor
Haberi Paylaş

TRT Spor yorumcusu canlı yayında gözyaşlarını tutamadı! Yürekleri paramparça etti

Haberler.com / Ömer Özarslan - Haberler | Spor

A Milli Takım'ın son saniyede gelen Letonya zaferi, herkese karmaşık duygular yaşattı. TRT Spor yorumcusu Tarık Üstün, Stefan Kuntz'un gözyaşlarına dayanamadı. Tarık Üstün, "Yabancı diye tartışılıyordu. Bakıyorsunuz bir Alman. Alman hoca gözyaşlarını tutamıyor" dedi ve yorumuna devam edemedi. Tarık Üstün'ün yorumcu partneri ve spiker, sözü alıp yayını devam ettirdi.

Stefan Kuntz'un gözyaşları, yorumcu Tarık Üstün'ün kalbine dokundu. Deneyimli futbol insanı Tarık Üstün, Stefan Kuntz'un duygusal anlarından çok etkilendi. Üstün, "Yabancı diye tartışılan bir hoca. Bakıyorsunuz bir Alman. Alman hoca gözyaşlarını tutamıyor. Kameramanlar, bizler, sesimiz kısıldı bağırmaktan. Yani çok enteresan" dedikten sonra yorumuna devam edemedi. Spiker Hünkar Mutlu ve yorumcu Alp Pehlivan, sözü alıp yayını devam ettirdi.

TRT yorumcusu canlı yayında gözyaşlarını tutamadı! Yürekleri paramparça etti

TRT Spor yorumcusu canlı yayında gözyaşlarını tutamadı! Yürekleri paramparça etti
Haberler.com - Spor Haberleri
Ömer Özarslan
Haberler.com Haberler.com - Spor Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (4)
Ahmet Gündoğdu:VAYVE YUREGIM PARCALANDI,TARIK USTUN SENI BAYAGI BIR ADAM SANIRDIM.KIME AGLIYON KIME ELIN GAVURUNA AGLA KENDI INSANINI YERDEN YERE VUR.
Ahmet Gündoğdu:tarık ustün bıraz agla dıye maaş fazla verecekler.yazıklar olsun sıze.kendı ınsanını yerden yere vur.elin gavuruna ağla yazık.
Ahmet Gündoğdu:vay be elın adamı nasıl tatlı geliyor,bır turk hoca oldumu yerden yere vur,bır yabancı hoca olunca ağla.yazık...
500
title