Mustafa Uğur: "Başarımızı Arttıracağız"

Kayseri Erciyespor Teknik Direktörü Mustafa Uğur, 2-1 Kazandıkları Bursaspor Maçının Ardından Rahat Bir Nefes Aldı. "Herşeyden Önce Futbolcularımın Bir Hafta Önce Yaşanan Hüsrandan Etkilenmesinden Korkuyordum" Diyen Uğur, Şöyle Devam Etti: "Antrenmanlarda Önce Psikolojik Olarak Bu Müsabakaya Hazı...

Mustafa Uğur:

Kayseri Erciyespor teknik direktörü Mustafa Uğur, 2-1 kazandıkları Bursaspor maçının ardından rahat bir nefes aldı. ¨Herşeyden önce futbolcularımın bir hafta önce yaşanan hüsrandan etkilenmesinden korkuyordum¨ diyen Uğur, şöyle devam etti: ¨Antrenmanlarda önce psikolojik olarak bu müsabakaya hazırladık futbolcuları. Bunda da başarılı olduğumuza inanıyorum. Bu tür maçlardan sonraki maçlar her zaman sıkıntı yaratabilir. Ancak, gördük ki bizim çok iyi bir kadromuz var. Bu maçta da görüldü ki oyuna girenlerle-çıkanlarla iyi bir takımımız var. Gelecek haftalarda tempoyu artırarak başarımızı da artıracağız¨ dedi.

BURSASPOR TEKNIK DİREKTÖRÜ RAŞİT ÇETİNER ise ¨Futbolda bir kural vardır `Atamazsan kazanamazsın` diye. Biz bugün onu yaşadık. Oyunun genelinde oyun adına da, futbol adına da bütün güzellikleri Bursaspor ortaya koydu. Ama maalesef atmadan kazanamıyorsunuz. Kayseri Erciyesspor kalemiçze geldiği ilk pozisyonda bir gol buldu. İkinci yarıda da bir kaç karambol sonrası, bizim asistimizle galibiyet golünü attı. Söylenecek bir şey yok. Bu maçtan ders almamız lazım. Geçen haftaya oranla takım olma adına daha düzgün, oynadık,daha iyi futbol ortaya koyduk. İlerleyen haftalarda daha iyi oynayıp, pozisyonları değerlendirip başarılı olmak istiyoruz¨ şeklinde konuştu.