MURAT DİLEK HABERLERİ

Murat Dilek haber, Murat Dilek son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Murat Dilek - 14.10.2013
Hırsızlık Mağdurundan Jandarmaya Teşekkür
İstanbul' da yaşayan Harita Mühendisi Seyfettin Demirkıran'a ait Çanakkale - Balıkesir Devlet kara yolu üzerinde, Alan köy bölgesinde bulunan çiftliğe hırsız girdi. Bölgede devriye gezen Trafik Timi, durumu fark etti. Jandarma ekibi, çiftlikteki şüphelileri suçüstü yakaladı. Olayı duyar duymaz İstanbul'dan çiftliğine dönen Seyfettin Demirkıran, yaşananlarla ilgili bilgi aldı. Trafik Timleri tarafından suçluların yakalandığını öğrenen Demirkıran "Alan köy muhtarı Yakup Şahin' in telefon açması ile evime hırsızların girdiğini öğrendim. Çiftliğimde yaklaşık olarak 10.000 TL civarında hasar meydana geldi. Çanakkale'ye gelir gelmez ayağımın tozu ile Çanakkale İl Jandarma Komutanlığına giderek evimi hırsızlardan kurtaran Jandarma Astsubay Murat Dilek ile Uzman Jandarma Ufuk Kara'yı görmek ve onlara teşekkür etmek istedim.
Murat Dilek - 30.09.2013
Demokratikleşme Paketi
Esnaf Murat Dilek, paketin toplumun birçok kesiminin beklentilerini karşıladığına inandığını söyledi.
Murat Dilek - 07.08.2013
Jandarmadan Tatilcilere Şeker ve Kolonya İkramı
 Çanakkale İl Jandarma Komunatlığı'nda görevli kıdemli çavuşlar Murat Dilek, Ufuk Kara ve Astsubay Gizem Yaşar, Çardak İskelesi'nde bayram tatili için gelenlerin bayramını kutladı, kolonya ve şeker ikramında bulundu.
Murat Dilek - 12.05.2013
Çanakkale'de Jandarmadan Öğrencilere Örnek Davranış
Görev ve sorumluluk alanlarında rutin trafik denetimlerinin yanı sıra eğitici faaliyetlere de büyük önem veren Çanakkale İl Jandarma Komutanlığı, "Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası" kapsamında bünyesinde bulunan Trafik Timleri aracılığıyla ilk ve ortaokul çağındaki öğrencilerde trafik bilincini oluşturmak amacıyla eğitimler veriyor. Trafik Timleri, trafik eğitim bilgilendirme konferanslarında öğrencilere, trafik ışık ve levhaları, yaya yollarını kullanma, öğrenci servislerine inme-binme, karşıdan karşıya geçme, emniyet kemeri kullanımı ve önemi ile genel trafik kuralları ile ilgili bilgiler aktarıyor. Bilgilendirme konferanslarında özellikle ilk ve ortaokullarda eğitim ve öğretim gören öğrencilerin erken yaşlarda trafik kuralları hakkında bilinçlendirilmesi ve gelecek nesillere trafik kurallarının öneminin anlatılarak trafik kazalarının en aza indirilmesi amaçlanıyor. Bu kapsamda 9'uncu Jandarma Trafik Tim Komutanı, J. Astsubay Kd. Çvş. Murat Dilek tarafından, öğrencileri trafik konusunda bilgilendirmek ve bilinçlendirmek maksadıyla Çanakkale merkezde bulunan Akçapınar köyü İlk okulu ile Lapseki ilçesine bağlı Çardak beldesinde bulunan Çardak Ortaokulu öğrencilerine trafik eğitimleri verildi.
Murat Dilek - 16.04.2013
İslahiye'de Tüp Patlaması
Cumhuriyet Mahallesi Kemal Balıkesirli Caddesi'nde Murat Dilek'e ait iki katlı evin bodrumundan patlama sesi gelmesi üzerine vatandaşlar polise haber verdi.
Murat Dilek - 16.04.2013
İslahiye'de Patlayan Tüp Panik Yaşattı
Gaziantep 'in İslahiye İlçesi'nde, bir evin bahçesinde patlayan piknik tüpü kısa süreli paniğe neden oldu.Olay, öğle saatlerinde Cumhuriyet Mahallesi Kemal Balıkesirli Caddesi üzerinde meydana geldi. Murat Dilek'in sahibi olduğu iki katlı evin bahçesinde bulunan piknik tüpü bilinmeyen bir nedenle patladı.
Murat Dilek - 16.04.2013
İslahiye'de Patlama Paniğe Neden Oldu
Olay, öğle saatlerinde Cumhuriyet Mahallesi Kemal Balıkesirli Caddesi üzerinde meydana geldi. Murat Dilek'in iki katlı evinin bahçesindeki patlama, çevrede paniğe neden oldu.
