Sağlık Ocağı Haberleri

Sağlık Ocağı haber, Sağlık Ocağı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sağlık Ocağı - 22.05.2019
Dervişali Aile Sağlığı Merkezi Açıldı
Memişoğlu, "Eskiden sağlık ocağı sistemi vardı.
Sağlık Ocağı - 22.05.2019
Kozak Yaylası İçin İlk Çalışmalar Başladı
Bergama Kaymakamı Murat Kaşıkçı ise; Fıstıkçamlarının, üretildiği mahalleleri kalkındıran önemli bir ürün olduğunu, yöre halkının bu sayede okulunu, camisini, sağlık ocağını bile kendisi inşa edebilecek güce sahip olduğunu söyledi.
Sağlık Ocağı - 20.05.2019
Dha Yurt Bülteni - 16
Avcı'yı bu halde gören yakınları, saldırganların otomobiline taş ve sopalarla zarar verdi. Silahla havaya ateş açıldığı belirtilen kavga sonrasında bir grup olay yerinden kaçarak uzaklaşırken, Mehmet Avcı yakınları tarafından sağlık ocağına götürüldü.
Sağlık Ocağı - 20.05.2019
Pazarlığı Bozan Galericiyi Plastik Kelepçe Takıp, Dövdüler
Avcı'yı bu halde gören yakınları, saldırganların otomobiline taş ve sopalarla zarar verdi. Silahla havaya ateş açıldığı belirtilen kavga sonrasında bir grup olay yerinden kaçarak uzaklaşırken, Mehmet Avcı yakınları tarafından sağlık ocağına götürüldü.
Sağlık Ocağı - 20.05.2019
Tacikistan'da Cezaevinde İsyan Çıktı
Açıklamada, terör örgütü DEAŞ mensubu olan söz konusu mahkumların, isyan sırasında 3 gardiyanı ve 5 mahkumu öldürdüğü, bazı mahkumları yaraladığı ve örgüte mensup 8 mahkumu serbest bıraktığı belirtildi. Cezaevi sağlık ocağını da ateşe veren isyancıların birkaç gardiyan ve mahkumu rehin alarak kaçmaya çalıştığı vurgulanan açıklamada, emniyet güçleri tarafından düzenlenen operasyonda 24 mahkumun öldürüldüğü, 35'inin yakalandığı ifade edildi.
Sağlık Ocağı - 18.05.2019
Dha Yurt Bülteni - 7
Görüntü Dökümü ---------- -Kurtarma çalışmaları -Detaylar Dosya adı:  1805baykus 52 saniye, Boyut: 98 MB Haber-Kamera: Yavuz YILMAZ/İNEGÖL,(Bursa), ================= Hem sağlık ocağı hem kütüphane Bursa'da Dr.
Sağlık Ocağı - 14.05.2019
Cansuyu Derneğinden Arakanlı Muhtaçlara Yardım
Açıklamada görüşlerine yer verilen Cansuyu Derneği Arakan Koordinatörü Bayram Numan Köksal, kamplardaki faaliyetlerinin devam edeceğini belirterek, ramazan ayının manevi iklimiyle birlikte yardımlaşmanın en üst seviyeye çıktığını vurguladı. Köksal, şunları kaydetti: "Cansuyu Derneği olarak mazlum coğrafyalardaki kardeşlerimizle hayırsever vatandaşlarımızın arasında köprü oluyoruz, muhtaçlara yardımlarımızı ulaştırıyoruz. Şu an dünyanın en büyük mülteci kamplarından birisi olan Bangladeş Cox Bazar'daki Arakan kamplarındayız. 1,5 milyon mültecinin yaşadığı kampta, geçtiğimiz dönemde Kutupalong ve Jamptoli bölgelerindeki inşa ettiğimiz çadır kentlerimizi ziyaret ettik. Burada on binlerce Arakanlı kardeşimize ramazan kumanyası dağıttık. Ayrıca Dilek Mescidi'nde yüzlerce kardeşimize de iftar sofrası kurduk. Cansuyu Derneği olarak uzun vadede nasıl çalışmalar yapabiliriz, bölgenin ihtiyaçları nelerdir istişare ettik. Önümüzdeki dönemde bir sağlık ocağı açmayı planlıyoruz.
