Şenol Güneş'in tazminatı belli oldu! İşte TFF'nin uygun gördüğü ücret - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Şenol Güneş'in tazminatı belli oldu! İşte TFF'nin uygun gördüğü ücret

Haberler.com - Haberler | Spor

Milli takım ile yollarını ayıran Şenol Güneş'e ödenecek tazminat miktarı belli oldu. Şenol Güneş ayrılırken TFF Başkanı Nihat Özdemir'e, "Takdir sizin" diyerek bir talebi olmadığını ifade etmişti. Konuyla ilgili bir kez daha toplanan TFF, Güneş'e 10 milyon TL ödemeyi uygun gördü.

Türkiye Futbol Federasyonu ( Tff ) ile karşılıklı anlaşarak sözleşmesi feshedilen Şenol Güneş'in alacağı tazminat ücreti belli oldu.

Şenol Güneş'in tazminatı belli oldu! 10 milyon TL verilecek

10 MİLYON TL

Ajansspor'un haberine göre; TFF, Şenol Güneş'e 10 milyon TL tazminat ödemesi yapacak.

"NE TAKDİR EDERSENİZ KABULÜMDÜR"

Şenol Güneş, tazminat durumuyla ilgili geçtiğimiz günlerde yaptığı Nihat Özdemir'e yönelik, "Benim oturup sizinle para pazarlığı yapmam söz konusu olmaz. Siz ne takdir ederseniz, ne karar verirseniz kabulümdür" ifadelerini kullanmıştı.

Şenol Güneş'in tazminatı belli oldu! İşte TFF'nin uygun gördüğü ücret
Haberler.com - Spor Haberleri
Yorumlar (11)
METİN YILDIZ:SADECE ŞENOL HOCA DEĞİL TÜRKİYEMİZDE HOCALARA FUTBOLCULARA MİLLETVEKİLLERİNE UÇUK PARA VERİLEN ARTİSTLERE BU ÜLKEDE HADDİNDEN FAZLA PARA MAAŞ ALANLAR VAR ÜLKEMİZ BU KADAR ZENGİN DEĞİL EKONOMİK AÇIDAN 2800 TL ASGARİ ÜCRETLE EV GEÇİNDİRMEYE ÇALISAN İNSANLAR HAYAT VE YAŞAM MÜCADELESİ VERİYOR..TV DE YORUM YAPAN 8 BİN TL PARA ALIYOR HERHALDE ASGARİ ÜCRETLİ İNSANLARDA PARA ALIYOR DİYE BAKIYOR DÜNYAYA KİMSE KİMSEYE ACIMIYOR..BU YÜZDEN ÇIKIP DA KOMŞUSU AÇKEN TOK GEZEN İNSAN MÜSLÜMAN DEĞİL SÖZÜ HAVADA KA
Qwe Qwe:Paralara bak be. Şaka gibi. Ne yapmış hicbirsey. Karşılığı 10 milyon. Bazı insanlar doğuştan şanslı. Hiç anlamıyorum futbolculara teknik direktörlere neden bu kadar büyük paralar verilir. Yillik 5 milyon 10 milyon en düşük o da. Napiyorlar gören de icat buluş yapıyorlar sanar. Ne faydası var yaptıklarının insanlığa geleceğe şu zamana. Bence almaları gereken maaş aylık 20 bin 30 bin lira. Çok iyileri 50 bin alsın hadi. Aylık 1 milyon nedir ya.
Cihan Aslan:haram zıkkım olsun
500
title