Haberler

Mersin Üniversitesi Rektörü Öğrencilerle Buluştu

Güncelleme:

Mersin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erol Yaşar, kütüphanede öğrencilerle bir araya geldi. Yaşar, öğrencilere simit ve çay ikramında bulunarak taleplerini dinledi. Ayrıca kütüphanenin kapasitesini artırmak için çalışmaların sürdüğünü belirtti.

Mersin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erol Yaşar, kütüphanede öğrencilerle bir araya geldi.

Üniversitenin kütüphanesinde ders çalışan öğrencilerle buluşan Yaşar, öğrencilere simit ve çay ikramında bulundu.

Öğrencilerle bir süre sohbet eden Yaşar, talepleri dinledi.

Yaşar, gazetecilere, öğrencilerin başarısını artırmak için çalışmaları sürdürdüklerini söyledi.

Öğrencilerle taleplerini dinlemek için buluştuklarını Yaşar, "Belli saatlerde simit ve çay ikramımız oluyor. Yakın zamanda da çorba ikramına başlayacağız. Öğrencilerimizin sorunlarını dinlemek, taleplerini almak için buradayız. Bugün de gördük öğrencilerimiz çok mutlu. Öğrencilerimizin motivasyonunu artırıcı maddi ve manevi destekler ile onların yanında olduğumuzu hissettirmeye çalışıyoruz." dedi.

Kütüphanenin kapasitesini artırmayı hedeflediklerini belirten Yaşar, "Kütüphanemizin kapasitesi 500 kişi civarında. Bunu 700 kişi civarında artırmak için uğraşıyoruz. Yeni kütüphane binamızın olması için gerekli araştırmaları ve çabayı gösteriyoruz. Yakın zamanda da adımlar atacağız." ifadelerini kullandı.

Fen Fakültesi Matematik Bölümü 2. sınıf öğrencisi Emine Hulde Belen de "Üniversite ve rektörümüzden memnunuz. Çok ilgili bir rektör. Kütüphanemizin sınav haftalarında 24 saat açık olması bizim için avantaj. Sabahlayabiliyoruz. Burası 2. evimiz gibi." dedi.

Düzenli olarak kütüphaneyi kullandığın belirten Fen Fakültesi Matematik Bölümü 3. sınıf öğrencisi Ali Öksel ise sunulan hizmetten memnun olduğunu dile getirdi.

Kaynak: AA / Güncel

Mersin Üniversitesi Simit Eğitim Güncel Haberler

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Bakmadan Geçme

19 Nisan hangi burç? Nisan'ın 19'unda doğanlar hangi burç oluyor? 21 Nisan burcu! 21 Mart hangi burç? Mart'ın 21'inde doğanlar hangi burç oluyor? 21 Mart burcu! Esenyurt hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Esenyurt nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Esenler hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Esenler nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Çatalca hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Çatalca nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Lugano Fenerbahçe maçını hangi kanal veriyor? Lugano Fenerbahçe maçı şifresiz mi, nereden izlenir? Masterchef 10. yarışmacı kim oldu? BELLİ OLDU! Masterchef kim kazandı? UEFA ülke puanı sıralaması (GÜNCEL) 2024 UEFA ülkeler sıralaması Masterchef nerede çekiliyor? 2024 Masterchef stüdyosu nerede, çekimler nerede yapılıyor? Yaz dizileri 2024! Yaz dizileri neden yok? Bu yaz hangi diziler var? Ceyhun Kazancı kimdir? Kaç yaşında, nereli, hangi takımlarda çalıştı? Ceyhun Kazancı hakkında bilgiler Masterchef hangi günler var? 2024 Masterchef bu akşam var mı yok mu, hangi günler yayınlanıyor? 22-23 Temmuz Akaryakıt Fiyatları: Benzine, motorine, mazota zam veya indirim var mı, gelecek mi? Akaryakıt zammı ne zaman? 22-23 Temmuz bugün ve yarın hava nasıl olacak, yağış var mı? HAVA DURUMU! İstanbul'da yarın hava nasıl olacak, kaç derece? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? Üsküdar, Başakşehir, Sancaktepe 22-23 Temmuz İstanbul su kesintisi listesi!
Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title