Sağlık Ocağı - 14.05.2019
İddef, Mobil İftar Araçlarıyla Yoksullara Ulaşıyor
Turan, Gine'deki ramazan yardımlarıyla ilgili bilgi vererek, şunları kaydetti: "33 ülkede gerçekleşen ramazan faaliyetlerimizin bir ayağını da Gine oluşturuyor ve Gine'nin dört bölgesinde çalışma yapıyoruz. Mahmud Ustaosmanoğlu Külliyemizde ve iftara çok az bir zaman kala yolda olanlara sıcak yemek ikram ediyoruz. Her gün yola çıkan mobil iftar araçlarımız ise Simenteri bölgesinde 150, Konkanser bölgesinde 250, Rotama Dispanser bölgesinde 300 aileye iftar yemeği dağıtıyor. Rotama Dispanser bölgesi çoğu engelli olan kardeşlerimizden oluştuğu için özel ve önemli bir yeri var. Külliyemiz içerisinde yer alacak ve şu an inşa aşamasında olan sağlık ocağı projemizle engelli kardeşlerimize sağlık hizmeti de vermeyi planlıyoruz.
Sağlık Ocağı - 08.05.2019
Anayasa Mahkemesinden "Hak İhlali" Kararı
Resmi Gazete'de yayımlanan Anayasa Mahkemesi kararına göre, Kurt, rahatsızlığı nedeniyle 21 Eylül 2007'de Kahramanmaraş Büyükkızılcık Sağlık Ocağı'na gitti.
Sağlık Ocağı - 29.04.2019
Dayısını Küfür Ettiği İçin Öldürmüş
Mahkemede verdiği ifadede alacak meselesinden dolayı teyzesinin annesini telefonla sürekli rahatsız ettiğini, konuya daha sonra dayısının da müdahil olduğunu ifade eden Emrullah Karslı, dayısının kendisini tehdit ettiğini ileri sürerek, "Telefonda ve yüz yüze görüşmelerimizde bana ağır küfürler etti. Bu hakaretlere rağmen arkadaşımın tavsiyesiyle dayımla uzlaşmak için çaba gösterdim. Olay günü akşama doğru mahalledeki sağlık ocağında buluştuk.
Sağlık Ocağı - 29.04.2019
Dayısını Öldüren Gece Bekçisinin Yargılanmasına Başlandı
Dayısının kendisini tehdit ettiğini ileri süren Karslı, şöyle konuştu: "Telefonda ve yüz yüze görüşmelerimizde bana ağır küfürler etti. Bu hakaretlere rağmen arkadaşımın tavsiyesiyle dayımla uzlaşmak için çaba gösterdim. Olay günü akşama doğru mahalledeki sağlık ocağında buluştuk.
Sağlık Ocağı - 27.04.2019
Hatice Hemşire, Protez Bacağıyla 14 Kilometre Pedal Çevirdi
Geçirdiği bir kaza sonucu sol bacağını kaybeden Hatice Tunç, kendisi gibi bedensel engelli kişilerin evlerine hapsolmasını istemediğini söyledi. Diyarbakır'da bir sağlık ocağında 1 yıldır hemşirelik yaptığını anlatan Tunç, "Kadınlar olarak hayatın her alanında olduğu gibi bisiklet ile de trafiğe çıkabiliyoruz.
Sağlık Ocağı - 27.04.2019
Dha Yurt Bülteni -12
Geçirdiği bir kaza sonucu sol bacağını kaybeden Hatice Tunç, kendisi gibi bedensel engelli kişilerin evlerine hapsolmasını istemediğini söyledi. Diyarbakır'da bir sağlık ocağında 1 yıldır hemşirelik yaptığını anlatan Tunç, "Kadınlar olarak hayatın her alanında olduğu gibi bisiklet ile de trafiğe çıkabiliyoruz.
