KADİR GÖKMEN ÖĞÜT HABERLERİ

KADİR GÖKMEN ÖĞÜT HABERLERİ

Kadir Gökmen Öğüt haber, Kadir Gökmen Öğüt son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kadir Gökmen Öğüt 20.1.2013
Şahin: Amacımız Silahların Bırakılması
CHP'li Gürsel Tekin'in Karabük gezisinde yaptığı açıklamalara da cevap veren Şahin, sözlerini şöyle sürdürdü: "Gürsel Tekin Bey 'Türkiye'de taşeron işçilerle sorun yaşanıyor, bunların mağduriyetleri söz konusu, biz CHP olarak bu konuda bir tasarı hazırlığı içerisindeyiz, Şahin Bey'in de imza atmasını öneriyorum' demiş. Bu sorunu zaten gündemimize aldık. Benim imzamı almasına gerek de yok. Bu sorun iktidar olarak bizim de sorunumuzdur. Ayrıca, muhalefet partisi de bunun için teklif yapabilir." -Dış Politika- Dış politikada önemli işler yapıldığını belirten Şahin, şöyle devam etti: "En son Başbakanımızın Afrika ziyareti vardı. Orada yapmış olduğu konuşma beni çok etkili, 'biz Afrika'ya başkaları gibi altınları, elmasları için değil, biz sizi kardeşlik için ziyaret ediyoruz' dedi. O Türkiye'nin yeni dış politika anlayışıdır. Türkiye Başbakanının ilk defa ziyaret ettiği ülkelerde vatandaşlar büyük coşkuyla karşıladılar. Biz 2005 yılını Afrika yılı ilan etmiştik ve 2013 yılını da Afrika yılı ilan ediyoruz. Afrika'nın 36 ülkesinde büyükelçimiz var, buralara THY direk sefer yapmaya başladı. Biz göreve geldiğimizde Afrika ile ticaret hacmimiz 4 milyar dolar civarındaydı, şimdi 40 milyar dolar civarında. Başbakan giderken, iş adamlarıyla yatırımcıyla gidiyor. Bizim en fazla ihracat yaptığımız bölge Avrupa Birliği bölgesidir. Yüzde 6'sını oraya yaparız ama son dönemlerde ihracat düştü peki nasıl telafi edeceğiz bunu, başka ülkelere yöneleceğiz ve oralara mal satacağız. Türkiye bunu yapmayı başardı" -"CHP hem engelliyor hem de neden gecikti diyor"- CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt'ün TBMM'de Karabük için araştırma komisyonu kurulması istediğini hatırlatan Şahin, "Bu arkadaşımızı CHP genel merkezi Karabük'ten sorumlu kılmış, Karabük ile ilgilenmek zorunda.
Kadir Gökmen Öğüt 16.1.2013
Deniz Feneri E.v. Bağlantılı Davanın İlk Duruşması Başladı
Duruşmaya, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan yardımcılarından Milletvekili Bülent Tezcan, Genel Başkan Danışmanı Milletvekili Ali Kılıç ile milletvekilleri İlhan Cihaner, Ali Özgündüz, Kadir gökmen Öğüt ve Ömer Süha Aldan duruşmaya gözlemci olarak katıldı.
Kadir Gökmen Öğüt 16.1.2013
Deniz Feneri E.v. Bağlantılı Dava
CHP Milletvekilleri İlhan Cihaner, Kadir Gökmen Öğüt, Ömer Süha Aldan, Ali Özgündüz ile sanık yakınlarının izlediği duruşma, müdahillik talebinde bulunan avukatların taleplerinin alınmasıyla devam ediyor.
Kadir Gökmen Öğüt 14.1.2013
Taşeron istihdam Modeli Yasalaşıyor
Taşeron istihdam modeliyle ilgili düzenleme 30 Haziran 2013 tarihine kadar yasalaşmış olacak. Açıklama Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'ten geldi. CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt'ün taşeron çalışma sistemiyle ilgili sorularını yanıtlayan Bakan Çelik, konunun içinde bulunduğumuz yasama dönemi içinde çözüme kavuşacağını söyledi.
