MUTLU ULUTAŞ HABERLERİ

Mutlu Ulutaş haber, Mutlu Ulutaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mutlu Ulutaş - 01.09.2019
Dha yurt bülteni-3
Görüntü Dökümü --------------------------- İtfaiye aracı İtfaiye erlerinin yangına müdahalesi İtfaiye erlerinin eve girişi Soğutma çalışması Genel ve detay görüntüler 260 MB /// 02.22" HABER- KAMERA: Yücel BULUT/GAZİPAŞA(Antalya), ===================================================== 3)PATARA TELSİZ İSTASYONU'NDA TARİH YENİDEN CANLANDIRILDI  ANTALYA'nın Kaş ilçesindeki Patara Antik Kenti'nde bulunan ve Osmanlı'dan Türkiye'ye aktarılan Patara Telsiz İstasyonu'nun açılışının 113. yılı dolayısıyla etkinlik yapıldı. Etkinlikte, Türkiye ve 1906 yılında başlayan Osmanlı telsizciliği 'TC113PTR' çağrı koduyla dünyada tanıtıldı. Kaş'ta bulunan Likya Birliği'nin başkenti Patara Antik Kenti'nde, Osmanlı Devleti'nden Türkiye Cumhuriyeti'ne aktarılan bir kültür ve tarih mirası olan Patara Telsiz İstasyonu'nun açılışının 113. yılı dolayısıyla etkinlik yapıldı. Antalya Valiliği öncülüğündeki etkinliğe Vali Münir Karaloğlu, AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Antalya Cumhuriyet Başsavcısı Halil İnal, İl Jandarma Alay Komutanı Tuğgeneral Tekin Aktemur, İl Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan, İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Acar, İl Sağlık Müdürü Ünal Hülür, Kaş Kaymakamı Ulaş Akhan, Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, Kaş Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş, Akdeniz Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü ve Patara Kazıları Başkanı Prof.
Mutlu Ulutaş - 31.08.2019
Osmanlı'nın ilk telsiz telgraf istasyonu tanıtıldı
Etkinliğe, Kaş Kaymakamı Ulaş Akhan, Kaş Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş, AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof.
Mutlu Ulutaş - 27.08.2019
Osmanlı'nın ilk telsiz telgraf istasyonu halka tanıtılacak
Patara Telsiz Telgraf İstasyonu tanıtımı amacıyla Kazı Başkanı Prof. Dr. Havva İşkan Işık, Kültür ve Turizm İl Müdürü İbrahim Acar, Kaş Kaymakamı Ulaş Akhan, Kaş Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş ve Akdeniz Üniversitesi Araştırma Görevlisi Diren Çakılcı'nın katılımı ile Antalya Gazeteciler Cemiyeti'nde toplantı düzenlendi.
Mutlu Ulutaş - 27.08.2019
'Alman evleri' olarak bilinen yapı, osmanlı'nın ilk telgraf istasyonuymuş
Osmanlı'nın Afrika'daki topraklarıyla iletişim kurmak için kurduğu istasyon, 31 Ağustos'ta yapılacak etkinliklerle tanıtılacak. İstasyonun tanıtımı için yapılacak etkinliklerle ilgili Antalya İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Acar, Kaş Kaymakamı Ulaş Akhan, Kaş Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş, Patara Kazı Başkanı Prof.
Mutlu Ulutaş - 27.08.2019
Dha yurt bülteni -16
Osmanlı'nın Afrika'daki topraklarıyla iletişim kurmak için kurduğu istasyon, 31 Ağustos'ta yapılacak etkinliklerle tanıtılacak. İstasyonun tanıtımı için yapılacak etkinliklerle ilgili Antalya İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Acar, Kaş Kaymakamı Ulaş Akhan, Kaş Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş, Patara Kazı Başkanı Prof.
Mutlu Ulutaş - 23.07.2019
Kaş Belediyesi'nden 1 milyon 250 bin liralık asfalt yatırımı
Kaş Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş, belediye olarak 1 milyon 250 bin liralık sathi asfalt yatırımı yaptıklarını bildirdi.
Mutlu Ulutaş - 16.06.2019
Meis'ten Kaş'a barış ve dostluk için kulaç attılar
Kaş Belediyesi ile Yunanistan'ın Meis Adası belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen Meis- Kaş Yüzme Yarışları'na 10 ülkeden 40'ı kadın, 13'ü yabancı toplam 186 kişi katıldı. Yarışma için yüzücüler sabah erken saatlerde Kaş'tan teknelerle Yunanistan'ın Meis Adası'na geçti. Yarışın startını Meis Adası'ndan Kaş Kaymakamı Ulaş Akhan, Kaş Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş, Meis Adası Belediye Başkanı Samsakos Yorgos verdi.
Mutlu Ulutaş - 16.06.2019
DHA YURT BÜLTENİ-5
Kaş Belediyesi ve Yunanistan'ın Meis Adası belediyesi işbirliğinde düzenlenen Uluslararası Likya- Kaş Kültür ve Sanat Festivali kapsamında Kaş Yat Limanı'nda Buray ve İrem Derici konser verdi. Konseri Kaş Kaymakamı Ulaş Akhan, Demre Kaymakamı Murat Uz, Kaş Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş, Korkuteli Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek, Emniyet Müdürü Orhan Tezcan, siyasi partilerin ilçe başkanları, daire amirleri, belediye meclisi üyeleri, sivil toplum kuruluşlarının başkanlarının da aralarında bulunduğu yaklaşık 5 bin kişi izledi.
Mutlu Ulutaş - 15.06.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 15
Kaş Belediyesi Çay Bahçesi'nde düzenlenen 5. Kaş Yemekleri Yarışması'nı, Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş, belediye meclisi üyeleri, yerli ve yabancı turistler ve Kaşlılar izledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mutlu Ulutaş Haberleri | Mutlu Ulutaş Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Mutlu Ulutaş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mutlu Ulutaş kimdir, hayatı ve biyografisi. Kaş'taki yangını söndürme çalışmaları devam ediyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.3.2021 04:54:58. #1.14#
title