Haberler

AREFE GÜNÜ AVM'LER AÇIK MI? Arefe günü alış veriş merkezleri kaça kadar açık?

Güncelleme:

AREFE GÜNÜ AVM'LER AÇIK MI? Arefe günü alış veriş merkezleri kaça kadar açık? Kurban Bayramı'na sayılı günler kala, arefe günü olan 15 Haziran 2024 Cumartesi için alışveriş merkezlerinin (AVM'lerin) çalışma saatleri merak konusu haline geldi.

Kurban Bayramı'na girmeden önceki arefe günü ile ilgili sorular gündeme geliyor. Arefe günü AVM'ye gidip alışveriş yapmayı planlayanlar, arefe günü avm'ler açık mı sorusuna cevap arıyor. AREFE GÜNÜ AVM'LER AÇIK MI? Arefe günü alış veriş merkezleri kaça kadar açık? İşte merak edilenler...

AREFE GÜNÜ AVM'LER AÇIK MI?

Arefe günü olan 15 Haziran 2024 Cumartesi için alışveriş merkezleri (AVM'ler), genellikle standart çalışma saatlerinde açık olacaklar. Çoğu AVM, sabah 10:00'dan akşam 22:00'ye kadar hizmet verecektir. Ancak, yoğunluğa bağlı olarak bazı AVM'ler kapanış saatini 23:00'e kadar uzatabilirler.

Kurban Bayramı süresince genel olarak AVM'lerin açık olması ve alışveriş yapma imkanı sunması beklenmektedir. Ancak, kesin çalışma saatleri ve olası kapanış saatleri için önceden ilgili AVM'nin web sitesi veya sosyal medya hesaplarından bilgi almak faydalı olacaktır.

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Kurban Bayramı Arefe günü Alışveriş Gündem Gündem Yaşam Ekonomi Haberler

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Bakmadan Geçme

23-24 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 23-24 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 23-24 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Büyükçekmece, Eyüp, Üsküdar elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Mamak, Altındağ, Sincan elektrik kesintisi! İztutu Plajı nerede, hangi ilde ve ilçede, nereye bağlı? İztutu Plajı giriş ücreti 2024 ne kadar? İşte İztutu Plajı yol tarifi Blum ne zaman listelenecek? Blum coin listelendi mi, ne zaman çıkacak? Blum coin listelenme tarihi Kıyamet alametleri nelerdir, kaç tanesi gerçekleşti? 54 kıyamet alametleri nelerdir? Gerçekleşen ve gerçekleşmeyen kıyamet alametleri Oğuz Aydın aslen nereli, kaç yaşında? Oğuz Aydın hangi takımda, hangi mevkide oynuyor? Türksat 42.0e otomatik arama frekansı! Türksat tüm kanallar otomatik arama frekans bilgileri, polarizasyon, sembol oranı, FEC nedir? 19 Nisan hangi burç? Nisan'ın 19'unda doğanlar hangi burç oluyor? 19 Nisan burcu! 21 Mart hangi burç? Mart'ın 21'inde doğanlar hangi burç oluyor? 21 Mart burcu! Esenyurt hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Esenyurt nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı?
Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title