Sağlık Ocağı - 24.04.2019
19 Yıl Önce İlk 'Ata'nın Yolunda 57'nci Alay Yürüyüşü'nü Organize Eden Albay O Günü Anlattı -2
O GÜNLERİ ANLATTI Çanakkale'de 19 yıl önce 'Ata'nın yolunda, 57'nci Alay Yürüyüşü'nü organize ederek koordine eden Türk Silahlı Kuvvetleri'nde yıllarca görev yaptıktan sonra kendi isteği ile emekli olan Emekli Topçu Kurmay Kıdemli Albay Şener Tekbaş, gelenekleşen bu etkinliği DHA muhabirine anlattı. Halin Avcılar'da 'Çanakkale Destanı' adı verilen 3 aşamadan oluşan projeyi 52 bin öğrenciye hiçbir maddi çıkar olmadan Türk tarihini, kahramanları, ataları, Kurtuluş Savaşı'na katılan şehit ve gazilerin yazdığı destanı anlatan Emekli Kurmay Kıdemli Albay Şener Tekbaş, bu fikrin 2005-2006 yılında Gelibolu Yarımadası'nda 18'inci Zırhlı Tugay Komutanlığı Kurmay Başkanı olarak görev yaptığını hatırlatırken, dönemin 2'nci Kolordu Komutanı Korgeneral Dursun Bak'ın kendisine yönlendirdiği iki üniversite öğrencisi ile görüşmesi ile ortaya çıktığını söyledi. Emekli Albay Tekbaş, Manisa Celal Bayar ve Çanakkale 18 Mart Üniversitesi öğrenci konseyi başkanlarının Genelkurmay Başkanlığı'na başvurarak, bütün üniversitelerdeki arkadaşlarını Gelibolu'ya getirip 57'nci Alay anısına yürüyüş yapmak istediklerini söylediğini anlatırken şöyle dedi: "Zihnimde büyük şimşek çaktı. Büyük bir ana fikirdi. Çok hoşuma gitti. Öğrencilere belli etmemeye çalışıyorum. Bir hobi olarak yıllardır Çanakkale savaşlarını inceliyorum. Bazı sorular sordum; 5 bin kişi gelmeyi, 3 gün kalmayı planladıklarını söylediler. Onlara; 'Nerede kalacaksınız? Ne yiyeceksiniz? Ne içeceksiniz? Dağ başında yılan sokarsa ne yapacaksınız? Hastalanan olursa kim müdahale edecek? En az 120-150 otobüs nerede park edecek?' diye sorunca morallerinin bozulduğunu gördüm. Onlara, 'Moralinizi bozmayın, korkmayın yapıyoruz. Sizi alnınızdan öpüyorum. Kolordu komutanımızla hemen görüşeceğim, bu fikri desteklediğimi ve onayladığımızı söyleyeceğim' dedim. Komutanımız, 'Emir- komuta sende' emrini verdi. 5 bin yerine yaklaşık 10 bin kişi geldiler. Tüm faaliyetleri birlikte planladık. Kolordu komutanlığımızın, dönemin 1'inci Ordu Komutanı Orgeneral İlker Başbuğ'un desteği ile Türk Silahlı Kuvvetleri'nin tüm imkanlarını Türk gençleri adına seferber ettik. 10 bin kişilik çadırkent, tuvalet, mutfak, kurduk, askeri revir- sağlık ocağı oluşturduk.
Sağlık Ocağı - 24.04.2019
19 Yıl Önce İlk 'Ata'nın Yolunda 57'nci Alay Yürüyüşü'nü Organize Eden Albay O Günü Anlattı -1
O GÜNLERİ ANLATTI Çanakkale'de 19 yıl önce 'Ata'nın yolunda, 57'nci Alay Yürüyüşü'nü organize ederek koordine eden Türk Silahlı Kuvvetleri'nde yıllarca görev yaptıktan sonra kendi isteği ile emekli olan Emekli Topçu Kurmay Kıdemli Albay Şener Tekbaş, gelenekleşen bu etkinliği DHA muhabirine anlattı. Halin Avcılar'da 'Çanakkale Destanı' adı verilen 3 aşamadan oluşan projeyi 52 bin öğrenciye hiçbir maddi çıkar olmadan Türk tarihini, kahramanları, ataları, Kurtuluş Savaşı'na katılan şehit ve gazilerin yazdığı destanı anlatan Emekli Kurmay Kıdemli Albay Şener Tekbaş, bu fikrin 2005-2006 yılında Gelibolu Yarımadası'nda 18'inci Zırhlı Tugay Komutanlığı Kurmay Başkanı olarak görev yaptığını hatırlatırken, dönemin 2'nci Kolordu Komutanı Korgeneral Dursun Bak'ın kendisine yönlendirdiği iki üniversite öğrencisi ile görüşmesi ile ortaya çıktığını söyledi. Emekli Albay Tekbaş, Manisa Celal Bayar ve Çanakkale 18 Mart Üniversitesi öğrenci konseyi başkanlarının Genelkurmay Başkanlığı'na başvurarak, bütün