'Orada çok mutluydum' diyen Talisca'dan çarpıcı sözler: Yine Beşiktaş'ta oynamak istiyorum - Haberler Spor
Haberi Paylaş

"Orada çok mutluydum" diyen Talisca'dan çarpıcı sözler: Yine Beşiktaş'ta oynamak istiyorum

Haberler.com - Haberler | Spor

Eski Beşiktaşlı Anderson Talisca verdiği bir röportajda, siyah-beyazlı takıma bir gün yeniden dönmek istediğini söyledi. Brezilyalı yıldız yaptığı açıklamada, "Orada çok mutluydum. Günün birinde yine Beşiktaş'ta oynamak istiyorum" ifadelerini kullandı.

Anderson Talisca, ESPN'e verdiği röportajda kariyerinin en başarılı dönemini geçirdiğini söyledi. Siyah-beyazlı kulüpte çok mutlu olduğunu belirten Brezilyalı yıldız, yeniden sönüşün sinyallerini verdi.

Sporx'in haberine göre; şimdilerde Suudi Arabistan'ın Al-Nassr takımında oynayan Talisca, Beşiktaş'a geliş sürecini anlatırken "Benfica'da yaşadığım bir tartışmadan hemen sonra Beşiktaş'a biraz da aceleyle geldim. Rui Vitori'yla tartıştım ve ayrılmak durumunda kaldım. Kariyerimde en başarılı olduğum yer Beşiktaş oldu. Beşikaş'ta Şampiyonlar Ligi çeyrek finaline çıkmaya yaklaştım. Avrupa Ligi'nde yarı final oynadım. Beşiktaş sayesinde kariyerimde bir adım ileriye attım." ifadelerini kullandı.

Talisca günün birinde Beşiktaş'ta yeniden oynamak istediğini belirterek, "Orada çok mutluydum. Günün birinde yine Beşiktaş'ta oynamak istiyorum." sözlerini kullandı.

27 yaşındaki oyuncu ayrıca Brezilya Milli Takımı'na seçildiği ancak kalıcı olamadığı için de üzgün olduğunu belirterek, "2018 kariyerimin dönüm noktalarından birisi oldu. Brezilya Milli Takımı'na çağırıldım. Orada sadece 1 kez şans verilmesini bekledim. Kendimi göstermeyi çok istedim ama o şans gelmedi ve o macera da kısa sürdü" diye konuştu.

Haberler.com - Spor Haberleri
Yorumlar (2)
Serkan Danis:Vizyonu olmayan bir adamsın daha düşük ücretlere daha yüksek sıçrama yapmak için bile kalabilirdin ama senle aboubakar aynı boş zihniyete sahipsiniz.bu kafayla da 5-6 sene sonra klüpsüz kalırsınız muhtemelen
Masum Adam:Zamanında Beşiktaş’ta durmadın Çin’de mutluyum dedin. Şimdi Beşiktaş’ın kadro zenginleşti tabi geleyimler başlar
500