Gezenler Haberleri

Gezenler haber, Gezenler son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gezenler - 27.6.2014
Atilla İlhan'ın Masası Basın Müzesi'nde
İzmir'in yetiştirdiği çok önemli bir değer olan Attila İlhan'ın gazetecilik yaptığı yıllarda kullandığı masanın İzmir Basın Müzesi'ni daha da zenginleştireceğini belirten İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Atila Sertel, "Bizlere göre paha biçilmez olan bu masayı müzemize bağışladıkları ve gelecek kuşaklara armağan ettikleri için Yentürk çiftine çok teşekkür ediyorum. Müzeyi gezenler, bu orijinal koleksiyondan çok etkileneceklerdir.
Gezenler - 5.6.2014
Nevin Gökçek, Sanatevi Açılışına Katıldı
Usta öğretici Fatma Köksal ise el sanatları ve nakış üzerine çalışmaları olduğunu belirterek, "Eski ve yeni eserleri harmanlayıp, burada tamamen el işlemesi ürünleri sergiliyoruz. Sanatevimizi gezenler, hangi eser ve ürün hoşuna giderse onlara o üründen yapmaya çalışacağım.
Gezenler - 10.8.2013
Ciğerciler de "Bayram" Yaptı
Ciğer yemeden dönmüyorlar Tarihi eski başkenti gezenler, ünü sınırları aşan, eski bir saray lezzeti tava ciğerini tatmadan kentten ayrılmıyor.
Gezenler - 18.7.2013
Tonya İlçesine Kurulması Planlanan Çimento Fabrikası
Köleoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, fabrikanın kurulması planlanan yörenin kendine has özellikleri barındırdığını belirterek, "Dünyayı gezenler buraları da gidip görsünler.
Gezenler - 18.7.2013
Ttb'den Tonya'ya Çimento Fabrikası Tepkisi
Söz konusu yörenin Livalobo mevkiinin böyle bir fabrikanın kurulabileceği değil, sözünün dahi edilmemesi gereken tabiat harikası yörelerden biri olduğuna dikkat çeken Şükrü Güngör Köleoğlu, "Dünyayı da gezenler buraları da gidip görsünler.
Gezenler - 15.5.2013
Kırşehir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinde Proje Tanıtımı Yapıldı
Sergide Endüstriyel Delme Robotu, Atık Pillerin Bitki Çimlenme ve Büyümesine Etkileri, Akışkanın Gücü, Çok Amaçlı Mangal, Akıllı Priz, Karga Savar gibi projeler sergiyi gezenler tarafından beğenildi.
Gezenler - 4.5.2013
Kum Heykel Festivali Başladı
Festival, ilk gününden meraklılarını ağırlamaya başladı. Aileler, gençler ve yerli turistler merakla beklenen festivali ilk gezenler olmak için erken saatte festival alanına geldi.
Gezenler - 2.5.2013
"Güven-Polisin Dünyası" Sergisi
AA ekiplerinin 11 ilde, haftalar süren çalışmaları sonucu Kızılay Metro Sanat Galerisi'nde açılan sergiyi gezenler, anı defterine duygularını yazdı ve "En Beğenilen Fotoğraf" anketine katıldı.
Gezenler - 2.5.2013
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (3)
Foto: Balbey Mahallesi sakinleri ve muhtar === Aydın Kanza 'sanat parkı'na dönüştü ANTALYA Sanatçılar Derneği (ANSAN) ile Muratpaşa Belediyesi işbirliğinde gerçekleşen 'Seramik Heykel Sempozyumu'nun üçüncüsünde ortaya çıkarılan seramik heykellerden 7'si, Aydın Kanza Parkı'ndaki havuzun kenarına yerleştirildi. Bugüne kadar konacakları yer belirlenemediği için bir depoda koruma altına alınan eserlerle süslenen park, 'sanat parkı'na dönüştü. Park içinde resim, heykel, çeşitli el sanatlarının sergilendiği bir sanat galerisi de bulunuyor. Parkı gezenler, heykellerle hatıra fotoğrafı çektiriyor.