Kadir Gökmen Öğüt 24.12.2012
"Demokraside Kalite Sorunu Var"
Şarkıların söylendiği, tiyatro gösterilerinin izlendiği ve sanatçıların konuştuğu gecede Şair Şair Ataol Behramoğlu da Ergenekon Davası'nda tutuklu bulunan Gazeteci Tuncay Özkan'ın mektubunu okudu. Haber: Serpil KIRKESER Kamera: Ozan URAL İSTANBUL DHA Tarık Akan, Edip Akbayram, Ataol Behramoğlu gibi bir çok sanatçıdan oluşan 'Sanatçılar Girişimi" 'Reddediyoruz/Ferman Padişahın Ülke Bizimdir" sloganıyla Bostancı Gösteri Merkezi'nde Büyük Buluşma isimli bir etkinlik düzenledi. Düzenlenen etkinliğe CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, İstanbul Barosu Başkanı Ümit Kocasakal ile Tarık Akan, Levent Kırca, Bedri Baykam, Aytaç Arman,Edip Akbayram, Ataol Behramoğlu, Gülriz Sururi'nin de aralarında bulunduğu bir çok sanatçı ve vatandaş katıldı.
Kadir Gökmen Öğüt 23.12.2012
Sanatçılar Bostancı Gösteri Merkezi'nde Buluştu
Tarık Akan, Edip Akbayram, Ataol Behramoğlu gibi bir çok sanatçıdan oluşan "Sanatçılar Girişimi" "Reddediyoruz/Ferman Padişahın Ülke Bizimdir" sloganıyla Bostancı Gösteri Merkezi'nde Büyük Buluşma isimli bir etkinlik düzenledi. Düzenlenen etkinliğe CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, İstanbul Barosu Başkanı Ümit Kocasakal ile Tarık Akan, Levent Kırca, Bedri Baykam, Aytaç Arman,Edip Akbayram, Ataol Behramoğlu, Gülriz Sururi'nin de aralarında bulunduğu bir çok sanatçı ve vatandaş katıldı.
Kadir Gökmen Öğüt 20.12.2012
Bakan Şimşek: Öğrencilere Kıyafet Yardımı Konusunda Bir Çalışmamız Yok
CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, Meclis'teki bütçe görüşmelerinde, maddi durumu yetersiz öğrencilere önlük yerine giysi yardımı konusunda bir çalışma yapılıp yapılmayacağını sordu.
Kadir Gökmen Öğüt 19.12.2012
Ankara'daki Kentsel Dönüşüm ve Yerel Yönetimler Paneli'nde Ege-Koop'tan Gövde Gösterisi
Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi'nde gerçekleştirilen panele katılım oldukça yoğundu. Salon hınca hınç dolarken birçok Başkentli oturumu ayakta takip etmeye çalıştı. Salona giremeyenler ise konuşmacıları dışarıdaki ekranlardan dinleyebildi. Panel, iş ve siyaset dünyasını da bir araya getirdi. Panele CHP İzmir Milletvekilleri Mehmet Ali Susam, Aytun Çınar, Mustafa Moroğlu, Erdal Aksünger, Rahmi Aşkın Türeli, Denizli Milletvekili İlhan Cihaner, Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir, Manisa Milletvekili Sakine Öz, Ankara Milletvekilleri Bülent Kuşoğlu, İzzet Çetin, Samsun Milletvekili Biltekin Özdemir, Eskişehir Milletvekili Kazım Kurt, İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, Trabzon Milletvekili Volkan Canalioğlu, Balıkesir Milletvekili Namık Havutçu, Çankaya Belediye Başkan Vekili Ali Ulusoy, CHP Ankara İl Başkanı Zeki Alçin, Ankara İl Başkan Yardımcısı Doğantürk Şimşek, CHP Çankaya İlçe Başkanı Mehmet Paçin, Yeni Mahalle İlçe Başkanı Şerafettin Terzi, CHP eski İzmir İl Başkanı ve Parti Meclisi Üyesi Rifat Nalbantoğlu ile bir çok isim de katıldı.
Kadir Gökmen Öğüt 25.11.2012
Göksu Deresi'nde Kirlilik
CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, Şile ilçesinin Ağva beldesinin önemli turizm değerlerinden Göksu deresi'ndeki kirliliğin önlenmesiyle ilgili olarak Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar tarafından yazılı olarak yanıtlanması...
