MUSTAFA AVCI HABERLERİ

Mustafa Avcı haber, Mustafa Avcı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Avcı - 30.05.2017
Dha Yurt Bülteni-11
YARALI ÇOCUKLAR ANLATTI Yangında yaralı kurtulan öğrencilerden 13 yaşındaki Seda Topbaş mahkemede mağdur olarak ifade verdi, "Biz olay anında ders çalışıyorduk,   yangın kapısına koştuk kolu yoktu kilitliydi her zaman kilitliydi.  Nefes alamayınca atlamak zorunda kaldık. Bize hiç yangın tatbikatı yaptırmamışlardı" dedi.  14 yaşındaki  Gülcan Bagır yangın merdiveninin kilitli olduğunu bildiği için  aşağı atladığını anlattı. Aynı yaştaki  Emine Pertek "Camı açıp bağırdık ancak kimse duymadı arkadaşlarım peşpeşe atlamaya başladı. Bende atladım. O an kadın hocalar vardı ancak o an onları görmedim" diye ifade verdi.  Küçük kızlardan sonra ölen ve yaralanan kızların anne ve babaları da ifade verdi. Hepsi dernek ve yurt yöneticilerinden şikayetçi olduklarını söyledi. KızıTuğba  yangında ölen  Teslime Aydoğdu ise şunları söyledi: "Benim kapıma kadar geldiler yalvardılar. 2 sene çocuklarımı onlara vermedim. Ama daha sonra yurt bulamayınca vermek zorunda kaldım. Çocuklarımı bile bile çatır çatır yaktılar.  Bunların hepsi yalan söylüyor. Ben yurdun içine ilk gittiğimde korktum. Okul müdürüne gittim durumu anlattım, 'O yurt iyi verin' dedi. Bu din meselesi yüzünden yaktılar iki çocuğumu da. İçimdeki acı dinmez, herkesin burada olmasını beklerdim. Milli Eğitim itfaiye. Ama sadece burada sanıklar var.  Şu anda bize para teklif ediyorlar, korkutmaya çalışıyorlar, biz hepsinden şikayetçiyiz korkmuyoruz." Ölen Zeliha Avcı'nın babası Mustafa Avcı da "Şu an bize bu sanıkların yakınları baskı yapıyor.
Mustafa Avcı - 26.05.2017
7 İlin Spor Adamları Nevşehir'de Buluştu
ASKF Nevşehir Temsilcisi Mustafa Avcı, toplantının açılışında yaptığı konuşmada, Orta Anadolu'daki 7 ilin spor adamları olarak bir araya geldiklerini, Türk sporuna gönül vermiş hem bürokrasi hem de sivil toplum kuruluşları temsilcilerini Nevşehir'de ağırlamaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek, birlik beraberlik mesajı verdi.
Mustafa Avcı - 02.05.2017
Samandağ Belediyesi Mayıs Ayı Olağan Toplantısı Gerçekleşti
Hatay Valiliği Kadastro Müdürlüğünün 18.04.2017 tarih ve 897037 sayılı yazıları ile yapılacak çalışmalarda kadastro ekipleriyle görev yapmak üzere talep edilen İlçemiz Eriklikuyu, Kapısuyu ve Yoğunoluk Mahallelerinde 3402 sayılı Kadastro Kanununun 22-a maddesi kapsamında yenileme çalışmaları yapılacağından anılan mahallelerde ikamet eden her mahalle için ayrı ayrı 6 şar kişiden oluşan bilirkişilerin seçildi. Eriklikuyu Mahallesi Suphi Kara, Ali Çubukçu, Bayram Yılmaz, Mehmet Kale, İsmet Şirin, Şaban Culhacılar; Kapısuyu Mahallesi Mehmet Söker, Kemal Yüksel, Bilal Baykuş, Salahettin Güleç, Murat Yemşen, Mehmet Kalbacı; Yoğunoluk Mahallesi Cuma Salih, Mustafa Avcı, Cuma Korkmaz, Ahmet Çolak, İsmet Avcı, Osman Yemişen görevlendirilmesi oy birliği ile kabul edildi.
