Haberler » Spor » Semih Erden'den Atatürk pankartını tutmayan Sloukas'a tepki! - Spor

Semih Erden'den Atatürk pankartını tutmayan Sloukas'a tepki!

Sloukas'ın Atatürk pankartını tutmaması sonrası milli oyuncu Semih Erden, "Sloukas, bu ülkenin ekmeğini yiyip bu ülkenin kurucusuna saygısızlık yapmayacaksın. Tüm dünyanın saygıyla andığı Atamıza sen de saygını göstereceksin" dedi.

Semih Erden'den Atatürk pankartını tutmayan Sloukas'a tepki!

'nin Yunan basketbolcusu Kostas Sloukas, ING Basketbol Süper Ligi'nin 7. haftasında oynanan Beşiktaş derbisi öncesinde 10 Kasım nedeniyle 'ü anmak için açılan pankartı tutmadı. Sloukas'ın bu hareketi, Pınar Karşıyaka'nın milli oyuncusu 'i çılgına çevirdi. Sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan Semih, Yunan oyuncuya tepki gösterdi.

"ATAMIZA SEN DE SAYGINI GÖSTERECEKSİN"

Milli oyuncu, yaptığı paylaşıma, "Sloukas, bu ülkenin ekmeğini yiyip bu ülkenin kurucusuna saygısızlık yapmayacaksın. Tüm dünyanın saygıyla andığı Atamıza sen de saygını göstereceksin." yazdı.


Haber Videosu: Semih Erden'den Atatürk pankartını tutmayan Sloukas'a tepki!
HABER YORUMLARI (21)

 • ABDULLAH T:
  Ya arkadaş sizler niye hiç empati yapmazsınız. Bir Türk gitse Yunan takımında oynasa ve Türkiye ile savaşmış Lozan Antlaşmasına kadar Türk Düşmanı Yunan Başbakanı Venizelos''un resmini taşısa ne düşünürsünüz? Ben o Türk''e vatan haini derim. Şimdi Yunanlıları İzmir''de denize döken Mustafa Kemal ATATÜRK''ün resmini bir Yunan''a nasıl taşı diyebilirsiniz. Öyle düşünüyorsanız bir Yunanlıyı almayacaksınız. SPOR spor olarak kalmalı
 • GS Lİ:
  Kendi özgür iradesi. Saygısızlık yapmamışki adamı neyle suçluyorsun ? Kendini millete sevdirmek için yalakalık yapıyorsun.
 • LKN:
  Kendi takımının yalakalığını yapacağım diye, benliğinden vazgeçme, değmez.
 • 1299-1750 OSMANLISI:
  Tabi onunda zoruna gidiyor hazır anadoluya çakma padişahlar sayesinde girmişken kovulmak zorlarına gitti. (Padişahların derdi istanbula dokunmayın anadolu sizin olsundu) Anadoludan öyle kovduki bunları anadolu halkı arkalarına bakamadan kaçtılar. Millet neden atatürkün peşinden gitti çünkü istanbulla anadolu kopuktu. Padişahlar ve çevreleri lüks yaşarken anadolu yoklukla savaşıyordu. Onlar borçlarla saraylarda köşklerde keyf ediyordu.
 • DÜŞÜNEN İNSAN:
  o zaman avrupa da çalışan sporcularımızda kameralara asker selamı vermeyecekler saygı duyacaklar avrupaya yapma diyorlarsa yapmayacaklar
Tüm 21 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.