KADİR GÖKMEN ÖĞÜT HABERLERİ

KADİR GÖKMEN ÖĞÜT HABERLERİ

Kadir Gökmen Öğüt haber, Kadir Gökmen Öğüt son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kadir Gökmen Öğüt: Büyükçekmece'deki Trafik KazasıKadir Gökmen Öğüt 7.5.2015
Kadir Gökmen Öğüt 7.5.2015
Büyükçekmece'deki Trafik Kazası
Namaza aile ve yakınların yanı sıra İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, AK Parti genel başkan yardımcıları Mustafa Şentop ve Ekrem Erdem, CHP Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, AK Parti İstanbul milletvekili adayları Aziz Babuşcu, Uğur Işılak ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Kadir Gökmen Öğüt: Kazada Ölenler Son Yolculuğuna UğurlandıKadir Gökmen Öğüt 7.5.2015
Kadir Gökmen Öğüt 5.5.2015
Spor Bakanlığına 'Keyfi Atama' İddiaları TBMM Gündeminde
CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Rehberlik ve Denetim Hizmetleri Başkanlığına denetçi olarak alınan personelin sınava tabi tutulmadan, keyfiyet esasına göre alındığı iddialarını TBMM gündemine taşıdı.
Kadir Gökmen Öğüt 1.5.2015
Altunbilek'in Annesi: "Hayati Tehlikesi Sürüyor Bekliyoruz"
CHP İstanbul milletvekili Kadir Gökmen Öğüt de Altunbilek'i hastanede ziyaret etti.
Kadir Gökmen Öğüt 1.5.2015
Bıçaklanan Gencin Annesi: Hayati Tehlikesi Devam Ediyor
"OTOPARKÇI BIÇAKLAMIŞ YAPAN BELLİ" CHP İstanbul milletvekili Kadir Gökmen Öğüt de Özgür Altunbilek'i hastanede ziyaret etti.
Kadir Gökmen Öğüt: 1 Mayıs Olaylarında Bıçaklanan Genç...Kadir Gökmen Öğüt 1.5.2015
Kadir Gökmen Öğüt 15.4.2015
Ek - CHP İstanbul Milletvekili Adaylarını Tanıttı
8 HAZİRAN'DA DA BURADA KUTLAMAYI YAPACAĞIZ İstanbul Milletvekili ve 1. Bölge 13. sıra adayı Diş Hekimi Kadir Gökmen Öğüt ise şunları söyledi: "Bugün adaylarımızı basına tanıttık.
Kadir Gökmen Öğüt 7.4.2015
CHP Milletvekili Adayı Listesi
Adana adana 1 ELİF DOĞAN TÜRKMEN ÜNİVERSİTE AVUKAT ADANA 2 ZÜLFİKAR İNÖNÜ TÜMER ÜNİVERSİTE SERBEST ADANA 3 İBRAHİM ÖZDİŞ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS ADANA 4 AYDIN USLUPEHLİVAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS ADANA 5 MUSTAFA KEMAL ÖZKAN ÜNİVERSİTE DOKTOR ADANA 6 MÜZEYYEN ŞEVKİN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS ADANA 7 RIZA METE ÜNİVERSİTE.
Kadir Gökmen Öğüt 7.4.2015
CHP Milletvekili Aday Listesi Açıklandı
İSTANBUL 1. BÖLGE ADAYLARI; Şafak Pavey, Gamze Akkuş İlgezdi, Gürsel Tekin, Barış Yarkadaş, Mehmet Akif Hamzaçebi, Mahmut Tanal, İlhan Kesici, Oğuz Kaan Salıcı, İhsan Özkes, Onursal Adıgüzel, Ali Özcan, Metin Ağırman, Kadir Gökmen Öğüt, Cem Haydar Bektaş, Birsen Tursun Demirel, İrfan Karacan, Berhan Şimşek, Derya Şentürk, Mustafa Can Ataklı, Necdet Saraç, Hasan Uzunyayla, Osman Taney Korutürk, İlkay Orhan, Erkan Başboğa, İrfan Hüseyin Yıldız, Nurettin Sarıbal, Hüsniye Kaya, Özgen Nama, Süleyman Güzel, Yaşar Hasan Yalçınkaya, Doğan Çakmak.
Kadir Gökmen Öğüt 7.4.2015
Milletvekili Aday Listeleri Ysk'ya Sunuldu
CHP'nin YSK'ya verdiği milletvekili aday listesi açıklandı.
Kadir Gökmen Öğüt 7.4.2015
Milletvekili Aday Listeleri Ysk'ya Sunuldu
CHP'nin YSK'ya verilen milletvekili aday listesi açıklandı.
