Sadakatsiz yeni bölüm ne zaman? Sadakatsiz 41. bölüm bugün var mı? Sadakatsiz 41. bölüm fragmanı yayınlandı mı? - Haberler
Haberi Paylaş

Sadakatsiz yeni bölüm ne zaman? Sadakatsiz 41. bölüm bugün var mı? Sadakatsiz 41. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sadakatsiz yeni bölüm ne zaman? Sadakatsiz 41. bölüm bugün var mı? Sadakatsiz 41. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Haberler.com - Haberler | Gündem

Ekranların sevilen dizisi Sadakatsiz bu akşam sevenleriyle buluşuyor. Sadakatsiz dizisi izlemek isteyen izleyiciler Sadakatsiz yeni bölüm ne zaman, Sadakatsiz 41. bölüm bugün var mı, Sadakatsiz son bölümde neler oldu, şeklinde aramalar yapıyor. İşte, detaylar...

Diziseverlerin merakla beklediği Sadakatsiz bu akşam sevenleriyle buluşuyor. Sadakatsiz dizisi izlemek isteyen izleyiciler, Sadakatsiz yeni bölüm ne zaman, Sadakatsiz bölüm bugün mü, Sadakatsiz yeni bölümde neler olacak şeklinde aratıyor.

SADAKATSİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Volkan, Aras'ın evli olduğunu öğrenince onunla ilgili detaylı bir araştırma yapmaya soyunur ve onun carpıcı geçmişi ile yüz yüze kalır. Aras'la ilgili gerçeği öğrenen Asya ise onunla yüzleşmeye hazırdır.

SADAKATSİZ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Asya, Aras ile ilişkisini noktaladıktan sonra tüm ipler bir anda kopar. Derin ise Volkan'ın bu sebepten Asya ile yakınlaşmasına katlanamaz. Aras ile karşılaşması bazı gerçeklerin ortaya çıkmasına sebep olacakken, Aras Leyla'yı da alıp Tekirdağ'dan gitmeye karar verir.

Haberler.com - Gündem

Sadakatsiz, Gündem, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title