MEHMET FATİH GÜVEN HABERLERİ

MEHMET FATİH GÜVEN HABERLERİ

Mehmet Fatih Güven haber, Mehmet Fatih Güven son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Fatih Güven - 20.1.2016
Wushu Federasyonu Koordinatörü Velioğlu'ndan, Afşin'e Ziyaret
Türkiye Wushu Federasyonu Doğu ve Güneydoğu Genel Koordinatörü Abdulaziz Velioğlu, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven'i makamında ziyaret etti.
Mehmet Fatih Güven - 12.1.2016
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın ile Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazeteciler bir araya geldi.
Mehmet Fatih Güven - 29.12.2015
Afşin'in Gelecek 4 Yılı Planlanıyor
Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven de Afşin'de en güzel hizmeti yapmak için birlikte hareket edeceklerini belirtti.
Mehmet Fatih Güven - 8.12.2015
Türkmenlerden Türkiye'ye Teşekkür Mitingi
Suriyeli öğretmen Şuruk Badawi ise Afşin'de, Türkmenlere ve diğer Suriyeli sığınmacılara kucak açan Türkiye'ye, Afşin Kaymakamı Ali Edip Budan'a, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven'e teşekkür etti.
Mehmet Fatih Güven - 10.11.2015
Büyük Önder Atatürk'ü Anıyoruz
Afşin Kaymakam Vekili Ahmet Akyürek, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mehmet Demir  ve Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, Atatürk anıtına çelenk sundu.
Mehmet Fatih Güven - 9.11.2015
Kahramanmaraş'ta Asfalt Çalışmaları
Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, kış şartlarının yaklaşması ile beraber yol asfaltlama, kaldırım ve bordür döşeme işlemlerine hız verdiklerini söyledi.
Mehmet Fatih Güven - 4.11.2015
Milletvekili Seçiminin Ardından
Erçene yol kavşağında Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, AK Parti İlçe Başkanı Şeref Kırbıyık ve partililer tarafından karşılanan Çitil, daha sonra partisinin seçim bürosunda bekleyen vatandaşlarla buluştu.
Mehmet Fatih Güven - 1.11.2015
Türkiye Sandık Başında
Çitil, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven ve partililerle Anadolu İmam Hatip Lisesine gelerek bin 156 numaralı sandıkta oyunu kullandı.
Mehmet Fatih Güven - 28.10.2015
Afşin Belediyesi Tarafından Vatandaşlara Aşure İkramı Yapıldı
Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven önderliğinde düzenlenen organizasyona Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Mehmet Fatih Güven - 28.10.2015
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
Kutlamalar kapsamında, Hükümet Konağı önünde Atatürk Anıtı'na Afşin Kaymakamı Ali Edip Budan, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mehmet Demir, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven tarafından çelenk sunuldu.
Mehmet Fatih Güven - 28.10.2015
Afşin Belediyesi'nden 4 Bin Kişiye Aşure İkramı
Şehit Er Ömer Erüstün Meydanı'nda vatandaşlara aşure ikramı yapan Başkanı Mehmet Fatih Güven, burada yaptığı açıklamada, insanlara layıkıyla hizmet etmeyi Allah'tan dilediğini söyledi.
Mehmet Fatih Güven - 25.10.2015
AK Parti Grup Başkanvekili Ünal Açıklaması
Toplantıya, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet İlker Çitil, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, AK Parti İl Başkan Vekili Ahmet Güngör ve İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Kılıç ile mahalle muhtarları katıldı.
Mehmet Fatih Güven - 25.10.2015
Genel Seçime Doğru
Çitil'in ziyaretlerine, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, AK Parti İlçe Başkanı Şeref Kırbıyık ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.
Mehmet Fatih Güven - 21.10.2015
Başkan Güven; Belediye Personelleri İle Bir Araya Geldi
Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, Belediye personeliyle istişare toplantısında bir araya geldi.
Mehmet Fatih Güven - 17.10.2015
Şehit Erüstün'ün İsmi Kent Meydanına Verildi
Konuşmaların ardından, şehidin dedesi Ömer Erüstün, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İlker Çitil ve Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven'in katılımıyla meydanın açılışı yapıldı.