üniversitelerdeki arkadaşlarını Gelibolu'ya getirip 57'nci Alay anısına yürüyüş yapmak istediklerini söylediğini anlatırken şöyle dedi: "Zihnimde büyük şimşek çaktı. Büyük bir ana fikirdi. Çok hoşuma gitti. Öğrencilere belli etmemeye çalışıyorum. Bir hobi olarak yıllardır Çanakkale savaşlarını inceliyorum. Bazı sorular sordum; 5 bin kişi gelmeyi, 3 gün kalmayı planladıklarını söylediler. Onlara; 'Nerede kalacaksınız? Ne yiyeceksiniz? Ne içeceksiniz? Dağ başında yılan sokarsa ne yapacaksınız? Hastalanan olursa kim müdahale edecek? En az 120-150 otobüs nerede park edecek?' diye sorunca morallerinin bozulduğunu gördüm. Onlara, 'Moralinizi bozmayın, korkmayın yapıyoruz. Sizi alnınızdan öpüyorum. Kolordu komutanımızla hemen görüşeceğim, bu fikri desteklediğimi ve onayladığımızı söyleyeceğim' dedim. Komutanımız, 'Emir- komuta sende' emrini verdi. 5 bin yerine yaklaşık 10 bin kişi geldiler. Tüm faaliyetleri birlikte planladık. Kolordu komutanlığımızın, dönemin 1'inci Ordu Komutanı Orgeneral İlker Başbuğ'un desteği ile Türk Silahlı Kuvvetleri'nin tüm imkanlarını Türk gençleri adına seferber ettik. 10 bin kişilik çadırkent, tuvalet, mutfak, kurduk, askeri revir- sağlık ocağı oluşturduk.
Sağlık Ocağı - 24.04.2019
Dha İstanbul  Bülteni - 2
O GÜNLERİ ANLATTI Çanakkale'de 19 yıl önce 'Ata'nın yolunda, 57'nci Alay Yürüyüşü'nü organize ederek koordine eden Türk Silahlı Kuvvetleri'nde yıllarca görev yaptıktan sonra kendi isteği ile emekli olan Emekli Topçu Kurmay Kıdemli Albay Şener Tekbaş, gelenekleşen bu etkinliği DHA muhabirine anlattı. Halin Avcılar'da 'Çanakkale Destanı' adı verilen 3 aşamadan oluşan projeyi 52 bin öğrenciye hiçbir maddi çıkar olmadan Türk tarihini, kahramanları, ataları, Kurtuluş Savaşı'na katılan şehit ve gazilerin yazdığı destanı anlatan Emekli Kurmay Kıdemli Albay Şener Tekbaş, bu fikrin 2005-2006 yılında Gelibolu Yarımadası'nda 18'inci Zırhlı Tugay Komutanlığı Kurmay Başkanı olarak görev yaptığını hatırlatırken, dönemin 2'nci Kolordu Komutanı Korgeneral Dursun Bak'ın kendisine yönlendirdiği iki üniversite öğrencisi ile görüşmesi ile ortaya çıktığını söyledi. Emekli Albay Tekbaş, Manisa Celal Bayar ve Çanakkale 18 Mart Üniversitesi öğrenci konseyi başkanlarının Genelkurmay Başkanlığı'na başvurarak, bütün üniversitelerdeki arkadaşlarını Gelibolu'ya getirip 57'nci Alay anısına yürüyüş yapmak istediklerini söylediğini anlatırken şöyle dedi: "Zihnimde büyük şimşek çaktı. Büyük bir ana fikirdi. Çok hoşuma gitti. Öğrencilere belli etmemeye çalışıyorum. Bir hobi olarak yıllardır Çanakkale savaşlarını inceliyorum. Bazı sorular sordum; 5 bin kişi gelmeyi, 3 gün kalmayı planladıklarını söylediler. Onlara; 'Nerede kalacaksınız? Ne yiyeceksiniz? Ne içeceksiniz? Dağ başında yılan sokarsa ne yapacaksınız? Hastalanan olursa kim müdahale edecek? En az 120-150 otobüs nerede park edecek?' diye sorunca morallerinin bozulduğunu gördüm. Onlara, 'Moralinizi bozmayın, korkmayın yapıyoruz. Sizi alnınızdan öpüyorum. Kolordu komutanımızla hemen görüşeceğim, bu fikri desteklediğimi ve onayladığımızı söyleyeceğim' dedim. Komutanımız, 'Emir- komuta sende' emrini verdi. 5 bin yerine yaklaşık 10 bin kişi geldiler. Tüm faaliyetleri birlikte planladık. Kolordu komutanlığımızın, dönemin 1'inci Ordu Komutanı Orgeneral İlker Başbuğ'un desteği ile Türk Silahlı Kuvvetleri'nin tüm imkanlarını Türk gençleri adına seferber ettik. 10 bin kişilik çadırkent, tuvalet, mutfak, kurduk, askeri revir- sağlık ocağı oluşturduk.