Murat Dilek - 14.02.2013
Genç Yaşamın Sesleri Derneği, 4 Genci Avruya'ya Gönderdi
AB Bakanlığı Ulusal Ajans tarafından sağlanan hibe ile gerçekleşecek proje ile son yıllarda ilimizden Avrupa'ya Avrupa Gönüllülük Hizmeti, Eğitim Kursu, Asistanlık kapsamında giden genç sayısında da önemli bir artış sağlandı. Konu ile ilgili bir açıklama yapan Genç Yaşamın Sesleri Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Proje Koordinatörü Murat Dilek, "Son 1-2 yıl içerisinde Kastamonu ve Türkiye'den yaklaşık 50 kişinin bir AB Projesi kapsamında yurtdışına çıkmasına vesile olduk.
Murat Dilek - 14.02.2013
Tosya'dan 4 Genç Avrupa'ya Gitti
Genç Yaşamın Sesleri Derneği'nin, Tosya'dan 4 genci Avrupa'ya gönderdiği bildirildi.(AGH) kapsamında "Farklı kültürlerin Motifleri" isimli projeyle 4 genci yurt dışına gönderdiklerini belirtti.
Murat Dilek - 16.12.2012
Fethiyespor'un Galibiyet Serisi Devam Ediyor
İ.Güngörenspor: 0 – Fethiyespor: 2 Stad: Mimar Yahya Baş Hakemler: Volkan Şeker, Alper Gürsoy, Bülent Uludoğan İ.Güngörenspor: Egemen Gençalp, Yunus Murat Ceylan (46.dakika Mustafa Ün), İbrahim Arıkan, Mehmet Şen, Sinan Ayar (46.dakika İsa Kaykun), Fuat Onur, Murat Dilek, Seçkin Bektaş, Pekin Köşnek, Erkan Kavak, Soner Sitar (75.
Murat Dilek - 12.12.2012
Genç Yaşamın Sesleri Derneği, 3 Projesiyle Hibe Almaya Hak Kazandı
Eylem 2-Avrupa Gönüllü Hizmeti kapsamında hazırlanan 'Farklı Kültürlerin Motifleri' isimli proje başvurusu sonucunda, İtalya'ya 2 kişi, Macaristan'a ise yine 2 kişi 6'şar aylığına gönderilecek. Proje hakkında bilgi veren Proje Koordinatörü ve Dernek Başkan Yardımcısı Murat Dilek, şöyle konuştu: "Proje Şubat 2013 de başlayacak ve 6 ay sürecek.
Murat Dilek - 07.12.2012
Jandarma'dan Öğrencilere Eğitim
Görev ve sorumluluk alanlarında rutin trafik denetimlerinin yanı sıra eğitici faaliyetlere de büyük önem veren Çanakkale İl Jandarma Komutanlığı, bünyesinde bulunan Trafik Timleri aracılığıyla ilk ve ortaokul çağındaki öğrencilerde trafik bilincini oluşturmak amacıyla eğitimler veriyor. Trafik Timleri, trafik eğitim bilgilendirme konferanslarında öğrencilere, trafik ışık ve levhaları, yaya yollarını kullanma, öğrenci servislerine inme-binme, karşıdan karşıya geçme, emniyet kemeri kullanımı ve önemi ile genel trafik kuralları ile ilgili bilgiler aktarıyor. İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile koordineli olarak verilen bilgilendirme konferanslarında özellikle ilk ve ortaokullarda eğitim ve öğretim gören öğrencilerin erken yaşlarda trafik kuralları hakkında bilinçlendirilmesi ve gelecek nesillere trafik kurallarının öneminin anlatılarak trafik kazalarının en aza indirilmesi amaçlanıyor. Bu kapsamda 9'ncu Jandarma Trafik Komutanı, Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Ahmet Murat Dilek tarafından, öğrencileri trafik konusunda bilgilendirmek ve bilinçlendirmek maksadıyla Çanakkale merkezde bulunan Karacaören İlk okulu ile Lapseki ilçesine bağlı Umurbey beldesinde bulunan Ortaokul öğrencilerine trafik eğitimleri verildi.
Murat Dilek - 01.11.2012
Milas'ta Anlamlı Kan Bağışı
Kan veren can verir sloganıyla okulda bu projeyi başlattıklarını ifade eden Okul Müdür Yardımcısı Murat Dilek de, bunda da istenilen orana ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.
Murat Dilek - 01.11.2012
Milas'ta Öğrenci Velilerinden Kan Bağışı
Yapılan çalışmayla hem velilerin hem de öğrencilerinin kan bağışının önemine dikkat çekmek istediklerini kaydeden okul müdürü Murat Dilek, kendilerine destek olan tüm velilere teşekkür etti.
Murat Dilek - 28.10.2012
Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup
STAT: Mimar Yahya Baş HAKEMLER: Serkan Özkan xx, Can Savaşan xx, Serkan Erbayındır xx İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR: Egemen Gençalp xx, Erkan Kavak xx, Fuat Onur xx, İbrahim Arıkan xx, Mustafa Un xx, Hakan Albayrak xx (İsa Kaygun dk. 62 x), Murat Ceylan xx, Özgür Ergun xx, Pekin Köşnek xx, Murat Dilek x (Kürşat Ergun Aydın dk.