Mustafa Avcı - 28.04.2017
Kırmızı Karıncaların "Zoraki Göçü" Başladı
"Karıncalar oldukça hassas" Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Orman Mühendisliği Bölümü Orman Entomolojisi ve Koruma Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Avcı da kırmızı orman karıncalarının isminin, salgıladığı formik asitten geldiğini, bu türün biyolojik mücadelede önemli bir yere sahip olduğunu kaydetti.
Mustafa Avcı - 28.04.2017
Darbe Gecesinin Nöbetçi Subayı, Amirini Suçladı
Antalya'da 15 temmuz gecesi İl Jandarma Komutanlığı'nda nöbetçi amir olarak görev yaparken darbecilerin gönderdiği talimatları yerine getirmesine karşılık, darbecilerin talimatlarına uyulmamasına ilişkin emirleri geciktirdiği öne sürülen Üsteğmen Ferhat Konuş ile 16 Temmuz akşamı jandarmada yapılan asayiş toplantısında yanındaki diğer komutanlara "Aslında darbe planı kusursuz gibi. Cumhurbaşkanı ele geçirilseydi durum farklı olurdu, bu işin arkasında Amerika var" sözleriyle darbe planını savunduğu öne sürülerek tutuklanan Binbaşı Murat Akyol, Astsubay Başçavuş Nihat Karcı ve Uzman Jandarma Çavuş Mustafa Avcı'nın yargılanmasına Antalya 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde devam edildi.
Mustafa Avcı - 17.03.2017
Bakırköy'de "19 Mart'ta Nevruz Kutlamasına" İzin Yok
Mustafa Elma ile HDP İl Başkanı Mustafa Avcı, HDP İstanbul İl Başkanlığında konuyla ilgili basın toplantısı düzenledi.
Mustafa Avcı - 10.02.2017
Fetö Sanığı Binbaşı, Komutanlarını Suçladı
Antalya'da 15 Temmuz darbe girişiminden sonra FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanıp meslekten ihraç edilen İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat Şube Müdürü Binbaşı Murat Akyol, Jandarma Üsteğmen Ferhat Konuş, Astsubay Başçavuş Nihat Karcı ile Uzman Jandarma Çavuş Mustafa Avcı'nın yargılanmasına Antalya 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde başlandı.
Mustafa Avcı - 10.10.2016
Başbakan Yıldırım'a "Altın Arı Ödülü"
"15 Temmuz'da İTÜ'nün iki gazisi var" Başbakan Binali Yıldırım, 15 Temmuz'da yaşananların da doğrudan Türkiye'yi hedef aldığını vurgulayarak, şunları söyledi: "Milletimiz orada bir destan yazdı ve bu saldırıyı yapanları, yapacaklarına bin pişman hale getirdi. 15 Temmuz darbe girişimine 'dur' diyen 241 şehidimiz arasında 7 pırıl pırıl geleceği olan üniversite öğrencimiz de vardı. Ömer Can Açıkköz, Fatih Kalu, Mustafa Avcı, Mehmet Ali Kılıç, Burak Cantürk, Mustafa Dirkeli ve Muhammet Yalçın.
Mustafa Avcı - 29.06.2016
Zonguldak'taki Silahla Yaralama Davası
Zonguldak 1. Ağır Ceza Mahkemesindeki ilk duruşmaya tutuklu sanık Orhan Toptan, müşteki sanık Mustafa Avcı'nın yanı sıra avukatlar ve taraf yakınları katıldı.
Mustafa Avcı - 15.06.2016
U-12 Futbol Ligine 6 Takım Katılacak
Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Nevşehir ASKF Başkanı Mustafa Avcı, 7 takımın katılımıyla düzenlenen U-11 Battal Uğurlu Mini Minikler Şenliğinin hemen ardından Nevşehir'de U-12 futbol liginin de başlatılacağını söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mustafa Avcı Haberleri | Mustafa Avcı Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Mustafa Avcı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Avcı kimdir, hayatı ve biyografisi. Dha Yurt Bülteni - 1.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.10.2021 23:27:19. #1.14#

title