Konya: DYP Genel Başkanı Ağar'ın Konya Temasları

Konya: DYP Genel Başkanı Ağar'ın Konya Temasları

Doğru Yol Partisi (DYP) Genel Başkanı Mehmet Ağar, Merkez Sağ İktidarlarının Türkiye'yi Her Seferinde Hakka, Hukuka, Demokrasiye, Özgürlüğe ve İnsanların Kardeşlik İçerisinde Yaşadığı Bir Ülkeye Taşıdığını Söyledi.

Konya: DYP Genel Başkanı Ağar'ın Konya Temasları

Doğru Yol Partisi (DYP) Genel Başkanı Mehmet Ağar, merkez sağ iktidarlarının Türkiye'yi her seferinde hakka, hukuka, demokrasiye, özgürlüğe ve insanların kardeşlik içerisinde yaşadığı bir ülkeye taşıdığını söyledi.

Bugün sabah saatlerinde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak için Konya'ya gelen Ağar, Konya merkezdeki temaslarının ardından Çumra İlçesi'ne gitti. Çumra'nın Güvercinlik Beldesi'nde çiftçilerle buluşan Ağar, burada çiftçilerin sorunlarını dinledi. Ardından Çumra Şeker Fabrikası'nı gezen Ağar, yetkililerden fabrika hakkında bilgi aldı. Mehmet Ağar, Çumra temaslarının ardından Konya merkeze gelerek Dündar Otel'de partililerle birlikte iftar yemeğine katıldı. Burada konuşması partililer tarafından alkışlarla sık sık kesilen Ağar, "Bugün geldiğimiz noktada Türkiye'deki herkes, adım adım yaklaşan, milletin gönlüne huzur veren, milletin geleceğine ışık saçan büyük Doğru Yol Partisi iktidarının yaklaştığını görmenin rahatlığı içerisinde. Geçmiş bütün dönemlerde kendimizi iyi tanıyarak, iyi tanımlayarak, fikrimizden, felsefemizden ve temel dayanak noktalarımızdan bir an geri durmadık. Merkez sağ iktidarları, Türkiye'yi her seferinde hakka, hukuka, demokrasiye, özgürlüğe ve insanların kardeşlik içerisinde yaşadığı bir ülkeye taşımıştır. Bir yeni dönemde daha arkadaşlarımızın gayretleri sayesinde iktidara koşmaktayız" dedi.

DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar, programın ardından Ankara'ya hareket etti.