Haberler » Spor » Nejat İşler Yeniden Gümüşlükspor'da - Spor

Nejat İşler Yeniden Gümüşlükspor'da

Gümüşlükspor yeni yönetim kurulu, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'u makamında ziyaret etti.

Nejat İşler Yeniden Gümüşlükspor'da

Gümüşlükspor yeni yönetim kurulu, Bodrum Belediye Başkanı 'u makamında ziyaret etti.


Bodrum Başkanlık Makamı'nda gerçekleşen ziyarete Gümüşlükspor Yönetimi Kurulu Başkanı Ahmet Faik Karakaya, Başkan Yardımcısı Mehmet Özak ile Asbaşkan katıldı.


Gümüşlükspor yöneticileri, Kocadon'a çalışmalarıyla ilgili bilgi vererek, 2018-2019 sezonunda Gümüşlükspor'u hedeflenen yere getirmek istediklerini ifade ettiler.


Gümüşlükspor Yönetimi Kurulu Başkanı Ahmet Faik Karakaya ve Asbaşkan Nejat İşler spora destek veren Mehmet Kocadon'a teşekkür ederek, Gümüşlükspor sevdalılarını takımlarına desteğe davet etti.


Gümüşlükspor Yönetim Kurulu'nun sosyal medya hesabında "Nerede Kalmıştık?" başlığı ile yayınlanan açıklamayı okuyan Kocadon, "Gençlerimizin spor yapmasına olanak sağlamak için yaptığınız çalışmalardan dolayı canı yürekten kutluyorum. Bu hedeflerinizi yerine getirmeniz konusunda üzerime düşen görev neyse yerine getirmeye hazırım. Gümüşlükspor'a yeni sezonda başarılar diliyorum." diye konuştu.


Gümüşlükspor'un yeni yönetimde ayrıca Hüsnü Kırık Genel Sekreter ve Ateş Şendil'in de Şube Sorumlusu olarak görev aldığı bildirildi.

Kaynak: AA

Manşet

Haberler