MEHMET FATİH GÜVEN HABERLERİ

MEHMET FATİH GÜVEN HABERLERİ

Mehmet Fatih Güven haber, Mehmet Fatih Güven son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Fatih Güven - 23.7.2015
Afşin ve Mahsuni Şerif İçin Çal" Projesi
Programa, Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, siyasi parti ilçe başkanları, kurum amirleri, sivil toplum örgütü temsilcileri, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı.
Mehmet Fatih Güven - 23.7.2015
Vergi Rekortmenleri Ödül Töreni
Törene, Afşin Kaymakamı Fatih Aksoy, Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, siyasi parti il ve ilçe başkanları, kurum amirleri, sivil toplum örgütü temsilcileri, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı.
Mehmet Fatih Güven - 19.7.2015
Afşin İşitme Engelliler'de Hedef Avrupa
Başarıda Kaymakam Fatih Aksoy ve Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven'in de büyük payı olduğunu kaydeden Durdu Türkmen, "İşimizin zor olduğunu biliyoruz.
Mehmet Fatih Güven - 18.7.2015
AK Parti Grup Başkanvekili Ünal Açıklaması
Etkinliğe, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İlker Çitil, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, AK Parti İl Başkanı Metin Doğan, AK Parti İl Başkanı Ayşe Kılıç, AK Parti İlçe Başkanı Şeref Kırbıyık, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve ilgililer katıldı.
Mehmet Fatih Güven - 18.7.2015
Ramazan Bayramı Kutlanıyor
Afşin Atatürk Parkı'nda düzenlenen törene, Kaymakam Fatih Aksoy, Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, Çoğulhan Jandarma Komando Bölük Komutanı Ali Erol, İlçe Emniyet Müdürü Recep Emol, daire amirleri, siyasi partilerin ilçe başkanları, kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Mehmet Fatih Güven - 13.7.2015
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Afşin'de İftar Sofrası Kurdu
Atatürk Parkı'nda gerçekleştirilen programa, AK Parti Kahramanmaraş milletvekilleri, Nursel Reyhanlıoğlu ve Mehmet İlker Çitil ile Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Mehmet Fatih Güven - 8.7.2015
Afşin Belediyesi Mahalle İftarlarında Sevin Grubu İle Buluştu…
Birlik ve beraberlik içerisinde aşamayacağımız hiç bir güçlük yok; İftarda mahalle sakinleri ile sohbet ederek, sorunlarını da dinleyen Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven,"Bir mahalle iftarında daha vatandaşlarımız ile birlikte oruçlarımızı açmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Mehmet Fatih Güven - 5.7.2015
Türkiye'nin Mirasları, Eshab-ı Kehf'te Sergileniyor
Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, UNESCO dünya kültür mirası listesinde yer alan eserlerin ilçe sınırları içerisinde bulunan Eshab-ı Kehf'te sergilenmeye başladığını aktardı.
Mehmet Fatih Güven - 3.7.2015
Afşin'de Nadır Mahalle Sakinleri İle İftarda Bir Araya Geldi
Afşin Belediyesi olarak Ramazana dair mütevazı hazırlıklar yaptıklarını belirten Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, "Rahmet, bereket ve kurtuluş ayı olan Ramazan'da Afşin Atatürk Parkında iftar çadırı kurduk.
Mehmet Fatih Güven - 25.6.2015
Eshab-ı Kehf'te İftar
Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven ise Eshab-ı Kehf'in  inanç turizmi açısından Kahramanmaraş ve Afşin olarak, Türkiye'de önemli bir merkez haline gelmesi için çalışacaklarını, bu süreçte Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odasının kendilerine her zaman destek olacaklarına inandığını söyledi.
Mehmet Fatih Güven - 20.6.2015
Başkan Güven Orucunu İftar Sofrasında Açtı
Ramazanın 2. günü İftar çadırına sürpriz bir ziyaret gerçekleştiren Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven kendi elleriyle yemek dağıttı.
Mehmet Fatih Güven - 19.6.2015
Emirilyas Mahallesinde Harabe Yapı Yıkımı
Yapılan Çalışmalar hakkında bilgi veren Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven;" Muhtarlarımızla bir plan kuruyoruz.
