Microsoft'un Sosyal Ağında Yenilik Var!

Microsoft'un Sosyal Ağında Yenilik Var!

Microsoft, Geçtiğimiz Aylarda Beta Sürümden Çıkarıp İnternet Dünyasına Kazandırdığı Docs.com'da Büyük Yenilikler Yaptı. Kullanıcıların İsteklerini Yerine Getiren Firma, Docs.com'un Popülerliğini Artırmayı Başarabilecek Mi?

Microsoft'un Sosyal Ağında Yenilik Var!
11.07.2010 23:07 | Son Güncelleme: 11.07.2010 23:07

internette yüzlerce sosyal ağ sitesi mevcut. Bunlar arasında birçok tanınmış site varken, Microsoft'un da bir adet sosyal ağ sitesi var. Adı da Docs.com. Docs.com, geçtiğimiz aylarda beta versiyondan kurtularak Microsoft tarafından internet dünyasına kazandırılmıştı.

Docs.com'un amacı, kullanıcıların, Office dökümanlarını online ortamda paylaşabilme ve dökümanlar üzerinden sosyal ağlarını artırabilmesidir. Microsoft, bu amaç doğrultusunda sitenin popülerliğini artırmayı amaçlıyor. Son olarak firma, Docs.com'a büyük bir yenilik getirdi.

Firma, Docs.com kullanıcılarının artık sadece bir kullanıcı olarak değil, Facebook sayfalarında yönetici olarak döküman yükleyebilmelerine olanak sağlıyor. Facebook Connect üyelik sistemini de destekleyen Docs.com, bu sayede kullanıcıların yüklediği dökümanların, herhangi bir kullanıcı tarafından yüklenmemiş olmasını sağlıyor.

Yazan:
SDN -

Kaynak: Shiftdelete.net

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title