Gezenler - 30.4.2013
Başkan Orman, Erdoğan'ın Biletini Kesti
"BEŞİKTAŞLILARI KİMSE KANDIRAMAZ" Yönetim kurulu içinde olup da kendini kandırılmış hisseden biri varsa o kişinin ivedilikle istifa etmesinin altını çizen Orman, "Biraz Beşiktaşlılık duruşu olduğuna inanıyorsa hemen istifasını sunmalıdır. Kimseyi kandırdığımız yok, her şey şeffaflık içinde yürütülüyor. Bin tane hukuk davasıyla uğraşırken hiçbirine yardımcı olmayıp sırf kongre yaklaştı diye bu hareketlere girmek onaylanamaz. Bu camianın bir başkanı olarak o kişiden hemen gereğini yerine getirmesini istiyorum. Aday olmak isteyenler projesi olanlar radyo radyo gezenler gelsinler burada konuşsunlar.
Gezenler - 27.4.2013
"Şiddete Fırça Atıyoruz" Sergisi
Yakutiye Meydanı'ndaki sergide, şiddete uğrayan kadınların tasvir edildiği 12 yağlı boya resim yer aldı. Sergiyi gezenler, boş tuvale şiddeti anlatan resim de çizdi.
Gezenler - 26.4.2013
Ödemiş, Gönenli Add Üyesi Kadınları Ağırladı
Ödemiş ve yöresinin gezi turları için biçilmiş kaftan olduğunu dile getiren ADD Gönen Şube Başkanı Kadriye Meral, "Hem bu güzel bahar günlerini değerlendirmek, hem de ADD şubeleri arasındaki bağı güçlendirmek adına bugün Ödemiş, Tire ve Selçuk'a gezi düzenledik. Sabahtan itibaren Gölcük ve Birgi'de hem gezdik hem alışveriş yaptık. Ödemiş içinde de ÖYKAM'ı ziyaret etme fırsatını bulduk. Bir ilçeye göre ÖYKAM'ın çok iyi bir kurum olduğunu söyleyebiliriz. Ödemiş'i gezenler mutlaka ÖYKAM'ı da ziyaret etsinler" dedi.
Gezenler - 14.4.2013
'Peygamberimiz' Konulu Sergi Açıldı
Konuşmaların ardından davetliler sergiyi gezdi. Sergiyi gezenler sergilenen eserleri çok güzel ve anlamlı bulduklarını belirttiler.
Gezenler - 8.4.2013
Diyarbakır'da Halka Açık 'Polis Haftası' Kutlaması
Daha önce kapalı mekanlarda kutlanan 'Polis Haftası', Diyarbakır'da kentin işlek meydanında, halkla birlikte kutlanırken, kutlamalara katılanlar standlara ve gösterilere büyük ilgi gösterdi. Trafik, olay yeri inceleme, bomba imha, asayiş ve narkotik gibi şubelerin stantlarını gezenler, stantlarda görevli polislerden suç ve suçlu gibi konularda bilgi aldı.
Gezenler - 31.3.2013
ABD'deki Dünyanın En Küçük Müzesi İlgi Görüyor
Josh Safdie ve Alex Kalman'a ait müze ücretsiz olarak gezilebilirken isteyenler girişteki yardım kutusuna bağışta bulunabiliyor. Dünyaca ünlü film festivallerinin de yapıldığı Tribeca semtinin Cortland Alley sokağında yer alan müzeyi gezenler için cep telefonundan dinlenebilen sesli rehber hizmeti de sunuluyor.