Sağlık Ocağı - 24.04.2019
19 Yıl Önce İlk 'Ata'nın Yolunda 57'nci Alay Yürüyüşü'nü Organize Eden Albay O Günü Anlattı
O GÜNLERİ ANLATTI Çanakkale'de 19 yıl önce 'Ata'nın yolunda, 57'nci Alay Yürüyüşü'nü organize ederek koordine eden Türk Silahlı Kuvvetleri'nde yıllarca görev yaptıktan sonra kendi isteği ile emekli olan Emekli Topçu Kurmay Kıdemli Albay Şener Tekbaş, gelenekleşen bu etkinliği DHA muhabirine anlattı. Halin Avcılar'da 'Çanakkale Destanı' adı verilen 3 aşamadan oluşan projeyi 52 bin öğrenciye hiçbir maddi çıkar olmadan Türk tarihini, kahramanları, ataları, Kurtuluş Savaşı'na katılan şehit ve gazilerin yazdığı destanı anlatan Emekli Kurmay Kıdemli Albay Şener Tekbaş, bu fikrin 2005-2006 yılında Gelibolu Yarımadası'nda 18'inci Zırhlı Tugay Komutanlığı Kurmay Başkanı olarak görev yaptığını hatırlatırken, dönemin 2'nci Kolordu Komutanı Korgeneral Dursun Bak'ın kendisine yönlendirdiği iki üniversite öğrencisi ile görüşmesi ile ortaya çıktığını söyledi. Emekli Albay Tekbaş, Manisa Celal Bayar ve Çanakkale 18 Mart Üniversitesi öğrenci konseyi başkanlarının Genelkurmay Başkanlığı'na başvurarak, bütün üniversitelerdeki arkadaşlarını Gelibolu'ya getirip 57'nci Alay anısına yürüyüş yapmak istediklerini söylediğini anlatırken şöyle dedi: "Zihnimde büyük şimşek çaktı. Büyük bir ana fikirdi. Çok hoşuma gitti. Öğrencilere belli etmemeye çalışıyorum. Bir hobi olarak yıllardır Çanakkale savaşlarını inceliyorum. Bazı sorular sordum; 5 bin kişi gelmeyi, 3 gün kalmayı planladıklarını söylediler. Onlara; 'Nerede kalacaksınız? Ne yiyeceksiniz? Ne içeceksiniz? Dağ başında yılan sokarsa ne yapacaksınız? Hastalanan olursa kim müdahale edecek? En az 120-150 otobüs nerede park edecek?' diye sorunca morallerinin bozulduğunu gördüm. Onlara, 'Moralinizi bozmayın, korkmayın yapıyoruz. Sizi alnınızdan öpüyorum. Kolordu komutanımızla hemen görüşeceğim, bu fikri desteklediğimi ve onayladığımızı söyleyeceğim' dedim. Komutanımız, 'Emir- komuta sende' emrini verdi. 5 bin yerine yaklaşık 10 bin kişi geldiler. Tüm faaliyetleri birlikte planladık. Kolordu komutanlığımızın, dönemin 1'inci Ordu Komutanı Orgeneral İlker Başbuğ'un desteği ile Türk Silahlı Kuvvetleri'nin tüm imkanlarını Türk gençleri adına seferber ettik. 10 bin kişilik çadırkent, tuvalet, mutfak, kurduk, askeri revir- sağlık ocağı oluşturduk.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Sağlık Ocağı Haberleri | Sağlık Ocağı Haber - Haberler - Sayfa 9 - Sağlık Ocağı haberleri, son dakika sağlık ocağı haber ve gelişmeleri burada. AFYONKARAHİSAR İhtiyaç sahiplerine özel araç.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.12.2021 02:55:30. #1.14#

title