Kaplıca Haberleri

Kaplıca haber, Kaplıca son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kaplıca - 17.01.2021
Kaplıca suları, "turfanda meyve" için kullanılacak
Selçuk Üniversitesi (SÜ) ile Ilgın Belediyesi arasında tarımsal faaliyetlerin geliştirilmesine yönelik iş birliği protokolü imzalandı.
Kaplıca - 12.01.2021
KSBÜ Rektörü Kavuncu: "Kütahya'da sağlık hizmetlerinde gelişme sağlandı"
Kütahya'nın sağlık hizmetleri konusunda tercih edilen bir kent haline geldiğini belirten Kavuncu, şunları kaydetti: "Daha önce sıkça karşılaştığımız birçok sorun çözüme kavuşturuldu. Randevu büyük sorundu bu sorun büyük oranda çözüldü. Onkoloji birimi, radyoterapi bölümü yeniden hizmete girdi. Kovid-19 salgını döneminde Kütahya kendine yeten bir il durumunda. Kütahya dışına resmi sevk günde 2 oranında ve aynı oranda da sevk alınıyor. Bu süreçte Kütahya'ya yeni bir Ağız ve Diş Sağlığı Araştırma Merkezi kazandırıldı. Bu ihtiyacın tamamını karşılamasa da yaşanan sıkıntıları büyük oranda çözmüş durumda." Kavuncu, KSBÜ'nün 2018 yılında kurulduğunu anımsatan ve o tarihten itibaren belirledikleri nitelikli ve kapsamlı bir sağlık hizmeti sağlayarak bölgesel ihtiyacın tamamını karşılamak, kentte bulunan termal kaynakların zenginliğini göz önüne alarak kaplıca odaklı sağlık turizmini geliştirmek ve buna benzer birçok hedeflere emin adımlarla ilerlediklerini de sözlerine ekledi.
Kaplıca - 14.12.2020
DÜ'de kuru iğne tedavisi başladı
"Kuru iğnede kas spazmı tamamen çözülür kas canlılığını yeniden kazanır" Kuru iğne tedavisi yönteminde kullanılan iğnelerin çeşitli uzunluklarda, tamamen ilaçsız, kuru ve oldukça ince iğneler olduğunu belirten Doç. Dr. Işık, "Kronik ağrılı hastalarda masaj, kaplıca, fizyoterapi gibi yöntemler de tedavide kullanılır.
Kaplıca - 25.11.2020
Kaplıca ve termal otellerin idare payları ötelendi
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili ve TBMM Anayasa Komisyonu Başkan Vekili Ali Özkaya, kaplıca ve termal otellerin idare paylarının ötelendiğini bildirdi.
Kaplıca - 24.11.2020
Enerji alanında düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
Seralarda kullanılan suyun bir metreküpü 1 lirayı, kaplıca ve diğer alanlarda kullanılan suyun bir metreküpü ise 2 lirayı geçmeyecek şekilde idare payı ödenecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kaplıca Haberleri | Kaplıca Haber - Haberler - Sayfa 4 - Kaplıca haberleri, son dakika kaplıca haber ve gelişmeleri burada. Son Dakika: Ankara'da toplu taşımada ve insanların bir arada bulunduğu mekanlara girişte HES kodu zorunluğu getirildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.9.2021 05:55:30. #1.15#

title