Kadir Gökmen Öğüt 18.11.2012
Devlet Kuruluşlarında 14 Bin Çocuğa Bakılıyor
CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt'ün soru önergesini cevaplayan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, Türkiye'de çocuk işçiliğine ilişkin verileri açıkladı.
Kadir Gökmen Öğüt 18.11.2012
Türkiye'de Çocuk İşçi Sayısı Alarm Veriyor
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin'in Türkiye'de çocuk işçiliğine ilişkin açıkladığı veriler, gözlerin bir kez daha bu konuya çevrilmesine sebep oldu. CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt'ün soru önergesini yanıtlayan Bakan Şahin, 2006 yılı sonu itibariyle Türkiye'deki çocuk işçi sayısının 1 milyona dayandığını söyledi.
Kadir Gökmen Öğüt 6.11.2012
Kılıçdaroğlu, Bülent Ecevit Parkı'nı Açtı
Ataşehir Belediyesi tarafından kurulan Bülent Ecevit Parkı ve Heykeli, Cumhuriyet Meydanı, Spor Tesisleri ve Kız Öğrenci Konukevi'nin açılış töreni Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun katılımıyla yapıldı. Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi ve eşi Gamze Akkuş İlgezdi'nin ev sahipliğini yaptığı açılışlara; Kemal Kılıçdaroğlu'nun yanı sıra CHP Genel Sekreteri Bihlun Tamaylıgil, Başkan Yardımcıları Erdoğan Toprak ve Umut Oran, Meclis Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, CHP Milletvekilleri'nden Oktay Ekşi, Kadir Gökmen Öğüt, Mahmut Tanal'ın da bulunduğu milletvekilleri, CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı ile CHP'li İlçe Belediye Başkanları ve çok sayıda Ataşehirli katıldı.
Kadir Gökmen Öğüt 3.11.2012
CHP'li Öğüt, Büyükşehirlerdeki Araç Çekme Uygulamasını Meclis'e Taşıdı
CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, büyükşehirlerdeki araç çekme uygulamalarını TBMM gündemine taşıdı.
Kadir Gökmen Öğüt 3.11.2012
Vatandaşa Araç Çekme Eziyeti Tbmm Gündeminde
CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, genel kurulda yaptığı konuşmasında konuyla ilgili artan şikayetleri dile getirdi.
Kadir Gökmen Öğüt 3.10.2012
Cleeg, Kılıçdaroğlu'nu Ziyaret Etti
CHP Genel Merkezi'ndeki görüşmeye CHP Genel Başkan yardımcısı Faruk Loğoğlu ile CHP Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt de katıldı.
Kadir Gökmen Öğüt 3.10.2012
Kılıçdaroğlu, İngiltere Başbakan Yardımcısı Cleeg ile Biraraya Geldi
CHP Lideri Kılıçdaroğlu ve İngiltere Başbakan Yardımcısı Nick Cleeg'in CHP Genel Merkezi'ndeki görüşmesinee, CHP Genel Başkan Yardımcısı Faruk Loğoğlu ile CHP Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt de katıldı.
Kadir Gökmen Öğüt 3.10.2012
Kılıçdaroğlu, Başbakan Yardımcısı Clegg ile Görüştü
CHP Genel Merkezinde gerçekleşen görüşmede, Kılıçdaroğlu ile birlikte CHP Genel Başkan Yardımcısı Faruk Loğoğlu ve CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt de bulundu.
Kadir Gökmen Öğüt 3.10.2012
Kılıçdaroğlu, İngiltere Başbakan Yardımcısı Cleeg ile Oslo'yu Görüştü
CHP Genel Merkezi'nde Kılıçdaroğlu ile Cleeg arasında yapılan görüşmede Genel Başkan Yardımcısı Faruk Loğoğlu ile CHP Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt de hazır bulundu.
Kadir Gökmen Öğüt 1.10.2012
Feshane'de Düzenlenen "Çankırı Tanıtım Günleri" Sona Erdi.
