Muslu Haberleri

Muslu haber, Muslu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muslu - 19.8.2018
Rize'de Yaylada Kaybolan 3 Kişiyi Jak Timi Buldu
RİZE'nin Çamlıhemşin ilçesinde, bastıran sis nedeniyle görüş mesafesi düşen yaylada yolunu kaybeden 3 kişi, Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timi tarafından bulundu.  Çamlıhemşin ilçesi Samistal Yaylası'ndan Yukarı Kavron Yaylası'na doğru dün gece yürüyerek yola çıkan Cemalettin Muslu  (67), Kemal Irmak (18) ve Beytullah Okumuş (18), bastıran sis nedeniyle görüş mesafesi düşen yaylada yolunu kaybetti.
Muslu - 19.8.2018
Dha Yurt Bülteni 5
Yaylada kaybolan 3 kişi bulundu RİZE'nin Çamlıhemşin ilçesinde, bastıran sis nedeniyle görüş mesafesi düşen yaylada yolunu kaybeden 3 kişi, Jandarma Arama Kurtarma (JAK) timi tarafından bulundu.  Çamlıhemşin ilçesi Samistal Yaylası'ndan Yukarı Kavron Yaylası'na doğru dün gece yürüyerek yola çıkan Cemalettin Muslu  (67), Kemal Irmak (18) ve Beytullah Okumuş (18), bastıran sis nedeniyle görüş mesafesi düşen yaylada yolunu kaybetti.
Muslu - 18.8.2018
Türkiye'de Her Çocuk Filistin Muhabbetiyle Doğuyor"
Filistin ve İran heyetlerinin ziyaretlerinde, Diyanet İşleri Başkan Yardımcıları Osman Tıraşçı ve Prof. Dr. Ramazan Muslu, Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürü Enver Günenç ile Dış İlişkiler Genel Müdürü Erdal Atalay hazır bulundu.
Muslu - 9.8.2018
Kitap Sevgisi Kadınları Sosyal Medyada Buluşturdu
Ayşegül Soylu Muslu, Kışla Parkı'nda düzenlenen etkinlikte gazetecilere yaptığı açıklamada, öğretmenlikte 25.
Muslu - 4.8.2018
Antalya'da Restorandaki Patlama
Mehmet Atay Caddesi'nde Suriyelilere ait bir restoranda dün gaz sıkışması sonucu meydana gelen patlamada yaralanan Hassen Mohammed Muslu (10), kaldırıldığı Akdeniz Üniversitesi Hastanesinde müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
Muslu - 27.7.2018
Dili Bir Ayete Dahi Dönmeyenler, Gençleri Yanlış Din Algısına Çekiyor"
Programa, Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Ramazan Muslu, Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Haydar Bekiroğlu, İl Müftüsü İsmail Yalçın ve çok sayıda din görevlisi katıldı.
Muslu - 15.7.2018
Kırıkkale'de Otomobil Ağaca Çarptı: 5 Yaralı
Sürücü ile otomobildeki Melek Ercan, Beyhan Külsüm, Songül ve İlknur Muslu yaralandı.
Muslu - 14.7.2018
Karapınar İlçe Müftülüğü ve Merkez Kız Kur'an Kursu Binası Açıldı
Açılış programına Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Ramazan Muslu, Konya İl Müftüsü Ahmet Poçanoğlu, İlçe Kaymakam Vekili Salih Çiğdem, Belediye Başkanı Mehmet Yaka ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Muslu - 10.7.2018
Sattığı Simit Paralarının Kârını Mehmetçiğe Bağışlayacak
Kırıkkale’de MS (emes) hastası Kamil Muslu, Mehmetçik için askıda simit kampanyası başlattı.
Muslu - 7.7.2018
Niyetimiz İnsanları Kötülüklerden Uzaklaştırmak"
Programa, Diyanet İşleri Başkan Yardımcıları Prof. Dr. Huriye Martı, Prof. Dr. Ramazan Muslu, Din Hizmetleri Genel Müdürü Bünyamin Albayrak, Yalova İl Müftüsü Turgut Açari, ilçe müftüleri ve din görevlileri katıldı.