Gezenler - 13.3.2013
Polis Adayları, Çanakkale Ruhunu Gaziantep'e Getirdi
Gaziantep Polis Meslek Yüksek Okulu öğrencileri, Çanakkale Savaşı'nda verilen mücadeleyi, 3 aylık bir zamanda hazırladığı panoramik sergiyle tekrar yaşattı. Top, mermi ve tüfek sesleriyle Çanakkale Cephesi'nin yansıtılmaya çalışıldığı sergiyi gezenler, gerçeğine yakın olarak yapılan anıtın önünden geçerken de duygu dolu anlar yaşadı.
Gezenler - 8.3.2013
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (4)
Foto.RUS Sanat ve Kültür Derneği, Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlediği 'Kalbin Ritmi' adlı klasik müzik konseriyle, Antalya'da yaşayan ağır hasta çocukların yardımına koştu.
Gezenler - 6.3.2013
Söke'de Kadın El Emeği Kermesi
Kermesin açılışında ilçe Kaymakamı Mehmet Demirezer ve eşi Derya Demirezer, Söke Belediye Başkan Yardımcısı Levent Tuna, CHP'li Söke Belediye Meclis Üyesi ve Belediye Meclisi Kadın Komisyonu Başkanı Nimet İncedal'da bulundu. Açılış saatlerinde CHP Kadın Kolları Başkanı Sibel Işık ve Kadın Kolları üyeleri de kermesi gezenler arasında yer aldı.
Gezenler - 2.3.2013
Yaşadığı Kenti Fotoğraflarla Anlattı
Bugüne kadar yaşadığı kent olan İskenderun'un binlerce fotoğrafını çektiğini belirten Seher, "Bu manada bu kadar fotoğrafın arasından 50 tanesini seçip sergiye koymak çok zor oldu. Fotoğraflarımın en büyük özelliği orijinal olmalarıdır. İskenderun'a duyduğum sevgimi fotoğraflarıma yansıtmaya çalıştım. Umarım sergiyi gezenler bu düşüncemi fotoğraflarımda görebilirler.
Gezenler - 2.3.2013
Arapların Muhteşem Yüzyıl Banyosu!
Tüyap'ta yarın sona erecek olan Unicera 25. Uluslararası Seramik Banyo ve Mutfak Fuarı'nı gezen Araplar, Osmanlı saray ihtişamını yansıtan banyo tasarımları ve aksesuarları karşısında hayranlıklarını gizleyemediler. Fuara eski saray motifi tasarımlı banyo ekipmanları ile katılan Decovita firması ürünlerin gördüğü ilgiden de oldukça memnun. Banyo ve aksesurların tasarımlarını Türk ve yabancı mimarlar tarafından yapıldığını ifade eden Decovita Yönetim Kurulu üyesi Selman Öztürk 'Türk, İtalyan ve İspanyol tasarımcılar tarafından Osmanlı harem hayatı esas alınarak hazırlanan saray seramik ve banyo dolaplarımız yurtiçi ve yurt dışındaki anlasmalı fabrikalarda üretip pazara sunuyoruz. Türk dizileri ile birlikte ortadoğuda başlayan Türk hayranlığı bizim de işlerimize olumlu yansıyor' dedi. AYAKKABI KÜVETE YOĞUN İLGİ Bu arada Decovita standında sergilenen ayakkabı küvet de yoğun ilgi görürken, ismi gizli tutulan bir ünlünün bu küvetten sipariş ettiği öğrenildi. Firma tarafından fuar için İtalyan mimarlara yaptırılan 3 metrelik ayakkabı küvet, fuarı gezenler tarafından ilgi ile karşlandı.