Ziyaretçi akınına uğrayan Feshane'deki programlara, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu, Orman ve Su İşleri Bakan Yardımcısı Nurettin Akman, Kalkınma Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, AK Parti Çankırı Milletvekili İdris Şahin, CHP Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt ile çok sayıda siyasetçi, bürokrat STK temsilcisi ve Çankırılılar katıldı.
Kadir Gökmen Öğüt 29.9.2012
Akman ve Sarıgül'den Çankırı Standına Ziyaret
İstanbul Feshane'de düzenlenen "Çankırı Tanıtım Günleri" etkinlikleri kapsamında Orman ve Su işleri Bakan Yardımcısı Nurettin Akman, CHP Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, ve Prof.Dr.Ahmet Maranki Çankırı...
Kadir Gökmen Öğüt 5.9.2012
Taksim'de '4+4+4" Eylemi
Haber-Kamera: Ümit TÜRK İSTANBUL - DHA Kamuoyunda 4+4+4 olarak bilinen 12 yıllık kademeli eğitime geçiş sistemine karşı çıkan aralarında velilerin, eğitimcilerin ve meslek örgütlerinin bulunduğu yaklaşık bin kişi, Taksim'de toplanarak protesto yürüyüşü düzenledi. Saat 17: 00'da başlayan protesto gösterisine, Beşiktaş Çarşı Grubu, Profesör Gencay Gürsoy, eski milletvekili Ufuk Uras ve CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt'te katıldı.
Kadir Gökmen Öğüt 5.9.2012
Taksim'de 4+4+4 Protestosu
Taksim' de 4+4+4 olarak bilinen 12 yıllık kademeli eğitime geçiş sistemi velilerin, eğitimcilerin ve meslek örgütleri ve öğrencilerin de bulunduğu yaklaşık bin kişi tarafından protesto edildi. Gösteriye Beşiktaş'ın ünlü taraftar grubu Çarşı, Prof. Dr. Gencay Gürsoy, eski milletvekili Ufuk Uras ve CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt de destek verdi.
Kadir Gökmen Öğüt 30.8.2012
Kadıköy'deki Kutlama Töreninde 'Çelenk' Gerginliği
Kadıköy'deki tören sabah 09.00'da Kadıköy İskelesi Atatürk Anıtı Önü'nde başladı. İstanbul Vali Yardımcısı Bekir Ergök, 2.Zırhlı Tugay Komutanı Tank Kurmay Yarbay Ahmet Akyol, Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk, CHP milletvekilleri Akif Hamza Çebi ile Kadir Gökmen Öğüt'ün de katıldığı tören Anıta çelenk konulmasıyla başladı.
Kadir Gökmen Öğüt 30.8.2012
Kadıköy'de Gergin Tören
Kadıköy deki tören Sabah 09.00 da Kadıköy İskelesi Atatürk Anıtı Önü'nde başladı. İstanbul Vali Yardımcısı Bekir Ergök, 2'inci Zırhlı Tugay Komutanı Tank Kurmay Yarbay Ahmet Akyol, Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk, CHP milletvekilleri Akif Hamza Çebi ile Kadir Gökmen Öğüt'ün de katıldığı tören Anıta çelenk konulmasıyla başladı.
Kadir Gökmen Öğüt 29.8.2012
"Hilmi Özkök Tanık Olarak Dinlenmeli"
YEPYENİ BİR TÜRKİYE'YE UYANMASI GEREKİRDİ CHP Milletvekilleri Ali Özgündüz, Birgül Ayman Güler, İlhan Cihaner, Kadir Gökmen Öğüt, Mahmut Tanal, Nur Serter, Oktay Ekşi ve İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı, CHP İstanbul İl Başkanlığı'nda Silivri'de görülen davalarla ilgili ortak bir basın toplantısında bir araya geldi.
Kadir Gökmen Öğüt 29.8.2012
"Devlet İçinde Devlet Gibi Mahkemeler Hala Devam Ediyor"
CHP'li milletvekilleri Ergenekon ve Balyoz davalarıyla ilgili olarak CHP İstanbul İl Başkanlığı'nda basın toplantısı düzenledi. Toplantıya CHP Denizli Milletvekili İlhan Cihaner, CHP Milletvekilleri Birgül Ayman Güler, Oktay Ekşi, F. Nur Serter, Mahmut Tanal, Kadir Gökmen Öğüt ile Ali Özgündüz katıldı.
