Pit Stop Challenge'da heyecan devam ediyor - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Pit Stop Challenge'da heyecan devam ediyor

Pit Stop Challenge'da heyecan devam ediyor
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Spor

Formula 1 tarihinin en hızlı pit stop rekorunu elinde tutan Aston Martin Red Bull Racing takımının rekorunu kırmak isteyenler Red Bull Pit Stop Challenge'da tüm hızıyla mücadele etmeye devam ediyor.

Formula 1 tarihinin en hızlı pit stop rekorunu elinde tutan Aston Martin Red Bull Racing takımının rekorunu kırmak isteyenler Red Bull Pit Stop Challenge'da tüm hızıyla mücadele etmeye devam ediyor. Red Bull'un internet sitesinden oynanan oyunda; en iyi zamanı elde edecek 3 kişi Max Verstappen ve Alex Albon ile tanışma şansı elde edecek.

Aston Martin Red Bull Racing'in pit stop hızına erişmeye çalışanların mücadelesi devam ediyor. Aston Martin Red Bull Racing 2019 yılında en hızlı pit stop rekorunu 3 kez kırmış ve süreyi 1.82 saniyeye çekmişti. Formula 1'in pit stop rekortmeni takımın performansına Türkiye'den meydan okuyan Formula 1 severler RedBull.com/pitstop adresinde buluşuyor.

RedBull.com/pitstop adresinde yer alan Pit Stop Challenge oyununda dünyanın en hızlı ekibine meydan okuyarak puan tablosunda ilk 3'e giren yarışmacılar, Max Verstappen ve Alex Albon ile tanışma şansını elde edecek. Oyunda en iyi 5 zamanı elde edenler ise Red Bull Racing Lisanslı ödüllerin sahibi olacak.

Yer çekimsiz ortamda da en hızlı oldular

Formula 1 tarihinin en hızlı pit stop rekorunu elinde tutan Aston Martin Red Bull Racing Takımı, pit stop rekorunu bir sezonda 3 kez kırarak çıtayı uzay seviyesine taşımıştı. Rusya'nın başkenti Moskova'da bulunan Star City Uzay Tesisleri'nde geçen yıl 33 bin feet (yaklaşık 10 bin metre) yükseklikte ve yer çekimsiz ortamda gerçekleştirdikleri pit stop'u 20 saniyenin altında tamamlayan rekortmen ekip, erişilmesi zor bir rekora daha imza atmıştı. - İSTANBUL

Pit Stop Challenge'da heyecan devam ediyor

Pit Stop Challenge'da heyecan devam ediyor

İhlas Haber Ajansı - Spor Haberleri

Max Verstappen, Aston Martin, Formula 1, Red Bull, Spor, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title