Kadir Gökmen Öğüt 7.4.2015
CHP Milletvekili Aday Listesi Açıklandı
CHP Hukuk Ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan 7 Haziran günü yapılacak seçimlerde CHP’yi temsil edecek milletvekili adaylarının listesini yüksek seçim kurulu başkanlığı’na teslim etti.
Kadir Gökmen Öğüt: CHP'nin İl İl Kesinleşmiş Aday ListesiKadir Gökmen Öğüt 7.4.2015
Kadir Gökmen Öğüt 3.4.2015
Seçim Sandıklarında Kumpas İddiası Başbakan'a Soruldu
CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, YSK ile Milli Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanan sandık kurulu görevlilerinin eğitimi kurslarının sadece yandaş sendika üyelerine verildiği iddialarını Başbakan'a sordu.
Kadir Gökmen Öğüt 30.3.2015
CHP'nin İstanbul'daki Kesin Olmayan Ön Seçim Sonuçları
Kesin olmayan sonuçlar şöyle: 1. NUMARALI SEÇİM ÇEVRESİ -------------------------------- 1-Gamze İlgezdi: 25.520 2-Barış Yarkadaş: 25.496 3-Mahmut Tanal: 22.680 4-Oğuz Kaan Salıcı: 19.586 5-Onursal Adıgüzel: 18.122 6-Ali Özcan: 18.023 7-Metin Ağırman: 16.583 8-Kadir Gökmen Öğüt: 15.
Kadir Gökmen Öğüt 25.3.2015
Mehmet Ayvalıtaş'ın Ölümüne İlişkin Dava
Anadolu 8. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmada tutuksuz sanık Görkem Demirbaş hazır bulundu. Diğer tutuksuz sanık Cengiz Aktaş ise duruşmaya katılmadı. CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt de duruşmayı izledi.
Kadir Gökmen Öğüt 25.3.2015
Olaylı Başlayan Ayvalıtaş Davası Ertelendi
CHP'Lİ VEKİL DE DURUŞMAYI İZLEDİ Anadolu 8. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davada tutuksuz sanık Mehmet Görkem Demirbaş hazır bulunurken bir diğer tutuksuz sanık Cengiz Aktaş ise duruşmaya katılmadı. Mehmet Ayvalıtaş'ın babası Ali Ayvalıtaş, ağabeyi Muharrem Ayvalıtaş, olayda yaralanan Seyit Kartal ve babası Mustafa Kartal'ın da hazır bulunduğu duruşmayı CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt de izledi.
Kadir Gökmen Öğüt 18.2.2015
Genç Siviller'e Hükümet Desteği Meclis'e Taşındı
CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, Genç Siviller örgütünün "Dünya Beşten Büyüktür" kampanyasına Bakanlık desteğini Başbakan'a sordu.
Kadir Gökmen Öğüt 17.2.2015
Özgecan, TBMM Genel Kurulu'nda Anıldı
CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, Özgecan'ın hayatını kaybetmesinin ardından ulusca çok duygulu anlar yaşadıklarını ve üzüldüklerini söyledi.  Herkesin büyük bir acı yaşadığını ifade eden Hamzaçebi, "Sanki herkes kendi çocuğunu kaybetmiş gibi yüreği dağlandı. Böylesi bir acı karşısında bütün milletimiz birleşti. Keşke bu birleşmeyi böyle bir acı yaşamaksızın hayatın diğer alanlarında gösterebilseydik. Sayın Başbakan, bu acıdan hareketle kadına şiddet konusunda seferberlik başlatacağını söyledi. Elbette güzel bir şey. Ancak kadına şiddet konusunda bir seferberlik başlatırken öncelikle eğitim sisteminden başlamak gerekir. Toplumu kutuplaştırmak gibi politikalardan vazgeçmek gerekir. Siyasetçilerin bütün topluma huzur veren konuşmalar yapması gerekir. Bunları yaparsak toplum gerilimden kurtulur. Eğitim sistemini reforme edersek, ancak kadına karşı, insana karşı şiddeti, cinayet ve suçları önleyebiliriz" dedi.    "Herkes aynaya bakmalıdır"    CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, "Özgecan kızımızın katlinde herkes bir aynaya bakmalıdır.
Kadir Gökmen Öğüt 17.2.2015
Kadir Gökmen Öğüt : Kredi ve Yurtlar Kurumundan Kimlerin Cebini Doluyor?
Chp İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın yanıtlaması istemiyle önerge verdi; Kredi ve Yurtlar Kurumu tarafından verilen eğitim faaliyetlerine ve bütçesine ilişkin yanıt istedi.
Kadir Gökmen Öğüt: Erenköy Kız Lisesi'nde Protesto EylemiKadir Gökmen Öğüt 16.2.2015
Kadir Gökmen Öğüt 16.2.2015
Erenköy Kız Lisesi Önünde Eylem
Okul önünde toplanan yaklaşık 200 kişilik grup "Müdür istifa " sloganları atarak, olaya tepki gösterdi. CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt ve Sunay Akın da gruba destek verdi.