Kadir Gökmen Öğüt 29.8.2012
"Balyoz Planı" Davası
Toplantıya, CHP milletvekilleri Mahmut Tanal, Nur Serter, Oktay Ekşi, Birgül Ayman Güler, Kadir Gökmen Öğüt ve CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı da katıldı.
Kadir Gökmen Öğüt 28.8.2012
CHP'lilerden Balyoz Sanıklarına Destek
CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, CHP'li milletvekilleri Fatma Nur Serter, Mahmut Tanal, Kadir Gökmen Öğüt, İlhan Cihaner, Birgül Ayman Güler, İstanbul CHP il Başkanı Oğuz Kaan Salıcı ve İstanbul İl yönetiminde bulunan çok sayıda yönetici Balyoz davasının bugünkü duruşmasını izledi.
Kadir Gökmen Öğüt 28.8.2012
Balyoz Davasının Biteceği Söylentisi, Duruşma Salonunu Doldurdu
CHP Milletvekili ve Genel Başkan yardımcısı Umut Oran'ın adı ile yayın yapan internet sitesinde 'Karar çıkması beklenen Balyoz davası öncesinde....' ifadelerinin yer alması, davanın bugün nihai karara bağlanacağı düşüncesini de beraberinde getirdi. 'Dava bitecek' düşüncesiyle diğer günlere oranla duruşmaya katılımın oldukça yoğun olduğu gözlendi. Duruşma salonuna toplam 400 kişi alındı. İzleyicilerin, kendi aralarında bugün davanın karara bağlanacağını konuşmaları ise dikkat çekti. İzleyicilerin yanı sıra CHP Milletvekili ve Genel Başkan yardımcısı Bülent Tezcan, CHP Milletvekilleri Fatma Nur Serter, Kadir Gökmen Öğüt, CHP il Başkanı Oğuz Kağan Salıcı ve CHP il yönetiminden de bazı yetkililer davaya izleyici olarak katıldı.
Kadir Gökmen Öğüt 28.8.2012
CHP Heyeti Balyoz Davasını İzlemek İçin Silivri'ye Geldi
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, milletvekilleri Mahmut Tanal, Kadir Gökmen Öğüt, Birgül Ayman Güler, Nur Serter ve İlhan Cihaner ile CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı da duruşmayı izlemek için Silivri Cezaevi'ne geldi.
Kadir Gökmen Öğüt 5.8.2012
CHP'den 4+4+4 Protestosu
Kadıköy'de Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) bir grup hükümetin eğitim sistemine getirdiği 4+ 4 + 4 uygulamasını protesto etmek için yürüyüş düzenledi. Kadıköy Altıyol'da toplanan yaklaşık 200 kişilik CHP'li grup sloganlar atarak iskele meydana kadar yürüyüş yaptı. CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt'ün de destek verdiği yürüyüşte grup adına açıklama yapan Kadıköy İlçe Başkanı Necati Ekşi, "4+4+4 eğitim sistemi ile beraber çocuklarımızın okula başlama yaşı 60 ile 66 ay arasında belirlenmiştir.
Kadir Gökmen Öğüt 4.8.2012
CHP'den 4+4+4 Protestosu
Haber-kamera: Cengiz ÇOBAN İstanbulDHA Kadıköy'de Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) bir grup hükümetin eğitim sistemine getirdiği 4+ 4 + 4 uygulamasını protesto etmek için yürüyüş düzenledi. Kadıköy Altıyol'da toplanan yaklaşık 200 kişilik CHP'li grup sloganlar atarak iskele meydana kadar yürüyüş yaptı. CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt'ün de destek verdiği yürüyüşte grup adına açıklama yapan Kadıköy İlçe Başkanı Necati Ekşi, "4+4+4 eğitim sistemi ile beraber çocuklarımızın okula başlama yaşı 60 ile 66 ay arasında belirlenmiştir.
Kadir Gökmen Öğüt 22.7.2012
CHP PM Listesi Kesinleşti
CHP'nin 34. Olağan Kurultayı'nda yapılan, 60 kişilik PM ile 15 kişilik YDK seçimlerinin sonuçları kesinleşti.
