Sonunda Muradına Erecek

Sonunda Muradına Erecek

Av. Fethi Pekin ile 24 Saat Süren Bir Evliliğe İmza Atan Hande Ataizi, Genç Sevgilisi Philippe Arman'la 29 Mayıs'ta Nikah Masasına Oturmaya Hazırlanıyor.

Sonunda Muradına Erecek

AV. FETHİ PEKİN İLE 24 SAAT SÜREN BİR EVLİLİĞE İMZA ATAN HANDE ATAİZİ, GENÇ SEVGİLİSİ PHİLİPPE ARMAN'LA 29 MAYIS'TA NİKAH MASASINA OTURMAYA HAZIRLANIYOR.

Çapkınlıklarıyla ünlü oyuncu Hande Ataizi ikinci kez nikah masasına oturmaya hazırlanıyor... Av. Fethi Pekin ile 24 saat süren bir evlilik yaparak kırılması güç bir rekora imza atan Hande Ataizi, sonunda muradına eriyor... Genç sevgililere olan düşkünlüğü ile tanınan seksi oyuncu, Philippe Arman'ın tüm karşı çıkmasına karşın Arman soyadını almaya hazırlanıyor.

Tanınmış bir aileye mensup olmayı kafasına koyan Hande Ataizi, Mert İncekara ve ünlü piyanist Fazıl Say'la flört etmiş ancak bir türlü nikah masasına oturamayarak tekrar eski aşkı Philippe Arman'a dönmüştü. Arman ailesinin tüm dayatmalarına karşın Hande ile evlenmekte direnen ve ailesini razı eden genç Arman'ın 29 Mayıs'ta, Hande Ataizi ile bir kilisede yapılacak törenle evleneceği iddia ediliyor...