Karadağlar Haberleri

Karadağlar haber, Karadağlar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Karadağlar - 03.11.2011
Depremden 108 Saat Sonra Enkaz Altından Kurtarılan Ferhat Çadırda
Erciş'i harabeye çeviren depremde enkaz altından 108 saat sonra canlı çıkartılan 13 yaşındaki Ferhat Tokay, taburcu edilerek ailesinin yaşadığı çadıra getirildi. Erciş'te bir ayakkabı dükkanında hafta sonları çalışarak okul harçlığını kazanan 8'nci sınıf öğrencisi Ferhat Tokay, tonlarca moloz yığını altında 108 saat süresince yaşadığı korku dolu dakikaları Doğan Haber Ajansı muhabiriyle paylaştı. Van depreminde, enkazdan en son canlı olarak çıkmayı başaran 13 yaşındaki Tokay, tedavi gördüğü Van Bölge Hastanesi'nden taburcu olarak ailesinin yaşadığı Erciş Karadağlar Sokak'taki evinin önündeki çadıra yerleşti.
Karadağlar - 03.11.2011
108 Saat Sonra Enkazdan Kurtarılan Çocuk Çadırda
Erciş'te bir ayakkabı dükkanında hafta sonları çalışarak okul harçlığını kazanan 8'nci sınıf öğrencisi Ferhat Tokay, tonlarca moloz yığını altında 108 saat süresince yaşadığı korku dolu dakikaları Doğan Haber Ajansı muhabiriyle paylaştı. Van depreminde, enkazdan en son canlı olarak çıkmayı başaran 13 yaşındaki Tokay, tedavi gördüğü Van Bölge Hastanesi'nden taburcu edilerek, ailesinin yaşadığı Erciş Karadağlar Sokak'taki evinin önündeki çadıra yerleşti.
Karadağlar - 04.10.2011
Kalbimin Sahibi Filmi
Meksika, Amerika, Sırbistan, Karadağlar, Arnavutluk, Porto Riko, Polonya, Litvanya, Slovenya, Bosna Hersek, Macaristan, Makedonya, Hırvatistan, Bulgaristan, Estonya ve daha birçok ülkede yayınlanan yada bu yıl içinde yayınlanacak olan pembe dizi, Türkiye’de ise ilk defa ekrana gelecek.
Karadağlar - 15.08.2011
Sümela Manastırı'nda 2. Ayin
"Meryem Ana" adına kurulan ve "Sümela" adını siyah anlamına gelen "melas" sözcüğünden aldığı söylenen ismin, manastırın yapıldığı Karadağlar'dan geldiği düşünülüyor.
Karadağlar - 15.08.2011
Sümela Manastırı'ndaki Ayin Başladı
Trabzon'un Maçka ilçesindeki tarihi Sümela Manastırı'nda Hristiyanlarca yapılan ayin başladı. Ayin öncesi manastırın girişine gelen ziyaretçiler, Trabzon Valiliği tarafından kendilerine verilen kartların Türk görevlilerce kontrol edilmesinin ardından içeriye alındı. Manastırın avlu ve merdivenlerini dolduran 500 kişi, daha sonra Fener Rum Patriği Bartholomeos yönetiminde saat 10. 15'de ayinlerine başladı. Ayine, Kültür ve Turizm Bakanlığı Dış İlişkiler Daire Başkanı Onur Gözet ve Maçka Belediye Başkanı Ertuğrul Genç de katıldı. Manastıra giremeyen ziyaretçilerin ayini izleyebilmesi için dışarıya dev ekran konuldu. Yerli ve yabancı basın mensuplarının da takip ettiği ayine katılmak için manastıra gelen ziyaretçiler, girişte mum yakarak dua okudular. Öte yandan, manastıra giden patika yol üzerinde Fener Rum Patriği Bartholomeos, kendisini kemençe eşliğinde türkü söyleyerek karşılayıp "hoş geldin" diyen yöresel sanatçıyı öptü. Bartholomeos, kemençe çalarak türkü söyleyen bir başka yöresel sanatçıyı da bir süre dinledikten sonra bahşiş vererek manastıra gitti. -SÜMELA MANASTIRI- Maçka ilçesinin Altındere Vadisi'ndeki Karadağ'ın eteklerinde, vadiden yaklaşık 300 metre yükseklikteki ormanlık alanda kayalar oyularak yapılmış Sümela Manastırı, halk arasında "Meryem Ana" adıyla biliniyor. "Meryem Ana" adına kurulan ve "Sümela" adını siyah anlamına gelen "melas" sözcüğünden aldığı söylenen ismin, manastırın yapıldığı Karadağlar'dan geldiği düşünülüyor.
Karadağlar - 02.08.2011
'Eşkıya Kızı' Kalbini Kaptırdı
'Karadağlar'da canladırdığı eşkıya kız karakteri ile dikkat çeken Hicran Işık, bir bar işletmecisiyle aşk yaşıyor.
Karadağlar - 14.07.2011
Karadağlar Filmi
Karadağlar filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Karadağlar filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Karadağlar - 12.05.2011
Erdal Özyağcılar Ayvacık Belediye Başkan Şahin'i Ziyaret Etti
Oyuncu Erdal Özyağcılar, Ayvacık Belediye Başkanı Ünal Şahin'i ziyaret etti. Ayvacık'ın Adatepe köyünde yaklaşık bir sezondur çekimleri yapılan ve izleyicilerden beğeni toplayan Karadağlar dizisinin başrol oyuncusu, usta tiyatrocu Erdal Özyağcılar, Ayvacık Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin ile makamında görüştü.