Kadir Gökmen Öğüt 22.7.2012
CHP 34. Olağan Kurultayı Yapıldı
İlçe Seçim Kurulu'nun kesinleştirerek CHP Genel Başkanlığı'na ilettiği CHP PM üyelerinin isimleri ve aldıkları oylar şöyle: "Adnan Keskin (826), Haluk Koç (807), Umut Oran (786), Şafak Pavey (762), Murat Karayalçın (738), Faik Öztrak (700), Ayşe Gülsün Bilgehan (686), Veli Ağababa (686), Levent Gök (682), Engin Altay (663), Gökhan Günaydın (663), Bihlun Tamaylıgil (654), İlhan Özkes (637), Mehmet Volkan Canalioğlu (623), Perihan Sarı (616), Osman Faruk Loğoğlu (608), Candan Yüceer (591), Fikri Sağlar (572), Durdu Özbolat (562), Hurşit Güneş (561), İlhan Cihaner (535), Alaattin Yüksel (533), Sena Kaleli (528), Zühal Samlı (528), Nihad Matkap (524), Faruk Demir (522), Bülent Tezcan (503), Sezgin Tanrıkulu (488), Gürsel Tekin (472), Mehmet Emrehan Halıcı (462), Seniye Nazik Işık (461), Bülent Kuşoğlu (459), Ercan Karataş (459), Hüseyin Yaşar (452), Halit Toraman (444), Gülseren Onanç (439), Erdoğan Toprak (428), Ekrem Kerem Oktay (427), Onursal Adıgüzel (427), Ayşe İnci Beşpınar (426), Meryem Gül Çiftçi (425), Yakup Akkaya (420), Tekin Bingöl (403), Aytun Çıray (401), Berrin Gürçay Dilekçi (398), Gökçe Pişkin (397), Emel Yıldırım (390), Hüseyin Saygılı (389), İbrahim Yener (381), Sevnur Yıldırım (380), Umut Akdoğan (363), Kutsiye Benan Baykal (359)" -PM yedek üyelikleri- Kesinleşen listeye göre PM yedek üyeleri de şöyle sıralandı: "Çetin Soysal (377), Dursun Bulut (366), Ramazan Ertuğrul Kaplan (360), Lamia Yıldız Tokman (338), Ali İhsan Köktürk (323), Yüksel Çakmur (323), Mehmet Necati Yağcı (318), İdris Yıldız (315), Ali Rıza Öztürk (314), Muhammet Çakmak (313), Bedii Süheyl Batum (302), Hamdi Fidan (300), Kadir Gökmen Öğüt (290), Süleyman Çelebi (288), Mehmet Faraç (287)" -YDK üyelikleri- İlçe Seçim Kurulu'ndan gelen kesin listeye göre YDK üyeliklerine seçilen isimler ve aldıkları oylar şöyle: "A.
Kadir Gökmen Öğüt 18.7.2012
Kılıçdaroğlu'nun Anahtar Listesindeki 98 İsim
Daha önce 100 kişi olduğu ifade edilen anahtar listede yer alan 98 isim şöyle: Hamdi Fidan, Levent Gök, Gökhan Günaydın, Zeki Gündüz, Hurşit Güneş, Koray Gürbüz, Berrin Gürçay Dilekçi, Emrehan Halıcı, Saniye Nazik Işık, Sena Kaleli, Ertuğrul Kaplan, Sinan Karahan, Ercan Karakaş, Murat Karayalçın, Ayten Kayalıoğlu, Adnan Keskin, Metin Keskin, Ali Kılıç, Haluk Koç, Ali İhsan Köktürk, Ömer Kurtaş, Bülent Kuşoğlu, Sedef Küçük, Osman Faruk Loğoğlu, Nihad Matkap, Rifat Toruntay Nalbantoğlu, Ekrem Kerem Oktay, Gülseren Onanç, Umut Oran, Kadir Gökmen Öğüt, Hasan Ören, Durdu Özbolat, Faruk Özdemir, Veli Özdemir, İhsan Özkes, Engin Özkoç, Faik Öztrak, Ali Rıza Öztürk, Çiğdem Öztürk, Ali Arif Özzeybek, Şafak Pavey, Gökçe Pişkin, Zuhal Samlı, Perihan Sarı, Hüseyin Saygılı, Meliha Selman Pakoğlu, Çetin Soysal, Mehmet Ali Susam, Mehmet Şeker, Bihlun Tamaylıgil.
