Mansur Yavaş'tan Ramazan müjdesi: Başkent'te ekmek 1 TL'ye satılacak

Mansur Yavaş'tan Ramazan müjdesi: Başkent'te ekmek 1 TL'ye satılacak

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Ekonomi

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın talimatıyla Başkent'te Halk Ekmek bayilerinde 250 gramlık normal ekmek 1 TL'ye satılacak.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayında Başkentlilerin sofralarından eksik etmediği ekmeğe daha kolay ulaşmalarını sağlamak için fiyat indirimi yaptı. Halk Ekmek Fabrikası, Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın talebi doğrultusunda 1 lira 25 kuruştan satılan 250 gramlık normal ekmeği 1 TL'den satma kararı aldı.

"DAYANIŞMA ZİNCİRİNE BİR HALKA DA BİZ EKLEDİK"

Başkan Yavaş, sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımda normal ekmeğin 1 TL'den satılacağını duyurarak, "Kıymetli hemşehrilerim, 6 milyon tek yürek olan, azla yetinip çoğu paylaşan Ankara halkının dayanışma zincirine bir halka da biz ekledik. Sizlere sağlıklı ve ucuz ekmek sunmak adına Ramazan ayı süresince Halk Ekmek bayilerinde ekmeğin fiyatını 1 TL olarak belirledik" dedi.

250 gramlık ekmek, 13 Nisan-15 Mayıs tarihleri arasında Halk Ekmek Satış mağazaları başta olmak üzere Halk Ekmek büfeleri ile Başkent Marketler'de 1 TL'den satışa sunulacak.

Mansur Yavaş'tan Ramazan müjdesi: Başkent'te ekmek 1 TL'ye satılacak

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları (3)
OMER TURAN: Tek kelime ile helal olsun. Milletin gerçek dostu, yolun açık olsun.
RAŞİT YANMAZ: fakir ülkelerde ekmek fiyatları hep düşük olur teknoloji fiyatları yüksek olur ekmek alabiliyoruz ama pasta yiyemiyoruz
SAMED DEMİRÖZ: oradaki pasta -, pasta değil. PASTA: makarna, CAKE: pasta. ama doğruluk payın var. zengin refah ülkelerde cahil sayısı da oldukça az. bizde tam tersi cahil oldukça fazla eğitimli oldukça az. Ayrıca şu da var işsiz olarak ortada gezen gençler ve yetişkinlerin iş beklentisi şudur; "çalışma saati az olsun, maaşı yüksek olsun, hafta sonu izin olsun, üniforma zorunluluğu olmasın, yorucu olmasın, sandalyem pamuktan olsun" bu yüzden işsiz fazla.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title