Karadağlar - 30.04.2011
Kokteyl İle Başladı
Antalya Televizyon Ödülleri'nin ikincisi Mardan Palace Otel'de düzenlenen kokteylle başladı. Kokteyle Eski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, dizi ve televizyon sektörünün ünlü isimleri katıldı. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Mustafa Akaydın, Antalya'nın iki yıldır yeni bir heyecanı yaşanmaya başladığını söyledi. 'Antalya için bir hayalimiz vardı' diyen Başkan Akaydın, Antalya'yı festivaller kenti yapmak için göreve geldikleri ilk gün söz verdiğini söyledi. Şimdi bu hayallerin canlandığını görmenin kendisini onurlandırdığını dile getiren Başkan Akaydın, 47 yıldır Türk sinemasının en uzun soluklu festivali Altın Portakal'la sinemaya ev sahipliği yapan Antalya'nın bundan böyle televizyon ve dizi sektörünün de merkezi olacağını ifade etti. Başkan Akaydın, Antalya Televizyon Ödülleri'nin Altın Portakal'ın hem kardeşi hem de çok iyi bir rakibi olacağını söyledi. Televizyon insanların hayatlarının vazgeçilmezler arasına çoktan girdiğini kaydeden Başkan Akaydın, "Ama bizde bu etkiyi yaratanlara hak ettiği değeri ne yazık ki yeterince sunmuyoruz. ya da sunma fırsatımız olmuyor" dedi. Antalya Televizyon Ödülleri'nin bu fırsatı yaratmayı amaçladığını altını çizen Mustafa Akaydın, bu açıdan ödül sonuçlarının adil ve güvenilir olması gerektiğini dile getirdi. Konuşmanın ardından kokteyle geçildi. Otelin resepsiyonunda yapılan kokteylde 'Küçük Sırlar', 'Karadağlar' ve 'Behzat Ç.
Karadağlar - 07.04.2011
2. Antalya Televizyon Ödülleri
Açıklamaya göre, kategoriler ve yarışacak diziler şöyle: "Dramatik Televizyon Yapımları" dalı "En İyi Drama Dizisi" kategorisi: "Adını Feriha Koydum", "Ezel", "Fatmagül'ün Suçu Ne?", "Muhteşem Yüzyıl", "Öyle Bir Geçer Zamanki" "En iyi Gençlik Dizisi" kategorisinde: "Arka Sıradakiler", "Deniz Yıldızı", "Elde Var Hayat", "Kavak Yelleri", "Küçük Sırlar" "En İyi Polisiye Dizi" kategorisinde: "Arka Sokaklar", "Behzat Ç.", "Kızım Nerede?" "En İyi Dönem Dönem Dizisi" kategorisinde: "Karadağlar", "Muhteşem Yüzyıl", "Türkan" "En İyi Komedi Dizisi" kategorisinde: "Geniş Aile", "Yahşi Cazibe", "Yerden Yüksek", "Kadınları Anlama Kılavuzu" "En İyi Dizi Yönetmeni" kategorisinde: Serdar Akar (Behzat Ç.
Karadağlar - 06.04.2011
Antalya Televizyon Ödülleri'nin Adayları Belli Oldu
Ön jüri elemeleri sonucunda en iyi dram kategorisinde yarışan; Muhteşem Yüzyıl 12, Öyle Bir Geçer zaman ki 10, Ezel 9, Fatmagül'un Suçu Ne 7, Adını Feriha Koydum 4 dalda ana jüri tarafından değerlendirilecek. Tekin Akmansoy'un onur ödülü alacağı gecede "Öyle Bir Geçer Zaman Ki" dizisinin 'küçük Osman'ı Emir Berke Zincidi'ne Jüri Özel Ödülü'nü alacak. Adaylar şunlar: Dramatik televizyon yapımları En İyi Drama Dizisi: Adını Feriha Koydum, Ezel, Fatmagül'ün Suçu Ne?, Muhteşem Yüzyıl, Öyle Bir Geçer Zaman ki En İyi Gençlik Dizisi: Arka Sıradakiler, Deniz Yıldızı, Elde Var Hayat, Kavak Yelleri, Küçük Sırlar En İyi Polisiye Dizi: Arka Sokaklar, Behzat Ç., Kızım Nerede? En İyi Dönem Dizisi: Karadağlar, Muhteşem Yüzyıl, Türkan En İyi Komedi Dizisi: Geniş Aile, Yahşi Cazibe, Yerden Yüksek, Kadınları Anlama Kılavuzu En İyi Dizi Yönetmeni: Serdar Akar- Behzat Ç.
Karadağlar - 06.04.2011
Antalya Tv Ödülleri Adayları Belli Oldu
Kızım Nerede? EN İYİ DÖNEM DİZİSİ Karadağlar Muhteşem Yüzyıl Türkan EN İYİ KOMEDİ DİZİSİ Geniş Aile Yahşi Cazibe Yerden Yüksek Kadınları Anlama Kılavuzu EN İYİ DİZİ YÖNETMENİ Serdar Akar- Behzat Ç.
Karadağlar - 11.01.2011
24 Yıldır Televizyon Ekranlarında
Özel bir televizyon kanalında yayınlanan 'Karadağlar' dizisinin çekimleri için Çanakkale'nin Ayvacık ilçesine bağlı Yeşilyurt ve Adatepe köylerini adeta mesken edinen Özyağcılar, dizi setinde AA muhabirinin sorularını yanıtladı.
title