Muslu - 6.7.2018
Çok Rahatsızlık Duyuyoruz, Üzülüyoruz"
"Gerçekten bundan çok rahatsızlık duyuyoruz, üzülüyoruz. Çünkü bizim inancımızda insan çok önemli. Özellikle çocuklar, masumlar, kadınlar bize bir emanettir. Bu emanete riayet etmemiz gerekiyor." ifadelerini kullandı. Erbaş, şunları kaydetti: "Ehlinizi, çocuklarınızı koruyunuz mealinde ayetler, hadisler her zaman bizi buna teşvik ediyor. Medeniyetimize ve Peygamber Efendimizin uygulamalarına baktığımız zaman, her zaman onların yanında yer almış, korumuş kollamış, yetimlerin babası olmuş çocukların babası olmuş. Dolayısıyla biz Diyanet İşleri Başkanlığı olarak büyük bir seferberlik içerisindeyiz. Milletin her katmanına her kesimine bu noktada farkındalık oluşturmak, çocuklarımıza sahip çıkmak, onların bundan 7-8 ay önce ortaya çıkan küçük yaşta kız çocuklarının evlendirilmesi konusunda hutbelerimizde, vaazlarımızda, irşat faaliyetlerimizde çocuklarımızın eğitimine önem vermemiz gerektiği, öncelikle onların belli bir yetişmişlik ve olgunluk çağına ulaşmadan evlendirilmesi konusuna gidilmemesi ve sahip çıkmamız noktasında, eğitimi, yetiştirilmesi noktasında bir seferberlik başlattık. Bu devam edecektir inşallah. Umarım bu üzücü olaylar tekerrür etmez ve milletimiz daha bir farkındalık içerisinde olur diye düşünüyorum." Yalova Valisi Tuğba Yılmaz da Prof. Dr. Erbaş'ın Yalova'yı ziyaretinden mutluluk duyduklarını dile getirerek, "Diyanet İşleri Başkanı olarak atandıktan sonra ilimiz adına üzüldük ama ülkemiz adına gurur duyduk. Çok sevindik." ifadelerini kullandı. Ziyarette, Diyanet İşleri Başkan yardımcıları Prof. Dr. Huriye Martı ve Prof. Dr. Ramazan Muslu da hazır bulundu.
Muslu - 3.7.2018
Başbakan Yıldırım'dan Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'a Veda Ziyareti
Ziyarette, Din İşleri Yüksek Kurulu Başkanı Ekrem Keleş ile Diyanet İşleri Başkan Yardımcıları Selim Argun, Huriye Martı, Ramazan Muslu ve Burhan İşliyen yer aldı.
Muslu - 27.6.2018
Kaymakam Demirkale, Köylerde İncelemelerde Bulundu
Merzifon Kaymakamı Gürkan Demirkale, ilçeye bağlı Mahmutlu, Oymaağaç ve Balgöze köylerinde incelemelerde bulundu. Kaymakam Demirkale'ye incelemeleri sırasında İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yozgat, İlçe Özel İdare Müdürü Mustafa Muslu ve diğer kurum müdürleri de eşlik etti.
Muslu - 27.6.2018
Kırgızistan'da Türk Filmleri Haftası
Türkiye'nin Bişkek Büyükelçiliği ile Kırgızistan Türkiye Manas Üniveristesinin (KTMÜ) desteği ile düzenlenen etkinliğe, Kırgızistan Yüksek Mahkeme Başkanı Aynaş Tokbayeva, AK Parti Milletvekili Metin Gündoğdu, KKTC Kırgızistan Temsilcisi Atınç Keskin, KTMÜ Rektörü Prof. Dr. Sabahattin Balcı, TİKA Bişkek Program Koordinatörü Ali Muslu, Kırgızistan Halklar Asamblesi Başkanı Tokon Mamıtov, Kırgızistan Ahıska Türkleri Derneği Başkanı Raşad Şamilov ve dernek üyeleri, Türk Filmleri Haftası Genel Koordinatörü ve yönetmen Öner Kılıç, prodüktör Ahmet Edebali, Yerli Düşünce Dergisi Editörü Koray Tümay ve çok sayıda sinemasever katıldı.
