Şiddet Haberleri

Şiddet haber, Şiddet son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şiddet - Dün
Midilli'de barınaksız kalan göçmenler için Brüksel'de gösteri
Kampta şiddet, ruh sağlığı sorunları ve intihar teşebbüsü gibi olayların görüldüğünü belirten göstericiler, Kovid-19 salgınının durumu daha da kötüleştirdiğini ve kampın aylarca dünya ile irtibatının kesildiğini söyledi.
Şiddet - Dün
Son dakika haberleri! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye'nin şantaja ve haydutluğa boyun eğmeyeceği anlaşılmıştır
'GÖZÜNÜN YAŞINA BAKMIYORUZ' Erdoğan, teröristlerin kalleş saldırıları dolayısıyla yavaş ilerleyen yatırımların artık çok daha süratli bir şekilde hizmete sunulduğunu dile getirerek, şunları kaydetti: "Dağdaki katil sürülerinin başlarını kaldırmalarına nasıl fırsat vermiyorsak, onların şehirdeki uzantılarına da müsamahakar davranmıyoruz. Teröre bulaşan, şiddeti teşvik eden, elindeki imkanları terör baronlarının emrine veren her kim olursa olsun, gözünün yaşına bakmıyoruz.
Şiddet - Dün
Taliban ile Afganlar arası müzakereler devam ediyor
Barış görüşmelerinin seyri ABD, ilk kez eski Başkan Barack Obama yönetiminde Afganistan'da barış amacıyla Taliban ve Afgan hükümetleri arasında görüşmeler yürütülmesi için girişimlerde bulundu. 2011, 2012 ve 2013'teki girişimler sonuçsuz kaldı. ABD Başkanı Donald Trump'ın, 2017'de "başkan" seçilmesinin ardından müzakereler yeniden gündeme geldi. ABD ile Taliban temsilcileri, 25 Şubat 2019'da barış görüşmeleri için Katar'ın başkenti Doha'da ilk kez bir araya geldi. Trump'ın Afganistan Özel Temsilcisi Zalmay Halilzad, Eylül 2019'da taraflar arasında anlaşmaya varıldığını, anlaşmanın Trump'ın onayını beklediğini açıkladı. Ancak aynı günlerde Kabil'de yaşanan terör saldırısında bir ABD askerinin ölmesi üzerine Trump anlaşmayı erteledi. ABD ile Taliban arasında Aralık 2019'da yeniden başlayan görüşmeler, "şiddetin azaltılması" adı verilen fiili ateşkes kararıyla sonuçlandı.
Şiddet - Dün
Baltık kıyılarını vuran Alia Fırtınası nedeniyle onbinlerce hane elektriksiz kaldı
Finlandiya'nın batı kıyısında ortaya çıkan "Aila" adlı şiddetli fırtına, saatteki hızı 125 kilometreye ulaşan rüzgarlarla ülkenin orta ve güneybatı kesimlerine yoğun yağış getirdi.
Şiddet - Dün
Son dakika haberleri! Palacıoğlu, Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Konseyi'ne katıldı
"Şiddetin ve ayrımcılığın her türlüsüne karşıyız" ifadesini kullanan Palancıoğlu, şunları kaydetti: "Yüce yaratan, dünyayı yarattığı andan itibaren sadece iki cinsiyeti var etmiştir.
Şiddet - Dün
Son dakika haberleri | Cumhurbaşkanı Erdoğan, Devlet Övünç Madalyası Tevcih Töreni'nde konuştu: (2)
Aldıklar tedbirler sayesinde hem örgüte katılanların sayısında hem de terör örgütünün eylem kapasitesinde önemli gerilemeler yaşandığının altını çizen Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü: "Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerimizde uzun yıllardan sonra tekrar sükunet ve barış ortamı tesis edildi. Bir dönem teröristlerin barındığı dağlarda bugün artık elhamdülillah ceylanlar geziyor. Teröristlerin kalleş saldırıları dolayısıyla yavaş ilerleyen yatırımlar çok daha süratli bir şekilde insanımızın hizmetine sunuluyor. Dağdaki katil sürülerinin başlarını kaldırmalarına nasıl fırsat vermiyorsak onların şehirdeki uzantılarına da müsamahakar davranmıyoruz. Teröre bulaşan, şiddeti teşvik eden, elindeki imkanları terör baronlarının emrine veren her kim olursa olsun gözünün yaşına bakmıyoruz.
Şiddet - Dün
Son dakika haberleri! Şanlıurfa'da çocuklarına şiddet uyguladığı iddia edilen baba gözaltına alındı
Son dakika haberi... Şanlıurfa'da 4 çocuğundan 3'üne şiddet uyguladığı iddia edilen baba gözaltına alındı.
Şiddet - Dün
Eğitim-Bir-Sen Diyarbakır Şubesinden Filistin'e destek açıklaması
"Bugüne kadar hiçbir ihanet Filistin direnişini ve mücadelesini sekteye uğratamadığı gibi bugün ki ihanet de sahiplerinin alnında kara bir leke olarak kalmaktan başka bir işe yaramayacaktır. Türkiye başta olmak üzere Filistin davasına sahip çıkan ülkeleri acilen bir araya gelmeye davet ediyoruz. Artık söz bitmiştir, sıra eylemde olmalıdır. Filistin davasına sahip çıkma iddiasında olan söz konusu ülkelerin artık sözden öte somut ve fiili adımlar atmasının zamanı gelmiş de geçmiştir. Artık İsrail'e savrulan şiddetli sözler Müslüman halkımızı teskin etmiyor.
