Justin Bieber, Model Sevgilisi Hailey Baldwin İle Gözlerden Uzak bir Tören ile Nişanlandı

Justin Bieber, Model Sevgilisi Hailey Baldwin İle Gözlerden Uzak bir Tören ile Nişanlandı

Haberler.com - Haberler | Magazin

Yıllardır hayranları Selena Gomez ile evleneceğini düşünen Dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber ayrıldığı sevgilisi Hailey Baldwin ile nişanlandı.

Milyonları peşinden sürükleyen dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber, birliktelikleri sekteye uğrayan ancak sonra barıştığı sevgilisi Hailey Baldwin ile nişanlandı.

SELENA GOMEZ İLE EVLENECEĞİ DÜŞÜNÜLÜRKEN HAİLEY BALDWİN'LE NİŞANLANDI

6 yıllık sevgilisi ünlü şarkıcı Selena Gomez ile ilişkisine son şansı veren Justin Bieber, model sevgilisi Hailey Baldwin'le nişanlandığı iddiaları gündeme geldi.

GEÇEN CUMARTESİ SEVGİLİSİ İLE NİŞANLANDI

ABD basınında çıkan haberlere göre; dünyaca ünlü popçu Justin Bieber, geride bıraktığımız cumartesi akşamı model sevgilisi Hailey Baldwin'le nişanlandı.

YÜZÜĞÜNÜN GÖRKEMİ SOSYAL MEDYADA KONUŞULDU

24 yaşındaki ünlü popçunun, 21 yaşındaki nişanlısına son derece çarpıcı bir nişan yüzüğü taktığı sosyal medyadan paylaşılan fotoğrafta dikkat çekiyor.

BABALAR TEBRİK MESAJI YAYINLADI

Gözlerden uzakta gerçekleşen nişandan bir gün sonra Hailey'in oyuncu babası Stephen Baldwin, sosyal medya hesabından kızını ve Bieber'ı tebrik eden bir mesaj yazdı. İkiliye yakın isimlerin de benzer mesajları iddiaların doğrular nitelikte olduğu söylendi.

İşte ünlü şarkıcı Justin Bieber'ın babasının paylaştığı mesaj;

"Gurur biraz hafif! Bir sonraki bölüm için heyecanlıyım"

Justin Bieber, Model Sevgilisi Hailey Baldwin İle Gözlerden Uzak bir Tören ile Nişanlandı
Haber Yorumları (133)
EDA SUCU: Justin Bieber ölmedi mi
BÜŞRA: Bu gunki konumuz neydi kank hatirladinmi hadi konumza donelim
TUĞÇE: Arkadaşlar bazen olmasamda gitmeyin yazmaya devam edin ve ara sıra bu sayfadaki yorumlara bakın sorularıma cevap yazın belki sonra kanka olabiliriz Izmir e gelirsiniz sizi misafir ederim hem belki ben sizin oralara gelirim lutfen konusmayi hep sürdürün
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title