Kadir Gökmen Öğüt 18.7.2012
"Kılıçdaroğlu'nun Anahtar Listesi" Salonda Dağıtıldı
CHP'nin 34 CHP'nin 34. Olağan Kurultayı'nda PM Üyeliği için, "CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun Anahtar Listesi" salonda dağıtıldı. Kılıçdaroğlu 100 kişilik bir liste yaptığını ifade etmesine karşın, söz konusu listede 98 kişi yer aldı. Listede yer alan isimler şöyle: "Hamdi Fidan, Levent Gök, Gökhan Günaydın, Zeki Gündüz, Hurşit Güneş, Koray Gürbüz, Berrin Gürçay Dilekçi, Emrehan Halıcı, Saniye Nazik Işık, Sena Kaleli, Ertuğrul Kaplan, Sinan Karahan, Ercan Karakaş, Murat Karayalçın, Ayten Kayalıoğlu, Adnan Keskin, Metin Keskin, Ali Kılıç, Haluk Koç, Ali İhsan Köktürk, Ömer Kurtaş, Bülent Kuşoğlu, Sedef Küçük, Osman Faruk Loğoğlu, Nihad Matkap, Rifat Toruntay Nalbantoğlu, Ekrem Kerem Oktay, Gülseren Onanç, Umut Oran, Kadir Gökmen Öğüt, Hasan Ören, Durdu Özbolat, Faruk Özdemir, Veli Özdemir, İhsan Özkes, Engin Özkoç, Faik Öztrak, Ali Rıza Öztürk, Çiğdem Öztürk, Ali Arif Özzeybek, Şafak Pavey, Gökçe Pişkin, Zuhal Samlı, Perihan Sarı, Hüseyin Saygılı, Meliha Selman Pakoğlu, Çetin Soysal, Mehmet Ali Susam, Mehmet Şeker, Bihlun Tamaylıgil, Sezgin Tanrıkulu, Tahsin Tarhan, Elfin Tataroğlu, Gürsel Tekin, Ahmet Tekiner, Bülent Tezcan, Lamia Yıldız Tokman, Erdoğan Toprak, Halit Toraman, Nurgül Uçar, Mehmet Necati Yağcı, Hüseyin Yaşar, İbrahim Yener, Emel Yıldırım, Seynur Yıldırım, Hüseyin Yıldız, Candan Yüceer, Alaattin Yüksel, Onursal Adıgüzel, Veli Ağbaba, Umut Akdoğan, Yakup Akkaya, İlay Aksoy, Sema Aksoy, Engin Altay, Soner Anafarta, Erol Aslan, Nadir Ataman, Kutsiye Benan Baykal, Uğur Bayraktutan, Ayşe İnci Beşpınar, Seyfullah Beysülen, Ayşe Gülsün Bilgehan, Tekin Bingöl, Dursun Bulut, Mehmet Volkan Canalioğlu, Cemal Canpolat, Recep Cengiz, Muhammed Çakmak, Gürbüz Çapan, Aytuğ Çıray, Meryem Gül Çiftçi, Faruk Demir, Turgut Dibek, Mevlüt Dudu, Mehmet Zeki Durmaz, Aykan Erdemir, İlyas Güven Eroğlu.
Kadir Gökmen Öğüt 8.7.2012
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek Açıklaması
Çerkeş ilçesine bağlı Saçak beldesinde düzenlenen 23. geleneksel fidan dikim etkinliklerine Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melik Gökçek, CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, Çerkeş Belediye Başkanı Şükrü Tarhan ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Şu an buradasınız: Kadir Gökmen Öğüt Haberleri | Kadir Gökmen Öğüt Kimdir - Haberler - Sayfa 10 - Kadir Gökmen Öğüt haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kadir Gökmen Öğüt kimdir, hayatı ve biyografisi. Bağlarbaşı Spor Salonu Meclis Gündeminde.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 15.8.2020 04:11:51. #1.15#
title