Riva'da kritik zirve! Yolların ayrılacağı konuşulan Şenol Güneş, TFF Başkanı Özdemir'le görüştü

Riva'da kritik zirve! Yolların ayrılacağı konuşulan Şenol Güneş, TFF Başkanı Özdemir'le görüştü

Haberler.com - Haberler | Spor

EURO 2020'yi büyük hayal kırıklığıyla kapatan Milli Takım'da Şenol Güneş'in görevden ayrılacağı konuşulurken dün Riva'da kritik zirve gerçekleştirildi. Şenol Güneş, TFF Başkanı Nihat Özdemir'le bir araya geldi ve 2,5 saat süren bir görüşme gerçekleşti. Güneş, bu sonuçların kendisi için de sürpriz olduğunu toplantıda vurguladı. TFF, Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten EURO 2020'deki sonuçlar hakkında detaylı rapor istedi.

Avrupa Şampiyonası'nı büyük faciayla bitiren Ay-Yıldızlı takımda Teknik Direktör Şenol Güneş ile Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, dün sabah Riva'da bir araya geldi.

Riva'da kritik zirve! Görevden ayrılacağı konuşulan Şenol Güneş, 2,5 saat Nihat Özdemir'le görüştü

"BU ÇOCUKLARA GÜVENİYORDUM"

Sabah'ın haberine göre; planlı görüşme yaklaşık 2.5 saat sürdü. EURO 2020, hazırlık kampı ve diğer konuların görüşüldüğü toplantıda tecrübeli çalıştırıcının takım için, "Bu çocuklara dün de güveniyordum bugün de güveniyorum. Herkes çok üzgün. Neden böyle olduğuna dair detaylı bir analiz hazırlıyoruz" dediği öğrenildi.

Katar yolunda avantajlı bir durumda olduklarını da ifade eden Şenol Güneş, Başkan Özdemir'e "Dünya Kupası'na katılacağız. Bu bizim birinci hedefimizdi, hâlâ da öyle" ifadelerini kullandı.

Riva'da kritik zirve! Yolların ayrılacağı konuşulan Şenol Güneş, TFF Başkanı Özdemir'le görüştü
Haber Yorumları (2)
MAÇ ÖZETLERİ: Şenol hoca bildiğini okuyan bir adam. Modern futbola ayak uyduramayan bir hoca. Ben bildiğimi okurum diyen biri. Böyle devam ederse başarı gelmeyecektir. Bize Çağdaş Atan gibi taktik-teknik bilgisi modern futbola uygun teknik direktörler lazım.
TÖVBEKAR 34: isimizi yaptik sifir puan cektik ama cok dolgun maas aldik pirim aldik zam aldik is yapiyoruz isini cok iyio yapiyor gelsin milyon eurolar para para para
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title