Gezenler - 2.3.2013
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (4)
Eşlerden birinin sinirli olduğunda diğerinin susmasını öneren Özutku, tartışmaların evliliği yıprattığını kaydetti. Özutku, "Tartışmanın galibi yoktur. Eşlerin biri sinirli halde bağırıp çağırsa diğeri susmalı. Yangına körükle gitmemeli. Aile içinde huzursuzlukların temel nedeni eşlerin tartışmalarında birbirine karşı ağır ve kırıcı sözler söylemesi. Kırıcı sözün tamiri çok zor oluyor" diye konuştu. Son yıllarda kültürel yozlaşmayla birlikte boşanmalarda artış olduğunu belirten Özutku, dünyada boşanmaların en az yaşandığı ülkelerden birinin de Türkiye olduğunu ancak son yıllarda boşanmalarda artış gözlendiğini kaydetti Kamil ATALAY/MANAVGAT, (DHA) Foto: Seminerden === Minikler doktorluk mesleğini öğrendi ANTALYA Koleji Okul Öncesi Gezenler Sınıfı Öğrencileri, aktif veli katılımlı öğrenme süreci kapsamında, doktorluk mesleği hakkında bilgi aldı.
Gezenler - 27.2.2013
"İffet, Şehvet, Masumiyet'' Sergisi
Sergiyi gezenler sanatçının eski eserlerinin yanısıra yepyeni eserlerini ilk kez görme şansına sahip olacaklar.
Gezenler - 27.2.2013
Baş Başa Sinema
Usta spor spikeri ve spor yorumcusu Halit Kıvanç geçtiğimiz günlerde, eşi Bülbün Hanım ile birlikte Astoria'daydı. AVM içerisinde yer alan sinemaya giden Kıvanç çifti, 'Taş Mektep' isimli filmi izledi. AVM içinde gezenler, Halit Kıvanç'a büyük ilgi gösterdi.
Gezenler - 25.2.2013
CHP'li Gürkan: Sağlık Bakanlığı'nın Alo 182 Çağrı Merkezi Edirne'ye Kurulsun
"EDİRNE'YE NORMAK DEVLET YATIRIMLARI DIŞINDA HİÇBİR ŞEY GELMEDİ" Konuşmasına, Edirne Milletvekili Dr. Mehmet Müezzinoğlu'nun Sağlık Bakanlığı'na getirilmesi konusuyla başlayan Recep Gürkan, Müezzinoğlu'nu yeni görevi için tebrik etti. AKP Edirne Teşkilatı'nın bakanlık konusunu abarttığını ifade eden Gürkan, "Sanki bütün Edirne Ankara'ya gidip Başbakanlık önünde pankart açacak ve Başbakan'ın elini öpecekmiş gibi bir hava yaratıldı. Bu ne akılla ne de demokrasiyle bağdaşır. Müezzinoğlu 20 aydır Edirne milletvekili. Kendisine Edirne'ye normal devlet yatırımlarının dışında hiçbir şey gelmediğini hatırlatıyorum. Köprülerin ışıklandırılması ile ilgili defalarca soru sordum henüz bir çaba yok. Sayın vali kendi çabasıyla ışıklandırma yaptı ama biraz gezenler bu ışıklandırmanın çok da sağlıklı olmadığını görebilir.
Gezenler - 23.2.2013
Bornova'da Tarihe Yolculuk Sağlayacak Proje
İzmir'de yerleşik yaşamın en az 8500 yıl öncesine dayandığını kanıtlayan buluntuların çıkarıldığı Yeşilova Höyüğü'nde Bornova Belediyesi 'nin geçen yıl Kasım ayında temelini attığı Ziyaretçi Merkezi'nin inşaatı yükselmeye başladı. Tarihi Kentler Birliği'nin proje ödülü verdiği Yeşilova Ziyaretçi Merkezi Projesi, Dünya Mimarlık Festivali'nde (World Of Architectural Festival) ilk 10'a girme başarısı göstermişti. İnşaat çalışmaları tamamlandığında Yeşilova Höyüğü Ziyaretçi Merkezi'ni gezenler binlerce yıllık bir tarih yolculuğuna çıkacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Gezenler Haberleri | Gezenler Haber - Haberler - Gezenler haberleri, son dakika gezenler haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haberleri! DOKTORLAR KOVİD-19'LA SAVAŞI ANLATIYOR - Nefes alamıyorsunuz, bunu yaşamak korkunç bir şey.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.9.2020 16:23:07. #1.15#
title