Haberler

Türkiye'nin sağlık turizmini kıskanan İngilizler, Türk doktorun muayene görüntülerinden medet umuyor

Güncelleme:

İngiliz hastalarla tanışmak ve tanıtım yapmak için İngiltere'ye tur düzenleyen bir Türk şirketin tanıtım etkinliğine katılan gazeteci, hasta kılığına girerek Türk doktorla görüşmesini gizli kameraya kaydetti. İngiliz gazetecinin bu hamlesi, son yıllarda hızla gelişen Türk sağlık turizmini baltalamaya yönelik bir hamle olarak yorumlandı.

Türkiye'deki sağlık turizminin artmasıyla birlikte Türkiye'ye gelip hem tatil yapan hem de estetik ameliyat olan İngilizlerin sayısının artmasından rahatsız olan The Sun gazetesi, okurlarına ilginç bir video servis etti.

MUAYENE GÖRÜNTÜLERİ "SKANDAL" DİYE SERVİS EDİLDİ

İngiliz hastalarla tanışmak ve tanıtım yapmak için İngiltere'ye tur düzenleyen bir Türk şirketin etkinliğine katılan İngiliz gazeteci, kalça kaldırma ameliyatı olmak isteyen bir kadınmış gibi Türk doktora muayene oldu. O anları kayda alan İngiliz gazeteci, görüntüleri "Skandal" başlığıyla okurlarına servis etti.

Kaynak: Haberler.com / Sağlık

Türkiye Turizm Sağlık Dünya Ekonomi Haberler

Oktay Kaynarca'dan dikkat çeken çıkış: Ben Türkiyeliyim

Oktay Kaynarca'dan dikkat çeken çıkış: Ben Türkiyeliyim

Bayram ziyaretinde CHP'den AK Parti'ye 'asgari ücret' çağrısı: Umarız müjdeyi verirsiniz

Bayram ziyaretinde CHP'den AK Parti'ye "asgari ücret" çağrısı: Umarız müjdeyi verirsiniz

Mehmet Şimşek mesajı vermişti! Bakanlığa bağlı ekipler denetim için sahillere iniyor

Mehmet Şimşek mesajı vermişti! Bakanlığa bağlı ekipler denetim için sahillere iniyor

CHP'li Yazgan'dan AK Parti için sert sözler: Kılımız kıpırdamaz

CHP'li Yazgan'dan AK Parti için sert sözler: Kılımız kıpırdamaz

500

Yorumlar (60)

al alabilirsin:

ahahhaah cok komiksiniz haber yapmak icin bunu mu buldunuz? burnunu yaptirmak istese burnuna dokununca da ayni mi olacak? bakacak tabii doktor...KBB ye gittginde kulagina, vb yere nasil bakiyor? hissederek mi? cok ucuz bir haber sitesisiniz bunu bilin.

1115
34
yanıtYanıtla
Sezai Özer:

Ee ne yani adam yapacağı iş görmesin mi???

751
10
yanıtYanıtla
10 Kaplan:

Gözlerini kapatsın dokunsun sadece. He öyle de olmaz. Elleri kolları bağlansın gözleri kapatılsın bir kadın tarif etsin yanında.soyle boyle yağlı kenarlar hafif tombul.:)))))

yanıt359
yanıt7
Narter Nart:

ANLATILMAK İSTENEN SİZİN DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ ŞEY DEĞİL...Beyaz önlük yok. Muayene odası mı değil mi bilinmeyen bir durum var. Yani görüntülerin yayımlanmasındaki amaç profesyonellikten uzak olduğunu yansıtmak istiyorlar. Batı kriterlerine nispet..Türkiye Batı' dan gelenler için ucuz doğudan gelenler için ise kaliteli bir sağlık turizmi sunmaktadır. Diş, böbrek ve karaciğer nakli de bu turizmin önemli kalemleridir.

yanıt86
yanıt33
Ne Demeli:

Özel muayene adam önlük giyer giymez... Avrupa da özelde doktorlar önlük mü giyiyor... O açı ile elbet neresi olduğu anlaşılmaz.. kamerayı en baştan çalıştırsaydı da anlaşılsaydı... Bariz art niyet var...

yanıt70
yanıt8
Narter Nart:

Haberi kaynağından okudum... Ülkemiz doktorlarının yasal boşluklardan yararlandığını ve Brezilya modeli kalça kaldırma da dahil olmak üzere indirimli fiyatlarla ameliyat edebileceklerini belirttikleri böylelikle otel odasında muayene ve danışmanlık yaptıkları haber ediliyor.

yanıt0
yanıt0
Export 86:

Hakikaten ne değişiksiniz Brezilya tipi kalça yaptıracak bir kadının kalçasını değil de kulak zarını mı inceleyecek

575
12
yanıtYanıtla
SELÇUK GÜNDOĞDU:

SÜNNETÇİNİN DE YAPTIĞI ÇOK AYIP BAKMADAN KESEBİLİR NİHAYETİNDE:))))))

395
8
yanıtYanıtla
Altay Bozkurt:

dibinden dimi : )))

yanıt25
yanıt0
Ş K:

Bayan sünnetçi demek istedin galiba birader bayan sünnetçide olabilir sonuçta cerrahi bir işlem aman ha kökünden giderse ne olacak baksın en iyisi.

yanıt0
yanıt0
Tüm 60 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title