Mehmet Fatih Güven - 15.6.2015
Afşin Belediyesi'nden Konferans
İlahiyatçı Prof. Dr. Abdülkadir Evgil'in konuşmacı olarak katılacağı ve 'Yaşayan Kuran Hz. Muhammed (S.A.V)' konulu Konferans düzenleneceği bildirildi Afşin Belediyesi çok amaçlı salonu (Düğün ve konferans salonu)'nda gerçekleştirilecek olan Konferans'ta 'Yaşayan Kuran Hz. Muhammed (S.A.V)' isimli konferansın 16 Haziran 2015 Salı ( bugün) saat:20.30'da İlahiyatçı Prof. Dr. Abdülkadir Evgil'in anlatımı ile gerçekleştirilecek. Bu tür kültür faaliyetlerin arttırılarak devam edeceğini belirten Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven;" Vatandaşlarımıza değer veriyoruz.
Mehmet Fatih Güven - 12.6.2015
Türkiye'nin Mirasları, Eshab-ı Kehf'te Sergilenecek
TUTAP Genel Başkanı Fikret Yıldız, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Muharrem Erantepli, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, hazırlıkların son aşamasında bir araya geldi ve sergiyi incelediler.
Mehmet Fatih Güven - 12.6.2015
Başkan Güven'den Geleceğin Futbol Yıldızlarına Forma…
Afşin Belediye spor Kulübü tarafından organize edilen Futbol Yaz Okuluna katılacak çocuklara Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven tarafından forma dağıtıldı.
Mehmet Fatih Güven - 10.6.2015
Milletvekili Genel Seçiminin Ardından
Çitil, şöyle devam etti: "Bizler bu noktada ülke olarak daha kuvvetli olmalıyız ve dağılmamalıyız. Biz vatandaşlarımızdan aldığımız vekaletle en güzel hizmeti yapmanın gayreti içerisinde olacağız. Biz halkımızdan aldığımız destekle ülkemizi bu günlere getirdik. Bundan sonra da boş bırakmayacağız. Bunları yaparken kimseyi ötekileştirmeyeceğiz ve kırmayacağız." Toplantıya, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, AK Parti İlçe Başkanı Şeref Kırbıyık, Kadın Kolları Başkanı Merve Ardıç, Gençlik Kolları Başkanı Ökkeş Şimşek ve partililer katıldı.
Mehmet Fatih Güven - 3.6.2015
AK Parti Grup Başkanvekili Ünal Açıklaması
Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven ise sosyal odaklı çalışmalarla toplumun tüm kesimlerine hizmet etmekten duydukları mutluluğu dile getirdi.
Mehmet Fatih Güven - 2.6.2015
AK Parti Grup Başkanvekili Ünal Açıklaması
Ünal, Abdullah Öcalan'ın derdest edilip Türkiye'ye tesliminin ardından, MHP'nin terörü bitirme imkanı varken neden bitirmediğini açıklamasını istedi.  Muhalefet partilerinin milletin iradesini hiçe saydığını ifade eden Ünal, şöyle konuştu: "Sen milletin iradesini hiçe sayacaksın, sandığı hiçe sayacaksın, bu ülkeyi hiçe sayacaksın, bu ülkenin sevdiği her iki kişiden birinin oy verdiği adama küfür edeceksin, hakaret edeceksin sonra da milletçiyim diyeceksin. Sen önce bırak sevmeyi, bu millete saygı duymayı öğren sen daha bu ülkede her iki kişiden birine bile saygı duymuyorsun. Bunlar bana oy verenlerin milliyetçisiyim diye geziyorlar. İşte asıl bölücülük budur.  Zaten bu milletin iradesine saygı duysalar eski Türkiye'yi istemezler." Toplantıya, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, Elbistan Belediye Başkanı Durmuş Küçük, AK Parti Kahramanmaraş milletvekili adayı İlker Çitil, AK Parti İlçe Başkanı Şeref Kırbıyık ve AK Parti ilçe yönetimi katıldı.
Mehmet Fatih Güven - 2.6.2015
AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Çitil Açıklaması
Sendikacılığı iyilikleri artırmanın ve kötülükleri engellemenin iz düşümü olarak yapmaya devam edeceklerini ifade eden Bozkurt, şunları kaydetti: "Üyelerimizin ve ülkemizin menfaatini birlikle düşünerek özlük ve özgürlük mücadelesini sürdüreceğiz. Toplu sözleşme hakkı anayasal hak haline geldi. 7 Haziran seçimleri sonrası yeni, sivil bir Anayasa'nın yapılmasına öncülük etmek gibi demokrasinin kalibresini yükseltecek çalışmalarda da inisiyatif almaya devam edeceğiz. Sendikacılık, haksızlıklara ve adaletsizliklere karşı hayır diyebilmek ve mücadele etmektir." Etkinliğe, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, Kahramanmaraş Halk Sağlığı Müdürü Ahmet Yener,  AK Parti İlçe Başkanı  Şeref Kırbıyık, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Mahir Turan, öğretmenler ve aileleri katıldı.