Mehmet Fatih Güven - 17.10.2015
AK Parti Grup Başkanvekili Ünal Açıklaması
MHP'nin bugüne kadar çözüme dair bir girişimi olduğunu görmediklerini aktaran Ünal, şöyle devam etti:   "Hiç kimse Türklüğe sahip çıkmasın. Çünkü Türklük, onların bildiği gibi bir şey değil. Birileri Cumhuriyete sahip çıkıyor, birileri de Kürtlüğe sahip çıkıyor, ama siz onlara hiç aldırmayın. Bu milletin sahibi, bu milletin kendisidir, o da sözünü sandıkta söyler. Herkes milletin kendine verdiği söz kadar konuşsun. Bizim 2019'a kadar, Türkiyemiz ve Afşinimizle çok önemli planlarımız var." Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven ise hizmete koydukları tesisin tek vardiyada 800 metrekare kilit parke üretme kapasitesine sahip olduğunu, saniyede 60 ton beton üretebilen tesisin Afşin'de yapacakları yapısal değişikliklerin temelini oluşturacağını kaydetti.
Mehmet Fatih Güven - 8.10.2015
Kahramanmaarş'ta Kısa Kısa
Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, ilçedeki mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.
Mehmet Fatih Güven - 28.9.2015
Afşin'de Belediye Hizmetleri
Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, pazarcı esnafına belediye tarafından yapım çalışmalarına devam kapalı semt pazarını gezdirdi.
Mehmet Fatih Güven - 30.8.2015
Vali Güvençer'den Şehit Ailelerine Taziye Ziyareti
Vali Güvençer'in taziye ziyaretlerine, Afşin Kaymakamı Ali Edip Budan, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven  ve İlçe Emniyet Müdürü Recep Emol eşlik etti.
Mehmet Fatih Güven - 30.8.2015
Büyük Zafer'in 93. Yıl Dönümü
Programa, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mehmet Demir, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, resmi daire amirleri, askeri erkan, emniyet teşkilatı, sivil toplum örgütleri, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Mehmet Fatih Güven - 28.8.2015
Şehitlerimizi Uğurluyoruz
Törene, baba Hayati, anne Zeynep, uzman çavuşun eşi Şeyma Özdemir ile AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet İlker Çitil, Afşin Kaymakamı Ali Edip Budan, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mehmet Demir, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, İlçe Emniyet Müdürü Recep Emol ile vatandaşlar katıldı.
Mehmet Fatih Güven - 19.8.2015
Siirt'teki Terör Saldırısı
Kaymakam Ali Edip Budan, Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Mehmet Demir, Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven ve İlçe Emniyet Müdürü Recep Emol, hastaneye kaldırılan dede ve nine Erüstün'ü ziyaret ederek acılarını paylaştı.
Mehmet Fatih Güven - 19.8.2015
Afşin Belediyesi'nden Engellilere Bilgisayar Kursu
Rutin Belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra Sosyal Belediyecilik faaliyetleri altında engelli bireylerin toplumda hak ettiği yeri alması için de çalışmalar yürüttüklerini belirten Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven konuşmalarında şu ifadeleri kullandı.
Mehmet Fatih Güven - 8.8.2015
AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Çitil
Programda AK Parti Afşin İlçe Başkanı Şeref Kırbıyık ve Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven'de birer konuşma yaptı.
Mehmet Fatih Güven - 6.8.2015
Afşin Kültür ve Güreş Festivali İptal Edildi
Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, Afşin Kültür ve Güreş Festivali'nin yaşanan terör olayları nedeniyle iptal edildiğini açıkladı.
Mehmet Fatih Güven - 6.8.2015
Afşin Kültür Ve Güreş Festivali İptal Edildi
Konuyla ilgili açıklama yapan Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, "Ülke genelinde yaşanan terör olayları nedeniyle, Afşin Belediyesi bünyesinde yapılması planlanan festival, şölen ve şenlik gibi etkinlikler iptal edilmiştir.
Mehmet Fatih Güven - 6.8.2015
Terör Olayları Güreş Festivalini İptal Ettirdi
Afşin Belediye Meclisi ağustos ayı toplantısında, terör saldırılarını kınayarak 04-06 Eylül tarihleri arasında düzenlenmesi planlanan Afşin Kültür ve Güreş Festivali’nin iptal edilmesi kararı aldı. Konuyla ilgili açıklama yapan Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, “Ülke genelinde yaşanan terör olayları nedeniyle, Afşin Belediyesi bünyesinde yapılması planlanan festival, şölen ve şenlik gibi etkinlikler iptal edilmiştir.
Mehmet Fatih Güven - 5.8.2015
Beton Elemanları Üretim Tesisi Göreve Hazır
Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven çalışmaları ve test üretimlerini yerinde inceleyerek tesisin yakında tüm ilçeye hizmet verebilmek için seri üretime geçeceğini belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Fatih Güven Haberleri | Mehmet Fatih Güven Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Mehmet Fatih Güven haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Fatih Güven kimdir, hayatı ve biyografisi. Afşin'de Wushu Şampiyonası Düzenlenecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.10.2020 16:24:02. #1.14#
title