Haberler

Özyaşar Tel katılım endeksine uygun mu? Özyaşar Tel ve Galvanizleme helal mi, caiz mi? OZYSR halka arzı detayları!

Güncelleme:

Özyaşar Tel ve Galvanizleme Sanayi AŞ'nin halka arzı 23-24 Mayıs'ta gerçekleşecek. Şirketin halka arz büyüklüğü 873 milyon 600 bin liraya ulaşacak. Peki, Özyaşar Tel katılım endeksine uygun mu? Özyaşar Tel ve Galvanizleme helal mi, caiz mi? OZYSR halka arzı detayları!

Özyaşar Tel katılım endeksine uygun mu? Araştırılıyor. Yatırımcılar, halka arz takvimini yakından takip ediyor. Her hafta yeni bir şirketin talep topladığı takvimde, bu hafta yeni şirket isimlerinin açıklanması beklenirken, bir yandan da talep toplama süreci tamamlanan Özyaşar Tel ve Galvanizleme katılım endeksine uygun mu? Merak ediyor. Peki, Özyaşar Tel katılım endeksine uygun mu? Özyaşar Tel ve Galvanizleme helal mi, caiz mi? OZYSR halka arzı detayları!

ÖZYAŞAR TEL KATILIM ENDEKSİNE UYGUN MU?

Özyaşar Tel ve Galvanizleme halka arzı katılım endeksine uygun olarak talep toplamaktadır. Buna göre Özyaşar Tel halka arzı islami hassasiyeti olan yatırımcılar tarafından uygun görülmektedir.

ÖZYAŞAR TEL HALKA ARZI BORSA KODU NEDİR?

Özyaşar Tel ve Galvanizleme Sanayi AŞ halka arzı "OZYSR.HE" kodu ile QNB Finans Yatırım Menkul Değerler AŞ aracılığıyla gerçekleştirilecek.

ÖZYAŞAR TEL HALKA ARZ BİLGİLERİ

Halka arz tarihi: 23-24 Mayıs

Dağıtım Yöntemi: Eşit Dağıtım

Pay: 26,000,000

Hisse Fiyatı: 28 TL

Halka Arz Büyüklüğü: 873 Milyon TL

ÖZYAŞAR TEL HALKA ARZ EŞİT Mİ ORANSAL MI?

Hisse fiyatı 28 TL olarak belirlenen payların eşit dağıtım yöntemi ile dağıtılmasına karar verildi.

ÖZYAŞAR TEL HAKKINDA

Özyaşar Tel ve Galvanizleme Sanayi AŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili Derviş Ali Çokyaşar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 1973 yılında kurulmuş 51 yıllık sektör tecrübesine sahip enerji, altyapı, geri dönüşüm, ambalaj, mobilya, otomotiv, inşaat gibi bütün büyük sektörlere üretim yapan tel ve tel ürünleri üreticisi bir şirket olduklarını belirtti.

Çokyaşar, şirketin yaklaşık 286 bin ton civarında üretim kapasiteleri olduğunu Arnavutluk, İstanbul Silivri, Düzce ve Adana organize de olmak üzere 4 lokasyonda üretim tesislerinin bulunduğunu ve bunun tedarikçileri açısında da çok önemli olduğuna inandıklarını aktardı.

Emir Ceran
Haberler.com - Gündem

Özyaşar Tel Ve Galvanizleme Halka Arz Halka Arz Gündem İş Dünyası Finans Ekonomi Haberler

İzmir'de infial yaratan görüntü! Yanındaki bankta oturan kadına bakarak kendini tatmin etti

İzmir'de infial yaratan görüntü! Yanındaki bankta oturan kadına bakarak kendini tatmin etti

Son seçim anketinde çarpıcı sonuç! CHP ile AK Parti arasındaki fark 3 puana yakın

Son seçim anketinde çarpıcı sonuç! CHP ile AK Parti arasındaki fark 3 puana yakın

Bakan Şimşek talimatı vermişti! Bayramın kaymağını yiyen sektörler incelendi, çok sayıda işletmeye ceza uygulandı

Bakan Şimşek talimatı vermişti! Bayramın kaymağını yiyen sektörler incelendi, çok sayıda işletmeye ceza uygulandı

Bakmadan Geçme

2024- 2025 Süper Lig ne zaman başlayacak? Süper Lig fikstürü açıklandı mı? KPSS sınavları ne zaman? KPSS lisans, ön lisans, ortaöğretim sınavları ne zaman yapılacak? Lol çöktü mü? 18 Haziran League of Legends sorun mu var, neden açılmıyor, bağlanmıyor? Türkiye - Gürcistan maçı canlı izle! TÜRKİYE- GÜRCİSTAN MAÇI HD İZLEME LİNKİ 18 HAZİRAN BİM AKTÜEL YENİ GELEN ÜRÜNLER! Bu hafta BİM'de neler var, hangi ürünler geldi? Valorant çöktü mü? 18 Haziran Valorant sorun mu var, neden açılmıyor, bağlanmıyor? Yurtiçi kargo bayramda açık mı? Yurtiçi kargo bayramda dağıtım yapıyor mu, saat kaçta açılıyor, kapanıyor? Bankalar hangi gün açılacak? Bankalar ne zaman, hangi tarihte mesaiye başlıyor? Bayramda bankalar kapalı mı, açık mı? House Of The Dragon hangi platformda? House Of The Dragon dizisi nerede, hangi platformda? Arda Güler İlk 11'de oynayacak mı? Arda Güler Türkiye - Gürcistan maçında var mı, kadroda mı? Turkcell bayramda açık mı? Turkcell bayileri bayramda kaça kadar açık, kaçta kapanıyor? Metro market bayramda açık mı? Metro market bayramda çalışıyor mu, kaça kadar açık? Trendyol Express bayramda çalışıyor mu? Trendyol Express bayramda açık mı, kapalı mı? Bu akşam Survivor var mı? Bu akşam Survivor All Star yeni bölüm yayınlanacak mı? 18 Haziran Salı Survivor yeni bölüm! Döviz büroları bayramda açık mı? Döviz büroları kurban bayramında kapalı mı, açık mı?
Arap turistler Uzungöl'de birbirine girdi! Vatandaşlar güçlükle ayırdı

Arap turistler Uzungöl'de birbirine girdi! Vatandaşlar güçlükle ayırdı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title