Mehmet Fatih Güven - 1.6.2015
Büyükşehir Belediye Başkanı Erkoç'tan Afşin'e Ziyaret
7 Haziran'da yapılacak genel seçimin önemine dikkat çeken Çitil, şunları kaydetti: "Bütün kadrolarımızla birlikte en güzel hizmeti yapmak için uğraşacağız. Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatih Erkoç'a yapmış oldukları yatırımlardan dolayı Afşin halkı adına teşekkür ediyorum. Türkiye son 13 yılda çok büyük bir atılım gerçekleştirdi ve artık ülkemiz insanı geleceğe güvenle bakıyor. Bu güven ortamının, istikrarın devamı için bir kez daha 'AK' kadrolara destek olmalıyız. Yeni anayasa için, başkanlık sistemi için ve yeni Türkiye'nin, güçlü Türkiye'nin inşası için AK Parti'yi bir kez daha hem de çok güçlü olarak iktidara taşımalıyız." Erkoç'un mahalle ziyaretlerine, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, AK Parti İlçe Başkanı Şeref Kırbıyık, Gençlik Kolları Başkanı Ökkeş Şimşek, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri ve AK Parti İlçe Teşkilatı temsilcileri eşlik etti.
Mehmet Fatih Güven - 31.5.2015
Kahramanmaraş'ta AK Parti'ye Katılım Töreni
Partisinin önceki seçimlerden oy oranını artırarak çıktığını anımsatan Çitil, şöyle konuştu: "Arıtaş Mahallesi'nde Candemir ailesi, yakınları ve çalışanları, AK Parti ailesine katıldı ve bize destek vereceklerini belirtti. Daha önceki seçimlerde başka partilere oy veren 450 kişilik aile AK Parti'ye katıldı. Her seçimde halkımızın karşısına yapacağımız işleri söyledik ve yapamayacağımız şeyleri kesinlikle vadetmedik. Halkımız gittiğimiz her yerde bizleri çok güzel karşılıyor ve yanlarımızda olduklarını hissettiriyor. Bu, bizim için çok güzel bir kazanım."  "Arıtaş, gerçekten her zaman AK Parti'nin yanında bulundu"   Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven de 7 Haziran'daki seçimin eski ile yeni Türkiye'nin mücadelesine dönüştüğünü anlattı.
Mehmet Fatih Güven - 26.5.2015
27 Mayıs'ı Bayram Diye Kutlattılar"
Toplantıya, AK Parti Milletvekili adayı İlker Çitil, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, AK Parti Afşin İlçe Başkanı Şeref Kırbıyık, Afşin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bekir Sıtkı Can ve diğer ilgililer katıldı.
Mehmet Fatih Güven - 23.5.2015
Kahramanmaraş'ta Evde Temizlik Hizmeti
Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, yaptığı açıklamada, yaşlı ve yardıma muhtaç vatandaşların dünden bugüne kültür değerlerini, örf ve adetleri yarına taşımayı sağlayan en değerli varlıklar olduğunu belirtti.
Mehmet Fatih Güven - 21.5.2015
Hayati Vasfi Taşyürek, Doğduğu Mahallede Anıldı
Afşin Kaymakamlığı olarak, "Proje Kenti Afşin" çalışması kapsamında amaçlarının, gençlerin bölgede yetiştirmiş olduğu şairlerini, ozanlarını bilmeleri, tanıması ve onlar hakkında fikir sahibi olmaları olarak değerlendiren Aksoy, şunları kaydetti: "Afşin genelinde yapmış olduğumuz projelerle ünlü ozanlarımızı ve şairlerimiz gençlerimizin daha çok tanıdığına inanıyorum. Afşin'de bu toprağın acılarına, dertlerine, özlemlerine ve sevinçlerine sazlarıyla, sözleriyle tercüman olmuş önemli değerlerin oldu. İlçemizde, Aşık Mahzuni Şerif'i ve Hayati Vasfi Taşyürek'i  anma etkinliği, Aşık Yener'i anma ve tanıma etkinliği okullarımız tarafından düzenlendi. Bu değerlerimiz yaşadıkları bu toprakların anlatmak istediklerine sazlarıyla ve sözleriyle tercüman olmuş büyük değerlerimizdir. Rahmete gitmiş bölgemizin önemli değerlerine Allah'tan rahmet diliyorum. Yaşayan değerlerimize de sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum." Afşin Belediye Mehmet Fatih Güven ise Hayati Vasfi Taşyürek'in tüm Türkiye'nin yakından tanıdığı önemli bir değer olduğunu belirtti.
