Haberler

Özyaşar Tel halka arz ne zaman? Özyaşar Tel ve Galvanizleme kaç lot verir, katılım endeksine uygun mu?

Güncelleme:

Özyaşar Tel ve Galvanizleme'nin halka arz tarihi ve lot miktarı merak konusu oldu. Yatırımcılar, şirketin halka arzının ne zaman gerçekleşeceğini ve kaç lot verileceğini bekliyor. Özyaşar Tel halka arz ne zaman? Özyaşar Tel ve Galvanizleme kaç lot verir, katılım endeksine uygun mu?

Yatırımcılar, halka arz takvimini yakından takip ediyor. Her hafta yeni bir şirketin talep topladığı takvimde, bu hafta yeni şirket isimlerinin açıklanması beklenirken, bir yandan da talep toplama süreci tamamlanan Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği A.Ş.'nin borsada işlem göreceği tarih araştırılıyor. Özyaşar Tel halka arz ne zaman? Özyaşar Tel ve Galvanizleme kaç lot verir, katılım endeksine uygun mu?

ÖZYAŞAR TEL HALKA ARZ EŞİT Mİ ORANSAL MI?

Hisse fiyatı 28 TL olarak belirlenen payların eşit dağıtım yöntemi ile dağıtılmasına karar verildi.

ÖZYAŞAR TEL KATILIM ENDEKSİNE UYGUN MU?

Özyaşar Tel'in katılım endeksine uygun olup, olmadığı henüz belli değil.

Özyaşar Tel halka arz ne zaman? Özyaşar Tel ve Galvanizleme kaç lot verir, katılım endeksine uygun mu?

ÖZYAŞAR TEL HALKA ARZ BİLGİLERİ

Halka arz tarihi: Hazırlanıyor...

Dağıtım Yöntemi: Eşit Dağıtım

Pay: 26,000,000

Hisse Fiyatı: 28 TL

Bist Kodu: Henüz belli olmadı

Halka Arz Büyüklüğü: 873 Milyon TL

ÖZYAŞAR TEL NEDİR?

Özyaşar Tel ve Galvanizleme Sanayi A.Ş., 1973 yılında, Onursal Başkanımız Ahmet Çokyaşar tarafından kurulmuştur. Şirket, başta sıcak daldırma galvanizli tel olmak üzere, tel ve tel mamulleri alanında katma değerli ürünler üretmekte, enerji, altyapı, kablo, otomotiv, yapı, tarım, mobilya, ambalaj, beyaz eşya, çevre ve güvenlik sistemleri sektörlerine hizmet vermektedir.

Özyaşar Tel, Silivri tesisinde yıllık 120 bin tonun üzerinde üretim kapasitesine sahip olup, bağlı ortaklıkları ve iştirakleriyle* birlikte modern ve ileri teknolojiye sahip tesislerinde toplam 286 bin ton** üretim kapasitesiyle sektörün önde gelen sanayi şirketlerindendir. Özyaşar Tel nezdinde 400'ü aşkın çalışan görev alırken, bağlı ortaklıkları ve iştirakleri* dahil toplam 700'den fazla çalışanıyla faaliyet göstermektedir. Şirket, son 3 yılda ortalama 185 milyon dolarlık geliri ile Türkiye'nin en büyük ikinci 500 sanayi kuruluşu içinde, başta Avrupa, Orta Doğu ve Amerika'da yaklaşık 70 ülkeye yaptığı ihracat ile ilk 1000 ihracatçı firma arasında yer almaktadır.

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Özyaşar Tel Ve Galvanizleme Halka Arz Halka Arz Borsa Gündem Finans Ekonomi Haberler

Eskişehir'de kızı ve torununu katleden cani dedenin, cinayeti neden işlediği ortaya çıktı

Eskişehir'de kızı ve torununu katleden cani dedenin, cinayeti neden işlediği ortaya çıktı

Mezuniyet törenindeki kıyafet krizine valilik el attı! Soruşturma için 2 müfettiş görevlendirildi

Mezuniyet törenindeki kıyafet krizine valilik el attı! Soruşturma için 2 müfettiş görevlendirildi

İsrail'den Lübnan'a saldırı! Çok sayıda yaralı var

İsrail'den Lübnan'a saldırı! Çok sayıda yaralı var

Bakmadan Geçme

CUMA MESAJLARI 14 Haziran: En anlamlı, en yeni Cuma mesajları neler? Hadisli ve dualı Cuma sözleri! Kısa, ayetli ve dualı Cuma mesajları hangisi? Survivor kupası altın mı, değeri ne kadar? 14 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 14 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 14 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? Ogeday babası kimdir? Survivor Ogeday'ın babasının adı ne, kaç yaşına? #129300 14 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 14 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! Survivor kim kazandı, kim şampiyon oldu 14 Haziran Cuma 2024? 14 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 14 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 14 Haziran Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Survivor şampiyonu kaç para alıyor 2024? HSK atama kararnamesi 14 Haziran Cuma yayınlandı! Hakim ve Savcılar atama kararları PDF indir, OKU! #128220 Karaman bayram namazı saat kaçta 2024? Karaman bayram namazı saati Diyanet tarafından açıklandı
Süleyman Soylu'dan Cumhur İttifakı'na destek mesajı: Erdoğan ve Bahçeli tarih inşa ediyor

Süleyman Soylu'dan Cumhur İttifakı'na destek mesajı: Erdoğan ve Bahçeli tarih inşa ediyor

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title