Kuşadası-dublin Hattı

Kuşadası-dublin Hattı

Kuşadası-dublin Hattında Yaşanan Aşk Mutlu Sonla Noktalandı. Kuşadalı Marangoz ile Dublin'li Tezgahtar, Yaşadıkları Aşkı Tanıştıkları Barda Nikah Kıyarak Mutlu Sona Ulaştırdı.

Kuşadası-dublin Hattı

Kuşadası-Dublin hattında yaşanan aşk mutlu sonla noktalandı. Kuşadalı marangoz ile Dublin'li tezgahtar, yaşadıkları aşkı tanıştıkları barda nikah kıyarak mutlu sona ulaştırdı.

Kuşadası'nda gündüzleri marangozluk, gece ise tezgahtarlık yapan ve aslen Sivaslı olan 29 yaşındaki Fatih Ağacıklıoğlu ile İrlanda'nın başkenti Dublin'de bir mağazada tezgahtarlık yapan 26 yaşındaki M. Niamh arasındaki aşk 6 yıl önce Niamh'ın Kuşadası'na tatile gelmesiyle başladı. Barda tanışan çiftin aşkları tam 6 yıl sürdü ve sonunda evlenmeye karar verdiler. Fatih-Niamh Ağacıklıoğlu evlenmek için de 6 yıl önce tanıştıkları Kuşadası Barlar Sokağı'ndaki Paddy's Bar'ı seçti.

İrlanda'dan ve Sivas'tan gelen çiftin yakınları Paddy's Bar'daki mutluluğa ortak olurken, nikahın ardından çift unutulmaz bir gece yaşadı. Fatih-Niamh çifti, balayının ardından İrlanda'nın başkenti Dublin'e yerleşeceklerini ve bundan sonraki hayatlarını burada sürdüreceklerini söylediler.

(ZH-MB-İK) 19.06.2008 20:33 TSİ

Kaynak: İHA