MEHMET KASIM GÜLPINAR HABERLERİ

Mehmet Kasım Gülpınar haber, Mehmet Kasım Gülpınar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Kasım Gülpınar

Mehmet Kasım Gülpınar

Doğum Yeri Şanlıurfa / Türkiye
Doğum Tarihi 20.9.1969

Mehmet Kasım Gülpınar Kimdir ?

1969 Şanlıurfa doğumlu. Ankara Üniversitesi Arap Dili ve Edebiyatı Bölümü'nden mezun oldu. Devlet Bakanlığı ve Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nda Özel Kalem Müdürlüğü ve Siyasi Danışmanlık görevlerinde bulundu. TBMM'de Kadın-Erkek Fırsat Eşitliği komisyonunda görev yaptı. Fransızca, İngilizce, Arapça ve Farsça bilen Gülpınar, evlidir.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mehmet Kasım Gülpınar - 28.04.2021
TBMM AB Uyum Komisyonu toplandı
TBMM AB Uyum Komisyonu, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar başkanlığında toplandı.
Mehmet Kasım Gülpınar - 27.01.2021
Fatma Şahin, Siverek Belediye Başkanı Ayşe Çakmak'ı ziyaret etti
Şahin, daha sonra beraberinde AB Uyum Komisyonu Başkanı ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi Vildan Polat, AK Parti Siverek İlçe Başkanı Nedim Lale ile Siverek Belediyesini ziyaret etti.
Mehmet Kasım Gülpınar - 13.11.2020
Son dakika haberleri: TBMM AB Uyum Komisyonu Başkanı Gülpınar'dan Fransız mevkidaşlarına mektup
Son dakika habere göre TBMM AB Uyum Komisyonu Başkanı ve Türkiye-Fransa Parlamentolararası Dostluk Grubu Başkanı, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, Fransa'da yaşanan terör saldırıları, İslam karşıtlığı ve Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un açıklamalarına ilişkin Fransız mevkidaşlarına...
Mehmet Kasım Gülpınar - 16.07.2020
TBMM Komisyonlarda görev dağılımları belli oldu
Avrupa Birliği Uyum Komisyonu: Başkan AK parti Şanlıurfa milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, Başkanvekili AK Parti Konya milletvekili Ziya Altunyaldız, Başkanvekili CHP Balıkesir milletvekili Fikret Şahin, Sözcü AK Parti Erzurum milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu Ban, Katip HDP İstanbul milletvekili Zeynel Özen.
Mehmet Kasım Gülpınar - 10.06.2020
AB-Türkiye Dostluk Grubu kuruldu
Açılış için Meclis'te hazırlanan salonda, TBMM Türkiye-AB Karma Parlamento Komisyonu Eş Başkanı Karayel'in yanı sıra AB Uyum Komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar, Parlamentolar Arası Birlik (PAB) Türk Delegasyonu Başkanı Ravza Kavakçı Kan, Asya Parlamenter Asamblesi (APA) Başkanı Asuman Erdoğan ile Tükiye-AB Karma Parlamento Komisyonu üyeleri Arzu Erdem ve Aylin Cesur hazır bulunurken, Dışişleri Bakan Yardımcısı ve Avrupa Birliği (AB) Başkanı Faruk Kaymakcı, AB-Türkiye Dostluk Grubu Kurucu Başkanı Ryszard Czarnecki ile dostluk grubu üyesi eski Romanya Cumhurbaşkanı Traian Basescu telekonferans sistemiyle toplantıya katıldı.
Mehmet Kasım Gülpınar - 11.02.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, rejim güçlerinin, Rusya'nın da desteğiyle terörizm ile mücadele bahanesiyle hastaneler ve okullar dahil olmak üzere çok sayıda sivil yerleşim yerini ve sivil altyapıyı hedef aldığını söyledi.
Mehmet Kasım Gülpınar - 16.01.2020
Ankara'da Göbeklitepe tanıtımı yapıldı
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından konuşan Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) AB Uyum Komisyonu Başkanı ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, Göbeklitepe'nin Şanlıurfa'nın tanıtımı için önemli bir fırsat olduğunu söyledi.
Mehmet Kasım Gülpınar - 10.12.2019
Meksikalı öğrencilerden AK Parti'li Erdinç'e ziyaret
Türkiye-Meksika Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanvekili ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar da iki ülke arasındaki dostluğa işaret ederek, Meksika'nın sıcak insanlarının Türk insanına çok benzediğini kaydetti.
Mehmet Kasım Gülpınar - 06.12.2019
AB Komisyonu heyeti TBMM'de
Görüşmede, AB Uyum Komisyonu Başkanı ve Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, Türkiye-AB Karma Parlamento Komisyonu Eş Başkanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel, TBMM Genel Sekreteri Mehmet Ali Kumbuzoğlu, TBMM Dış İlişkiler ve Protokol Başkanı Necip Fazıl Kurt, TBMM Başkanı Başmüşaviri Hüseyin Özdemir ile Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Genel Müdür Yardımcısı Ülkü Kocaefe de hazır bulundu.
Mehmet Kasım Gülpınar - 28.11.2019
Milletvekili Karayel, Strazburg'da temaslarda bulundu
Ziyarete, AB Uyum Komisyonu Başkanı ve Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar da katıldı.
Mehmet Kasım Gülpınar - 16.10.2019
TBMM Dışişleri Komisyonu KKTC Dışişleri Bakanı Özersay'ı ağırladı
Komisyon toplantısına, TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı İsmet Yılmaz, Türkiye-Fransa Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, AGİT Parlamenter Asamblesi Türk Heyeti Başkanı Nabi Avcı ve Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi'nin (AKPM) Türk Heyeti Başkanı Akif Çağatay Kılıç da katıldı.
Mehmet Kasım Gülpınar - 15.07.2019
"Şehit Necmettin öğretmenimizi çok özlüyoruz"
Kapanoğlu, şehidin isminin yaşatılacağı yeni binanın kazandırılmasında emeği geçen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar ve Vali Abdullah Erin'e teşekkür etti.
Mehmet Kasım Gülpınar - 15.05.2019
Romanya Temsilciler Meclisi Avrupa İşleri Komisyonu Üyeleri TBMM'de
TBMM AB Uyum Komisyonu Başkanı ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, Romanya Temsilciler Meclisi Avrupa İşleri Komisyonu Başkanı Angel Tilvar ve berberindeki heyetle görüştü.
Mehmet Kasım Gülpınar - 09.05.2019
Reform Eylem Grubu Toplantısı Sona Erdi
Toplantıya, TBMM Adalet Komisyonu Başkanı Hakkı Köylü, TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç, TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Volkan Bozkır, TBMM AB Uyum Komisyonu Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar, Türkiye-AB Karma Parlamento Komisyonu Başkanı İsmail Emrah Karayel, Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi (AKPM) Türk Grubu Başkanı Akif Çağatay Kılıç, Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu Başkanı Süleyman Arslan ve Kişisel Verileri Koruma Kurumu Başkanı Prof.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mehmet Kasım Gülpınar Haberleri | Mehmet Kasım Gülpınar Kimdir - Haberler - Mehmet Kasım Gülpınar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Kasım Gülpınar kimdir, hayatı ve biyografisi. Başkan Ayşe Çakmak: Siverek 50 Yıl Su Sorunu Yaşamayacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.9.2021 16:18:07. #1.16#

title