Haberler

EURO 2024 en iyi 3.'ler hangi ülkeler oldu, belli mi? En iyi 3.ler puan durumu ne?

6 tane grubun yer aldığı turnuvada her grupta 4 ülke ve toplamda 24 tane ülke bulunuyor. 24 ülkeden 16 ülke adını bir üst tura yazdıracakken 12 ülke doğrudan, 4 ülke de en iyi üçüncü olarak bir üst tura çıkacak. Peki, EURO 2024 en iyi 3.'ler hangi ülkeler oldu, belli mi?

EURO 2024'te grup maçlarının sonuna yaklaşılırken hangi ülkelerin bir üst türe kalacağı büyük merak konusu. Gruplarını ilk iki sırada bitiren ülke direkt bir üst tura çıkarken aynı zamanda en iyi üçüncüler de adını bir üst tura yazdıracak. EURO 2024 en iyi 3.'ler hangi ülkeler oldu, belli mi?

EURO 2024 EN İYİ 3.'LER HANGİ ÜLKELER OLDU?

Kalan 4 ülkeyi belirlemek için gruplarını 3. sırada 6 ülkenin puan durumuna bakılacak. En iyi puana sahip 4 ülke son 16 turuna yükselecek. Puanların eşit olması durumunda daha iyi averaja sahip olanlar üst tura çıkacak. Averajlar da eşit olursa gol sayısına, gol sayısı da eşit olursa galibiyet sayılarına bakılacak.

EN İYİ ÜÇÜNCÜLERDE PUAN DURUMU

1.Hollanda(3 maç): 4 puan (0 averaj)

2. Slovakya (2 maç): 3 puan (0 averaj)

3. Slovenya (3 maç): 3 puan (0 averaj)

4. Macaristan (3 maç): 3 puan (-3 averaj)

5.Hırvatistan (3 maç): 2 puan (-3 averaj)

6. Çekya (2 maç): 1 puan (-1 averaj)

3. maçlar sonucunda son durum netleşecek.

Osman Demir
Haberler.com - Gündem

Puan Durumu Gündem Spor Haberler

KKTC'deki törende dikkat çeken anlar! Erdoğan ile Özel arasında samimi sohbet

KKTC'deki törende dikkat çeken anlar! Erdoğan ile Özel arasında samimi sohbet

LC Waikiki çalışanı arkasında ihbar gibi bir veda mektubu bırakarak intihar etti

LC Waikiki çalışanı arkasında ihbar gibi bir veda mektubu bırakarak intihar etti

Son seçim anketinde iktidar ile muhalefet arasında 1,7 puanlık fark

Son seçim anketinde iktidar ile muhalefet arasında 1,7 puanlık fark

Bakmadan Geçme

Moody's kredi notları anlamları! A1, A2 ve B1, B2 ne demek? Kredi notları ne anlama geliyor? 1 Ağustos hangi burç? Ağustos'un 1'inde doğanlar hangi burç oluyor? 1 Ağustos burcu! 20 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Fatih, Zeytinburnu, Şişli elektrik kesintisi! 20 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 20 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Türkiye İspanya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Türkiye İspanya U19 maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Türkiye İspanya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Türkiye İspanya U19 maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 19 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Efsane Milan kadrosu! Efsane Milan kadrosunda kimler var, hangi yıl, neden efsane oldular? Marmara'da deprem mi oldu? Marmara'da son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi
Klima sorunu çözülmeyen tatilciden protesto! Yatağını otelin en serin yeri olan restorana taşıdı

Klima sorunu çözülmeyen tatilciden protesto! Yatağını otelin en serin yeri olan restorana taşıdı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title