Khabib, İslam karşıtı sözler sarf eden Macron'a ayetle yanıt verdi

Khabib, İslam karşıtı sözler sarf eden Macron'a ayetle yanıt verdi

31.10.2020 16:56 | Son Güncelleme: 31.10.2020 17:09

Geçtiğimiz günlerde son maçına çıkarak dövüş kariyerini sonlandırdığını açıklayan Khabib Nurmagomedov, İslam karşıtı açıklamalarda bulunan Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'a ayetle cevap verdi.

Karma dövüş sanatlarının ilk Müslüman şampiyonu unvanına sahip Nurmagomedov, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'a tokat gibi yanıt verdi.

Dünyaca ünlü şampiyon Instagram hesabından, Macron'un ifade özgürlüğü sloganı altında 1.5 milyardan fazla Müslüman'ın duygularını incittiğini belirtti.

"BU PROVOKASYONLAR BOŞA ÇIKACAK"

Müslümanların, Hazreti Muhammed'i herkesten çok sevdiğine dikkati çeken Nurmagomedov, "Biz Müslümanlarız, Peygamberimiz Hazreti Muhammed'i annelerimizden, babalarımızdan, çocuklarımızdan, eşlerimizden ve kalbimize yakın olan tüm insanlardan daha çok seviyoruz. İnanın bana, bu provokasyonlar boşa çıkacak" ifadesini kullandı.

AHZAB SURESİ'NİN 57. AYETİNİ PAYLAŞTI

Nurmagomedov, paylaşımına, Macron'un yüzüne ayakkabı izi yerleştirilmiş bir fotoğraf ile Kuran-ı Kerim'de Ahzab Suresi'nin 57. ayetini olan "Allah'ı ve Resulü'nü incitenleri Allah, dünyada ve ahirette lanetlemiş ve onlar için alçaltıcı bir ceza hazırlamıştır" ifadesini ekledi.

Khabib, İslam karşıtı sözler sarf eden Macron'a ayetle yanıt verdi
Haber Yorumları (5)
MACRON KULTUGUN DERTİNE DÜSME: MACRONU KİM CİDDİ ALİYORKİ KENDİ MİLLETİ BİLE İSTEMİYOR HERSEYE FRANSİZ KALDİGİ GİBİ İNSANLİGA DA FRANSİZ KENDİNİ BİLEN İNSANLARA KARSİ SAYGİSİ OLAN DİNLERE KARSİ SAYGİSİ OLSA ASLA BASKA DİNLERE DİL UZATMAS
GULTEPELİ BJK: Makron salagida tarihe pislikolarak yazılıcak
TD638: Oysa güç, üstünlük izzet ve onur. yalniz Allah''a , O''nun Rasul''ünün ve inananların dır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title