Şenol Güneş'e gönderme yapan Trabzonsporlu Berat, paylaşımını jet hızıyla kaldırdı

Şenol Güneş'e gönderme yapan Trabzonsporlu Berat, paylaşımını jet hızıyla kaldırdı

Haberler.com - Haberler | Spor

A Milli Takım teknik direktörü Şenol Güneş'in seçimleri büyük eleştiri alıyor. Trabzonspor forması giyen Berat Özdemir'den de Şenol Güneş'e tepki geldi. Milli Takım'ın açıklandığı sıralarda Berat Özdemir Instagram hesabından story atarak "Gülüp geçiyorum" ifadelerini kullandı. Berat, kısa süre sonra bu paylaşımını kaldırdı.

A Milli Takım teknik direktörü Şenol Güneş, Milli Takım'ın kadrosunu açıkladı. Güneş'in kadrosunu açıklamasının ardından Trabzonspor forması giyen Berat Özdemir Güneş'e tepki gösterdi. Milli Takım'ın açıklandığı sıralarda Berat Özdemir Instagram hesabından story atarak "Gülüp geçiyorum" ifadelerini kullandı. Berat Özdemir'in kısa süre sonra paylaşımı sildiği görüldü.

Şenol Güneş'e gönderme yapan Trabzonsporlu Berat, paylaşımını jet hızıyla kaldırdı

"BERAT 4 MAÇTIR OYNAMIYOR"

Şenol Güneş, "Trabzonspor'da Berat var, 4 maçtır oynamıyor. Gençlerbirliği'nde Berat ve Mert Çetin'i beğenmiştim. Mert, Roma'ya gitti, Berat da Trabzonspor'a gitti. Genç oyunculara tolerans tanıyabiliriz. Ama mesela Allah korusun, Burak Yılmaz olmazsa Muhammed Demir olur, Adem Büyük olabilir. Burada durum farklı oluyor. Ben gol kralı olan Okan Yılmaz'ı 2 sene kadroya almamıştım. 3. senesinde Konfederasyon Kupası'nda kadroya almıştım, çok da iyi oynamıştı o dönemde de. Kadroda tabii ki eleştiriler olacak. Kağıt üzerinde baktığınız zaman grupta İtalya lider olur, diğerleri çekişir diyebiliriz. Ama ben liderlik istiyorum. İsviçre hücum yanı iyi olan, Galler ise savunması iyi olan bir takım." İfadelerini kullandı.

Şenol Güneş'e gönderme yapan Trabzonsporlu Berat, paylaşımını jet hızıyla kaldırdı
Haber Yorumları (2)
HARİS KETEN: Bence eğer bir tepki sözkonusuysa isabetli bir tepki vermiş Berat... Dünkü güneş bugünkü çamaşırlarınızı kurutmaz... Futbol değişen ve gelişen bir spor dalı... Berat’a cahil, çapsız demek büyük terbiyesizlik... Aynaya bakın bence beyefendi... Sosyal medyada 1 milyona yakın taraftarımız Milli Takım kadro seçimini eleştirirken... Siz olayları yanlış yerinden tutuyorsunuz.
LEVENT LEVENT: şenol güneş 2002 yılında ülkemizi dünya ikincisi, bjk yi bir kaç kez şampiyon yaptı. kalitesi ortada. berat kim oluyor.? hangi başarıları var.? dünkü çömez usta teknik direktörle güya alay ediyor. çapsız berat. cahil berat. sen git mahallende misket oyna, anlamadığın şeylere hiç burnunu sokma
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title