Murat Dilek - 21.10.2012
Sakaryaspor-İstanbul Güngörenspor: 2-1
Stat: Atatürk HAKEMLER: Emre Yıldırım (5), Onur İçyer (5), Hanifi Vurucu (5) SAKARYASPOR: Harun (6)- Levent (6), Onur (6), Selim (6), Ayhan (6), Doğan (7), Gazanfer (6)(Dk.85 Hamza), Hakan (6), Bünyamin (6)(Dk.81 Ömer 5), Özgür(7) (Dk.87 Metekan), Kerem (6) İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR: Egemen (5)- Erkan (5), Fuat (5), Seçkin (5), Mustafa(5), Pekin (5), Kürşat (5)(Dk.54 Hakan 5), Murat Ceylan (5), Sinan (6), Murat Dilek (5)(Dk.
Murat Dilek - 04.09.2012
Genç Yaşamın Sesleri Derneği'nden Gençlere, Ayrılış Öncesi Eğitimi
Eğitmenler Murat Dilek ve Eylem Dana tarafından, dernek merkezi olan tarihi Pembe Han'da gerçekleşen eğitimde EVS'den Beklentiler, Hak ve Sorumluluklar, Öğrenme Süreci, Kriz Yönetimi ve Gençlik Projeleri hakkında bilgilendirilen gönüllüler, 1 Ekim 2012 tarihi itibariyle İtalya'ya giderek projeye başlayacaklar.
Murat Dilek - 04.06.2012
Genç Yaşamın Sesleri Derneği'nden İtalya Gezisi
Kastamonu'nun AB Projeleri konusunda GYSD tarafından Avrupa'dan 6 ortak ülke ile yürütülmekte olan AB Hayat Boyu Öğrenme Programı Yetişkinler için Doğa Bilimleri konulu projenin 6'ıncı değerlendirme toplantısı İtalya'nın Udine ve Venedik şehirlerinde gerçekleşti. Toplantıya GYSD'yi temsilen Proje Sorumlusu Murat Dilek, Murat Demirci, Fatma Demircı, Tülay Güven ve Gülay Beyaz katıldı.
Murat Dilek - 18.05.2012
Jandarma Görevde, Öğrenciler Güvende
Çanakkale İl Merkez Jandarma Komutanlığı 9. Jandarma Trafik Komutanı Jandarma Astsubay Murat Dilek tarafından merkez ilçe, belde ve köylerde bulunan ilköğretim okullarında trafik kazalarının önlenmesi ile öğrencileri trafik konusunda bilgilendirmek maksadıyla trafik eğitim seminerleri veriliyor.
Murat Dilek - 14.05.2012
Jandarmadan Öğrencilere Trafik Dersi
Çanakkale İl Merkez Jandarma Komutanlığı 9. Jandarma Trafik Komutanı Jandarma Astsubay Murat Dilek tarafından merkez ilçe, belde ve köylerde bulunan ilköğretim okullarında öğrencilere trafik konusunda eğitim seminerleri verildi.
Murat Dilek - 25.03.2012
Konya Torku Şeker - İskenderun Demirçelikspor: 0-1
Stat: recep Konuk HAKEMLER: Sefa Demir (7), Mustafa Köseoğlu (7), Bariş Önal (7) KONYA TORKU ŞEKERSPOR: Necati (6)- Hasan (6), Tanju (6), Bilal (6), Yusuf (5), Murat Dilek (5)(Dk.
Murat Dilek - 11.03.2012
Konya Torku Şekerspor- Şanlıurfaspor: 0-2
Hakemler: ömer Faruk Koçak (7), Muzaffer Kaşıkçı (7), Mehmet Yermez (7) Konya TORKU ŞEKERSPOR: Sabri (6)- Murat Dilek (5)(Dk.
Murat Dilek - 04.03.2012
Genç Yaşamın Sesleri Derneği, Belediye Başkanı Topçuoğlu'nu Ziyaret Etti
Ziyarete Genç Yaşamın Sesleri Derneği Yönetim Kurulu üyelerinden Murat Dilek, Ali İhsan Keser ve Sinan Özdemir katıldı.
Murat Dilek - 26.02.2012
Genç Yaşamın Sesleri Derneğinden, Rektör Aydın'a Ziyaret
Ziyarete Genç Yaşamın Sesleri Derneği Başkan Yardımcısı Murat Dilek, Yönetim Kurulu üyeleri Ali İhsan Keser ve Sinan Özdemir katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Murat Dilek Haberleri | Murat Dilek Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Murat Dilek haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Murat Dilek kimdir, hayatı ve biyografisi. Jandarma Servis Şoförlerine Trafik Eğitimi Vermeye Devam Ediyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 15.06.2021 12:40:50. #1.13#

title