Mehmet Fatih Güven - 19.5.2015
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik Spor Bayramı
Programa Kaymakamı Fatih Aksoy, Afşin Garnizon Komutanı Yüzbaşı Mehmet Demir,  vekili Üsteğmen Ali Erol, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, daire amirleri, sivil toplum örgütü temsilcileri ile ilgililer katıldı.
Mehmet Fatih Güven - 7.5.2015
Sözde Ermeni Soykırımı ve Dağlık Karabağ Meselesi" Konferansı
Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven ise Azerbaycan ve Türkiye'nin, dili, dini, tarihi, coğrafyası, duygu ve düşünce dünyası, kaderi ve daha pek çok şeyi aynı milletin iki ayrı devleti olduğunu söyledi.
Mehmet Fatih Güven - 7.5.2015
Azerbaycan Milletvekili Ganire Paşayeva Eshab-I Kehf'i Ziyaret Etti
Yapılan ziyarete, Azerbaycan Milletvekili Ganire Paşayeva, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, Belediye Başkan Yardımcıları, Daire amirleri, Belediye Başkanının Malatya'dan gelen misafirleri ile çok sayıda STK üyeleri katıldı.
Mehmet Fatih Güven - 6.5.2015
Okullar Arası Wushu Şampiyonası Yapıldı
Afşin Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü kapalı spor salonunda yapılan okullar arası Wushu şampiyonasına 17 okuldan 300 öğrenci katıldı. 3 gün süren okullar arası Wushu şampiyonasına Kaymakam Fatih Aksoy, Garnizon komutanı Yzb. Mehmet Demir, Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, İlçe Emniyet Müdürü Recep Emol, sivil toplum kuruluşu başkanları ve çok sayıda öğrenci katıldı.
Mehmet Fatih Güven - 4.5.2015
Kahramanmaraş'ta Karabükü Mahallesi "Anzorey" Oldu
Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, mahallenin isminin "Anzorey" olarak değiştirilmesinin bölge halkı tarafından büyük bir sevinçle karşılandığını belirtti.
Mehmet Fatih Güven - 30.4.2015
AK Parti Grup Başkanvekili Ünal, Afşin'de Yatırımları İnceledi
Yaz aylarının gelmesiyle birlikte ilçe belediyelerinin çalışmalarına hızlı bir şekilde başladıklarını dile getiren Ünal, "Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyemizin hem Afşin'de hem de Elbistan'da yürütmüş olduğu önemli çalışmalar var. Şuanda Afşin şehir girişi yapımına ilişkin şehir drenaj kanallarının düzenlenmesi işi yapılmakta ve bizlerde çalışmaları yerinde incelemek adına burada bulunuyoruz. Ayrıca Afşinimizin en önemli sorunlarından biri olan içme suyu sorunu çözmek adına yaptığımız içme suyu şebekesi ve alt yapı çalışmalarını inceledik. Afşin'in içme suyu çözüldüğü takdirde, inşallah 100 yıl boyunca bir daha suyla alakalı bir sorun olmayacak. Çünkü yapılan bu yatırımlar Afşin'in önündeki 100 yılı kapsayan bir proje olacak. Bu hizmetler için Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatih Mehmet Erkoç'a ve Afşin Belediye Başkanımız Mehmet Fatih Güven'e teşekkür ediyorum" dedi.
Mehmet Fatih Güven - 30.4.2015
Mağara Arkadaşları" Unesco Listesinde
Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven ise Eshab-ı Kehf'in UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi'ne alınmasının, ilçeye ve Kahramanmaraş'a çok şey katacağını söyledi.
Mehmet Fatih Güven - 23.4.2015
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Programa, Afşin Kaymakamı Fatih Aksoy, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven,  Çoğulhan Jandarma Komando Bölük Komutanı Ali Erol, daire amirleri, siyasi parti başkanları, askeri erkan, sivil toplum örgütü temsilcileri ile diğer ilgililer katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Fatih Güven Haberleri | Mehmet Fatih Güven Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Mehmet Fatih Güven haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Fatih Güven kimdir, hayatı ve biyografisi. Şehitlerimizi Uğurluyoruz.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.10.2020 01:05:05. #1.14#
title