Son Dakika: Araç sahiplerine kötü haber! Motorine 16 kuruş zam geldi

Son Dakika: Araç sahiplerine kötü haber! Motorine 16 kuruş zam geldi

Son dakika: Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere motorine 16 kuruş zam geldi. Söz konusu zam pompa fiyatlarına yansıyacak.

07.08.2020 16:25 | Son Güncelleme: 07.08.2020 17:06

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası'ndan yapılan açıklama göre, motorine 16 kuruş zam geldi. Bu gece yarısından itibaren geçerli olacak zam pompa fiyatlarına yansıyacak.

MOTORİNİN LİTRESİ KAÇ LİRA OLACAK?

Zammın ardından İstanbul'da 5,95 liradan satılan motorinin litresi 6,11 lira olacak. Motorinin litresi Ankara'da 6,01'den 6,17'ye, İzmir'de ise 6,04'ten 6,20'ye çıkacak.

AKARYAKIT FİYATLARININ HESAPLANMASI

Akaryakıt fiyatları, Türkiye'nin de dahil olduğu Akdeniz piyasasındaki işlenmiş ürün fiyatlarının ortalaması ile dolar kurundaki değişiklikler baz alınarak rafineriler tarafından hesaplanıyor. Bu hesaplanma sonucunda dağıtım firmalarınca uygulanan fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük değişiklikler gösterebiliyor.

Son Dakika Haberleri - Son Dakika Haber - Güncel Haberler

Son Dakika: Araç sahiplerine kötü haber! Motorine 16 kuruş zam geldi
Haber Yorumları (37)
ADALET: araç alamıyoruz ki motorin alalım sorun yok. yap yapabildiğin kadar. bitiyoruz.
DUŞ MİHRAKLAR: Hep cehape zihniyeti yüzünden
ERHAN: Sandıkta cevabını veririz sayın Erdoğan , altın Euro dolar fırladı dalga geçer gibi elbet durur bir yerde diyeceğine önlem al ama almıyorsun
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title