İzmir Akıl Almaz Kazada Öldü

İzmir Akıl Almaz Kazada Öldü

Akıl almaz kazada öldüİzmir'in Tire ilçesinde, tel örgü ile çevrili tarlaya girmek amacıyla demir kapıyı açmak isteyen 63 yaşındaki Mustafa Arıcılar, el frenini çekmeden indiği için eğimli arazide hareket eden traktörü ile bir ağacın arasında sıkışıp yaşamını yitirdi.

İzmir Akıl Almaz Kazada Öldü

Akıl almaz kazada öldü


İzmir'in Tire ilçesinde, tel örgü ile çevrili tarlaya girmek amacıyla demir kapıyı açmak isteyen 63 yaşındaki Mustafa Arıcılar, el frenini çekmeden indiği için eğimli arazide hareket eden traktörü ile bir ağacın arasında sıkışıp yaşamını yitirdi.


Kaza, bugün saat 12.00 sıralarında, Tire-Belevi yolu üzerindeki Yuvalı Mevkii'nde meydana geldi. Çiftçi Mustafa Arıcılar, ot biçmek için tarlaya girmek istedi. Ancak etrafı tel örgü ile çevrili tarlanın demir kapısı kapalı olduğundan, açmak için traktörden indi. Arıcılar kapıyı açmaya çalışırken, el frenini çekmediği belirtilen traktör, eğimli arazide hareket etti. Arıcılar arkasından ilerleyen traktör ile bir ağacın arasında sıkıştı. Kazayı görenler, sağlık ekibi ve jandarmadan yardım istedi. İhbar üzerine kaza yerine gelen sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde, Arıcılar'ın yaşamını yitirdiği belirlendi. Yapılan inceleme sonrası Arıcılar'ın cesedi, morga kaldırıldı. Jandarma, kazayla ilgili soruşturma başlattı.

Kaynak: DHA