Şiddet - Dün
Kolombiya'da yerli protestocular İspanyol sömürge dönemi komutanının heykelini yıktı
Popayan Belediye Başkanı, heykelinin yıkılmasını "çok kültürlü bir kentin sembolüne yönelik şiddet eylemi" olarak niteledi.
Şiddet - Dün
Uzmanından kum fırtınasına karşı bitkilendirme önerisi
Yıldız, kum fırtınasının olacağını hatta şiddetleneceğini vurgulayarak, "Bu alanları biraz daha ormanlaştırmamız lazım.
Şiddet - Dün
Uzmanından idrar kaçıran çocukların ailelerine uyarılar
Pişkin, altını ıslatmanın sık görülen ancak altta yatan hastalıklar olabileceğini, özellikle 5 yaşından sonra ve eşlik eden başka bir bulgu varsa mutlaka ailelerin bir çocuk doktoruna başvurması gerektiğini belirterek, şunları kaydetti: "Aileler özellikle çocukların kendi istemleriyle bunu yapmadıklarını bilmeliler. Ailelerin kızma, bağırma, şiddet uygulama gibi durumlardan mutlaka kaçınmaları lazım.
Şiddet - Dün
Son dakika haberleri: ABD'de Sally kasırgasında 1 kişi hayatını kaybetti
Son dakika habere göre ABD'nin güneydoğu sahillerinde etkili olan Sally kasırgasında en az bir kişi yaşamını yitirirken, şiddetli fırtına ve seller nedeniyle bölgede mahsur kalan binlerce kişiyi kurtarmak üzere çalışmalar sürüyor.
Şiddet - Dün
Fıstık gibi kebap
Fıstık gibi kebap Gastronomi kentinin yeşil altını kebaba da lezzet katıyor Yeni mahsul Antep fıstığı kebaba hem renk hem lezzet veriyor GAZİANTEP - Gastronomi kenti Gaziantep'te, bir kebapçı yeni mahsul yeşil altın Antep fıstığı ile kebabı birleştirdi. Yeni kebap türü hem görüntüsüyle hem de lezzetiyle kebap ve fıstık müdavimlerini mest etti. Türk mutfağı denince akla ilk gelen şehirlerden biri olan gastronomi kenti Gaziantep'te, bir kebapçı yeşil altın diye tabir edilen yeni mahsul Antep fıstığı ile kebabı birleştirdi, ortaya fıstık gibi bir kebap çıktı. Özellikle yeni mahsul fıstıkla yapılan inovasyon kebap, yapanları da yiyenleri de mest etti. Antep fıstığı, kaburga eti ve tuz birleşiminden yapılan fıstıklı kebap, önce zırhtan geçiriliyor sonra da şişlere dizilip mangal ateşinde harlanıyor. "Yeşil altını kebapla birleştirdik" Gastronomi kentinde yeşil altın olarak bilinen Antep fıstığını kebapta kullandıklarını söyleyen Kebapçı Yalçın, "Gündemde iki çeşit altın var. Biri sarı altın biri de yeşil altın. Sarı altını herkes biliyor zaten. Yeşil altın ise bizim Antep fıstığıdır. Fıstığı en kalitelisi ise kuş boku diye tabir edilen fıstık türüdür. Şimdi de bu yeşil altın fıstığı kebaplarda kullanmaya başladık. Bu fıstığı zırhla ufaltıp, kaburga etimizi de kıyma haline getiriyoruz. Sonrasında iki lezzeti birleştirip şişe saplıyoruz. Ocağa satıp pişirdikten sonra da müşterilerimize güzel bir sunum yapıyoruz. Bu şekilde ortaya farklı ve çok güzel bir lezzet çıkıyor" dedi. "Özellikle yeni mahsul Antep fıstığı kullanıyoruz" Fıstıklı kebapta özellikle yeni mahsul Antep fıstığı kullandıkların da belirten Kebapçı, "Biz bunu yaparken özellikle yeni mahsul Antep fıstığı kullanıyoruz. Çünkü fıstığın bir yıl var zamanı bir yıl da yok zamanı vardır. Bu yıl fıstığın var zamanı ve bu zamanda fıstığın lezzeti de kalitesi de daha iyi oluyor. O yüzden biz de kebapta yeni mahsul Antep fıstığı kullanıyoruz. Çünkü böyle daha lezzetli oluyor. Hem yeşil fıstık görüntüsü hem de pişmiş et görüntüsü güzel bir birliktelik oluşturuyor ve birinci sınıf bir lezzet oluyor. Herkese bu lezzeti şiddetle tavsiye ediyoruz" ifadelerini kullandı.
Şiddet - Dün
Uzmanından idrar kaçıran çocukların ailelerine uyarılar - ZONGULDAK
Pişkin, altını ıslatmanın sık görülen ancak altta yatan hastalıklar olabileceğini, özellikle 5 yaşından sonra ve eşlik eden başka bir bulgu varsa mutlaka ailelerin bir çocuk doktoruna başvurması gerektiğini belirterek, şunları kaydetti: "Aileler özellikle çocukların kendi istemleriyle bunu yapmadıklarını bilmeliler. Ailelerin kızma, bağırma, şiddet uygulama gibi durumlardan mutlaka kaçınmaları lazım.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Şiddet Haberleri | Şiddet Haber - Haberler - Sayfa 2 - Şiddet haberleri, son dakika şiddet haber ve gelişmeleri burada. Uganda'da su nedeniyle çıkan çatışmada 11 kişinin ölümü soruşturuluyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 18.9.2020 18:12:13. #1.14#
title