Kadir Gökmen Öğüt 16.2.2015
Kız Lisesinde 'Tarihi Değere Saygı' Eylemi
Kadıköy’de bulunan 104 yıllık Erenköy Kız Anadolu Lisesi'nde değerli eşyalara zarar verildiği ve Atatürk köşesinin kaldırılarak fotoğrafların kazan dairesine atıldığını iddia eden vatandaşlar, okul önünde eylem yaptı. Boya badana işleri nedeniyle fotoğrafların ve eşyaların koridordan kaldırıldığını ifade eden okul yönetiminin ise iddiaları reddettiği öğrenildi. Eyleme sanatçı Sunay Akın, CHP Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt ile okul mezunları ve öğrenciler katıldı.
Kadir Gökmen Öğüt 12.2.2015
Kadıköy'de TMMOB Yürüyüşü
TMMOB'un 14 Şubat'ta Ankara'da yapılacak olağanüstü genel kurul öncesi Kadıköy İskele Meydanı'nda toplanan yaklaşık 100 kişilik grup, meşalelerle slogan atarak Altıyol'daki Boğa Heykeli'ne yürüdü. CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu'nun da katıldığı yürüyüş öncesi bir basın açıklaması yapıldı.
Kadir Gökmen Öğüt 12.2.2015
Kadıköy'de TMMOB Eylemi
Yürüyüşe, CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu da katıldı.
Kadir Gökmen Öğüt 6.2.2015
Disk ve Kesk Yöneticilerinin Yargılandığı 1 Mayıs Davası
CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, HDP İstanbul Milletvekili Sebahat Tuncel, ÖDP Eş Genel Başkanı Alper Taş ile birçok siyasi parti üyesi adına açıklamayı okuyan Kani Beko, 1 Mayıs alanının yasaklanmasının suç olduğunu ve bununla ilgili ulusal, uluslararası mahkeme kararları bulunduğunu söyledi.
Kadir Gökmen Öğüt 31.1.2015
CHP Üyeleri Dayanışma Yemeğinde Bir Araya Geldi
CHP Kırklareli İl Başkanlığı'nca dayanışma yemeği düzenlendi.
Kadir Gökmen Öğüt: Gazeteci Uğur Mumcu Kadıköy'de AnıldıKadir Gökmen Öğüt 24.1.2015
Kadir Gökmen Öğüt 24.1.2015
Gazeteci Uğur Mumcu, Kadıköy'de Anıldı
Gazeteci Uğur Mumcu'nun ölümünün 22'nci yılı nedeniyle CHP Kadıköy İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen anma programına CHP Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Kadir Gökmen Öğüt 23.1.2015
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Açıklaması
Kemal Kılıçdaroğlu, CHP'nin eski AB Bakanı Egemen Bağış hakkındaki Yüce Divan oylamasının iptali için Anayasa Mahkemesi'ne gidip gitmeyeceğinin sorulması üzerine, "O konuda 4 bakan halkın vicdanında mahkum olmuştur. Asıl söylemek istediğim temel nokta budur" dedi.  Dört eski bakanla ilgili Yüce Divan oylamasında, "AK Partili milletvekillerinden fire olduğu" yönündeki sorulara Kılıçdaroğlu, "Adalet ve Kalkınma Partisi'nden de 50'ye yakın milletvekilinin aynı görüşte olması bizim için önemli" yanıtını verdi.   CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, bir gazetecinin, eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'in 2009'da Serap Eser'in hayatını kaybettiği İETT otobüsüne yönelik saldırıyla ilgili iddialarının sorulması üzerine, "Dönemin içişleri bakanı böyle bir açıklama yapıyorsa bu çok önemli ve savcıların hemen harekete geçmesi lazım" ifadelerini kullandı.   CHP Genel Başkan Yardımcıları Sezgin Tanrıkulu, Selin Sayek Böke, Burhan Şenatalar, Faik Öztrak, milletvekilleri Hurşit Güneş, Kadir Gökmen Öğüt, Osman Korutürk, İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, Ankara Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof.
Kadir Gökmen Öğüt 21.1.2015
657 Sayılı Kanun'da Değişiklik İçin TBMM'ye Teklif Sunuldu
CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, 14.07.1965 tarihli 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununda Değişiklik yapılması için TBMM Başkanlığı’na kanun teklifi ve gerekçesini sundu.
Şu an buradasınız: Kadir Gökmen Öğüt Haberleri | Kadir Gökmen Öğüt Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Kadir Gökmen Öğüt haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kadir Gökmen Öğüt kimdir, hayatı ve biyografisi. CHP'de Aday Listesi Açıkladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.8.2020 08:44:50. #1.15#
title