Muslu - 20.6.2018
Tika'dan Kırgızistan'daki Kreşlere Kırtasiye ve Oyuncak Yardımı
Uluslararası Roza Otunbayeva İnisiyatifi Vakfında, TİKA Bişkek Program Koordinatörü Ali Muslu ve Vakıf İcra Başkanı Dogdurgül Kendirbayeva'nın katılımıyla malzeme ve oyuncakların teslimi dolayısıyla tören düzenlendi.
Muslu - 16.6.2018
Tika'dan Azerbaycan'da Yeşilaya, Kırgızistan'da Kreşlere Destek
TİKA'dan Kırgızistan'da eğitime destek TİKA ayrıca Kırgızistan'ın kuzeyindeki Issık Göl Bölgesi Aksu ilçesine bağlı Boz Bulun ve Boz Uçuk köylerindeki kreşlerin tadilatını da gerçekleştirdi. Tadilatı tamamlanan kreşlerde ayrı ayrı düzenlenen programlara Türkiye'nin Bişkek Büyükelçisi Cengiz Kamil Fırat ve eşi Vasiliki Fırat, TİKA Başkan Yardımcısı Mehmet Süreyya Er, TİKA Bişkek Program Koordinatörü Ali Muslu, kreş ve yerel yönetim yetkilileri, öğrenciler ve aileleri katıldı.
Muslu - 10.6.2018
İzmir'de Kadir Gecesi
Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Ramazan Muslu, israf konusuna değinerek "Dünyada 800 milyar dolar civarında yiyecek israf yüzünden çöpe atılıyor.
Muslu - 5.6.2018
Tika'dan Kırgızistan'a Eğitim Desteği
Her iki törene, Türkiye'nin Bişkek Büyükelçisi Cengiz Kamil Fırat ve eşi Vasiliki Fırat, TİKA Başkan Yardımcısı Mehmet Süreyya Er, TİKA Bişkek Program Ofisi Koordinatörü Ali Muslu, kreş ve yerel yönetimlerin yetkilileri ve aileler katıldı.
Muslu - 4.6.2018
Türkiye'den "Kırgızistan'da Bölgesel Kalkınma Yılı" Etkinliklerine Destek
TİKA Başkan Yardımcısı Mehmet Süreyya Er ve Bişkek Program Koordinatörü Ali Muslu'nun da katıldığı görüşmede, konuklara çeşitli hediyeler takdim edildi.
Muslu - 4.6.2018
Tika'dan Kırgızistan'daki 100 Yıllık Camide İftar
İftar programına İbrağim Hacı Merkez Camisi yönetimi, TİKA Başkan Yardımcısı Mehmet Süreyya Er, Bişkek Program Koordinatörü Ali Muslu, Issık Göl Bölge Müftüsü Almazbek Sagınbayev ve ilgililer katıldı.
Muslu - 2.6.2018
Tika Kırgızistan'da Bin Kişilik İftar Sofrası Kurdu
İftar programına, TİKA Başkan Yardımcısı Süreyya Er, TİKA Bişkek Program Koordinatörü Ali Muslu ve Türkiye'nin Bişkek Büyükelçiliği Din Hizmetleri Müşaviri Şemsettin Ünal katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Muslu Haberleri | Muslu Haber - Haberler - Sayfa 8 - Muslu haberleri, son dakika muslu haber ve gelişmeleri burada. Barış Selçuk'tan İha'ya Ödül.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.10.2020 13:05:30. #1.15#
title