Konyaspor, İkinci Yarıya İddialı Hazırlanıyor

Turcell Süper Lig Takımlarından Konyaspor, İkinci Yarı Hazırlıklarını Antalya Belek'e Sürdürüyor.

Konyaspor, İkinci Yarıya İddialı Hazırlanıyor

Turcell Süper Lig takımlarından Konyaspor, ikinci yarı hazırlıklarını Antalya Belek'e sürdürüyor.

Gloria Futbol Tesisleri'nde Teknik Direktör Ünal Karaman nezaretinde günde çift antrenman ile ikinci yarıya hazırlanan Konyaspor'da transfer arayışları sürüyor. Konyaspor'un Antalya kampının ilk gününde Teknik Direktör Karaman, ağır antrenman ile adeta futbolcuların pestilini çıkardı. Kampın ilk gününde yapılan çalışmaya katılmayan yabancı futbolcular Neca, Sabin, Gomez, Kave Da Silva, Mertol Karatay, Washington ve yerli oyuncular Muhammet Akıncı, Eren Şen'in yarın kampa dahil olacakları öğrenildi.

Oldukça neşeli geçen antrenmanda futbolculara yerde hentbol oynatan tecrübeli teknik adam Ünal Karaman, antrenman öncesinde yaptığı açıklamada, ara transferin son gününe kadar transfer eylemlerinin süreceğini söyledi. İlk yarıda topladıkları 25 puanın kendileri açısından iyi bir sonuç olduğunu söyleyen Ünal Karaman, "İkinci yarıda bizi zor maçlar bekliyor. Şampiyonluk ve küme düşme mücadelesi verecek takımların mücadelelerine sahne olacak. Burada hazırlık dönemini en iyi şekilde geçirerek ikinci yarıya

hazır olmak istiyoruz" dedi.

8 Ocak tarihine kadar çalışmalarını Belek'te sürdürecek olan Yeşil beyazlılar, pazar günü Gençlerbirliği ile hazırlık maçında karşı karşıya gelecek.

(AT-OK-Y)