Haberler

Kızılcık Şerbeti'nin Görkem'i ile Ali Koç birlikte eğlendi

Güncelleme:

Kızılcık Şerbeti'nde Görkem karakterine hayat veren Özge Özacar ile Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un bir etkinlikte beraber aynı masada oturup eğlendikleri görüntüler sosyal medyada viral oldu.

Kızılcık Şerbeti'nin Görkem ile Ali Koç beraber eğlendi

"ŞAMPİYONLUK GECESİNİN PROVASI"

İkilinin beraber eğlendikleri anlara ilişkin sosyal medyada " Ali Koç'u başkanlığa devam etmesi için ikna etmeye gitmiş", "Fenerbahçe'ye aidiyet hissetmek apayrı bir şey", "Şampiyonluk gecesinin provası", "Başka bir evrende Görkem" şeklinde yorumlar yapıldı.

Kızılcık Şerbeti'nin Görkem ile Ali Koç beraber eğlendi

Fanatik Fenerbahçe taraftarı olması ile bilinen Özge Özacar'ın daha önce sunuculuk yaptığı bir etkinlikte "Başkanımız Sayın Ali Koç başta olmak üzere Fenerbahçe'mizin kıymetli yönetim kurulu üyelerine; bu kıymetli geceye en güzel şekilde hazırlanmak için canla başla çalıştığımız Fenerbahçe Spor Kulübü ekibine çok teşekkür ediyorum" demişti.

Kızılcık Şerbeti'nin Görkem ile Ali Koç beraber eğlendi

Kaynak: Haberler.com / Televizyon

Kızılcık Şerbeti Özge Özacar Fenerbahçe Ali Koç Televizyon Spor Haberler

Bakmadan Geçme

16 Nisan 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 16 Nisan Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Threads hesabı kapanırsa Instagram da kapanır mı, ne olur? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 16 Nisan AFAD ve Kandilli deprem listesi! 16 Nisan Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 16 Nisan 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 16 Nisan İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 16 Nisan 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 16 Nisan Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 16 Nisan Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 16 Nisan İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 16 Nisan Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 16 Nisan Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi! Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 16 Nisan Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? Kabine Toplantısı konuları neler? 15 Nisan Kabine Toplantısı gündeminde neler var? Threads tekrar ne zaman açılacak? Threads tekrar açılacak mı, tamamen mi kapatılıyor? 30 Kasım hangi burç? Kasım'ın 30'u hangi burçtur? 30 Kasım burç özellikleri, sembolü ve gezegeni nedir? 30 Kasım hangi burca ait?
500

Yorumlar (21)

Demir:

MEDENİ İNSANLAR EĞLENMESİNİ BİLİYOR...

167
169
yanıtYanıtla
Spectrum:

Cahillerde konuşmasını biliyor

yanıt191
yanıt39
mehmet mehmet:

Bu eğlenceyi siyasiler yapsa gündem olur bunlarda kimin parası... Futbolda birilerini zengin olması için kurulmuş dergah

yanıt30
yanıt8
Murat ÇAMUR:

EYVAH DİN ELDEN GETTİ

56
102
yanıtYanıtla
Şükrü:

Kendilerine hak din ve peygamber gönderilen her ümmetin şahidi peygamberi olacaktır. Hesap günü ‘’Her bir ümmetten bir şahit getirdiğimiz ve seni de onlara şahit tuttuğumuz zaman halleri nice olacak! Nisa suresi 41.’’ Herkes kendinden mesul. Kişinin yaşamı dine değil kendine zarar verir. Ancak inancı zayıf olanlar için, o kişiye Bak din böyle bişey ben bu yüzden inanmıyorum diyene kılıf olur. Siz bilirsiniz ayet açık!!!!!!!!!

yanıt140
yanıt23
Murat ÇAMUR:

sus şükrü

yanıt34
yanıt102
Demir:

Şükrü bırak şu arap masallarını...Yıl 2024 oldu :))

yanıt38
yanıt164
Şükrü:

8-Biz onların boyunlarına çenelerine kadar dayanan halkalar geçirdik, bu yüzden kafaları yukarı kalkık durmaktadır. 9-Onların önlerinden bir set, arkalarından bir set çektik, böylece gözlerini perdeledik; onlar artık göremezler. 10- Kendilerini uyarsan da uyarmasan da onlar için birdir, asla iman etmezler. Yasin suresi. Arap masalı mı yoksa Allah mı böyle şamaroğlanına çevirir, hüküm Allah’ın.

yanıt117
yanıt13
Demir:

Şükrü: yasin süresi,nisa suresi nedir loo..Amma güldürdün beni... Çok yaşa bre cahil

yanıt14
yanıt118
Netherill:

adamlar çatır çatır lobi yapıyor kulisleri bırakmıyor bizim başkan eğlence peşinde :D

16
11
yanıtYanıtla
Tüm 21 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title