Hem suçlu hem güçlü! Fatih Terim'i hedef alan Diagne'nin, Florya'da yaptıkları takımı hayrete düşürdü - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Hem suçlu hem güçlü! Fatih Terim'i hedef alan Diagne'nin, Florya'da yaptıkları takımı hayrete düşürdü

Haberler.com - Haberler | Spor

Galatasaray'da Mbaye Diagne, geçtiğimiz günlerde Fatih Terim'e Halil Dervişoğlu tercihi üstünden sosyal medyada, "Anladık o senin oğlun, ama beni kimse kullanamaz" göndermesi yapmıştı. Ancak Trabzonspor maçı için tesisten hareket edecek otobüse Diagne gelmedi. Belirtilen süreyi aşan futbolcu Fatih Terim'i kızdırdı. Terim, Diagne'nin alınmasını istemedi ve otobüse 'git' talimatı verdi. Yıldız futbolcu özel aracıyla uçağa yetişti.

Galatasaray'da Mbaye Diagne'nin Alanyaspor maçında kadroya alınmaması Trabzonspor maçı öncesine dayanıyor. Sabah'ın haberine göre; Diagne, Trabzon maçı için tesisten 17.00'de hareket edecek otobüs saati önceden bildirilmesine rağmen odasından çıkmadı.

Senegalli golcünün takımı bekletmesine sinirlenen Fatih Terim, 17:05'te takım otobüsünün havalimanına hareket etmesini istedi ve Diagne'siz Trabzon yolculuğu başladı.

Hem suçlu hem güçlü! Fatih Terim'i hedef alan Diagne'nin yaptıkları tüm takımı hayrete düşürdü

Havalimanına Florya'dan özel aracıyla yetişen Senegalli oyuncu, burada takıma katıldı ancak Trabzonspor ve Lazio maçlarında süre verilmedi.

Hem suçlu hem güçlü! Fatih Terim'i hedef alan Diagne'nin, Florya'da yaptıkları takımı hayrete düşürdü

İlk 11'deki formasını Halil Dervişoğlu'na kaptıran 29 yaşındaki forvet, sosyal medya hesabından siyah ekran ve Halil'in babasını hedef alan garip paylaşımlar yapmaya başladı.

Disiplinsiz tavırları ile kredisini tüketen Diagne son Alanyaspor maçında kadro dışı bırakıldı.

Hem suçlu hem güçlü! Fatih Terim'i hedef alan Diagne'nin, Florya'da yaptıkları takımı hayrete düşürdü
Haberler.com - Spor Haberleri
Haberi Kaydet
Yorumlar (2)
Ali Can:%5 diye bir zam şekli yok ben özel sektör de çalışıyorum zam ayın da hiç almayan en az 400 ila 600 tl arasın da zam aldı ekonomiye gelince fuzuli harcamalarınızı bir kene bırakırsanız alınan maaşlar gayet yeterli olacaktır istisnai durumlar hariç haberin konusunu gelicek olursak bir inat uğruna 3 tane işe yaramaz Parti bir olup beş kuruş icraatı olmayan birini İBB başkan seçtiniz bugün yaşananlar da onu sonuçları Adamlarda yönetim kabiliyeti yok
Halil Kara:kardeşim siz ekmek yemekten vitaminsizlikten düşünemez olmuşsunuz. Yöneticiler yönetemiyor diye ben neden yaşam standartımı düşürüyorum ? bunun yerine yöneticileri değiştirelim. Kendi yönettikleri şiretler zarar etmezken neden yönettikleri ülke sürekli zarar ediyor. Neden ben beceriksizler yüzünden harcamalarımı kısayım. anladık kitap almıyorsun. tiyatroya sinemaya müzeye gitmiyorsun , gezmiyorsun , görmüyorsun, pirzola yemiyorsun. neden biz de senin gibi ot gibi yaşayalım ?
500
title