Haberler

Sıla Türkoğlu, Hummel'ın yeni marka yüzü oldu

Güncelleme:

Spor giyim markası Hummel'ın yeni marka yüzü oyuncu Sıla Türkoğlu oldu. Hummel'ın yeni koleksiyonlarını tanıtacak olan Türkoğlu, estetik ve sürdürülebilir tasarımları spor ile buluşturan markanın Lifestyle ve Mindful Training koleksiyonlarını tanıtacak.

Spor giyim markası Hummel'ın yeni marka yüzü, oyuncu Sıla Türkoğlu oldu.

Estetik ve sürdürülebilir tasarımları spor ile buluşturan Hummel'ın farklı silüetlerin yeniden yorumlandığı Lifestyle koleksiyonunu ve spordan dansa, yogadan koşuya türlü aktiviteler ile zihni ve bedeni doğayla beslemeyi sevenlere yönelik Mindful Training koleksiyonunu yeni sezonda Sıla Türkoğlu tanıtacak.

SILA TÜRKOĞLU: HUMMEL İLE BİR ARAYA GELDİĞİM İÇİN ÇOK MUTLUYUM

Son zamanlardaki oyunculuk başarısıyla beğeni toplayan Sıla Türkoğlu, "100 yıllık geçmişiyle spor giyim alanının öncüsü olan Hummel ile bir araya geldiğim için çok mutluyum. Birçok farklı ruh halimde bile kendimi bulduğum Lifestyle koleksiyonuyla ve dünyamızın en büyük sorunlarından biri olan sürdürülebilirlik problemini göz ardı etmeden üretilen, geri dönüştürülebilir materyallerden oluşan Mindful Training koleksiyonu ile karşınızda olacağım için ayrıca heyecanlıyım" dedi.

Hummel, "İstediğim Gibi" mottosuyla tanıttığı yeni koleksiyonları ile kendi benzersiz tasarımlarını özgür düşüncelerle birleştirdi. Lifestyle ve Mindful Training koleksiyonları, kendi tarzlarını istediği gibi yaratmak isteyenlerin ve müziğin ritmiyle özgürce koşanların duygusal ifadelerini yansıtmayı amaçlıyor. Hummel, cesurca ileri adım atanların ve "Kim ne derse desin tüm kararlarımda özgürüm" diyenlerin yanında olduğunu açıkça belirtiyor. İşte tam da bu özgürlüğe vurgu yapan Hummel, farklı ve estetik kombin seçenekleri ile bu özgürlüğü kutlamak isteyenlere ilham kaynağı oluyor.

"HER ALANDA TÜRKİYE İLE OLAN BAĞIMIZI GÜÇLENDİRMEKTEN MUTLULUK DUYUYORUZ"

Güzel bir iş birliğine imza atıldığını belirten Hummel Türkiye Ülke Direktörü Eddy Massier, "Genç ve başarılı oyuncu Sıla Türkoğlu ile keyifli ve heyecan verici bir anlaşmaya imza attık. 100. yılımızı kutlarken markamızı tanımlayan öncü başarıların, ikonik spor anlarının ve ilham verici insan becerilerinin yüzyılını da kutluyor, her alanda Türkiye ile olan bağımızı güçlendirmekten mutluluk duyuyoruz" diye konuştu.

ADVERTORİAL YAYIN

Kaynak: ANKA / Magazin

Sıla Türkoğlu Hummel Spor Magazin Moda Spor Haberler

ATM'lerde para çekme limitleri değişti

ATM'lerde para çekme limitleri değişti

Dışişleri Bakanı Fidan: 3. Dünya Savaşı riski var

Dışişleri Bakanı Fidan: 3. Dünya Savaşı riski var

Tekbir getiren grup, İstanbul'daki Zorlu Center'ı bastı

Tekbir getiren grup, İstanbul'daki Zorlu Center'ı bastı

Bakmadan Geçme

Resmi Gazete bugün (25 Haziran) kararları neler? Resmi Gazete atama kararları 2024! Soma nerede? Soma hangi ile, nereye bağlı? SOMA'DA DEPREM Mİ OLDU SON DAKİKA! 25 Haziran Salı Soma'da ne kadar, kaç büyüklüğünde deprem oldu? #128680 MANİSA'DA DEPREM Mİ OLDU SON DAKİKA! 25 Haziran Salı Manisa'da ne kadar, kaç büyüklüğünde deprem oldu? İZMİR'DE DEPREM Mİ OLDU SON DAKİKA! 25 Haziran Salı İzmir'de ne kadar, kaç büyüklüğünde deprem oldu? 3. Dünya savaşı mı çıkıyor, Hakan Fidan ne dedi? Fenerbahçe hangi takımlarla hazırlık maçı yapacak 2024-25? 25 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? Petrolul Ploieşti hangi ülkenin takımı, hangi ligde oynuyor? 25 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 25 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 24 Haziran 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 24 Haziran Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 25 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 24 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 24 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu?
Görüntülere valilikten açıklama geldi! Diyarbakır'da restoran 'şeriat' sloganlarıyla basılırken, polis ve bekçinin tavrı tartışma yarattı

Görüntülere valilikten açıklama geldi! Diyarbakır'da restoran "şeriat" sloganlarıyla basılırken, polis ve bekçinin tavrı tartışma yarattı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title