Gap Başkanı ile Kaymakamlar Dika'yı Ziyaret Etti - Haberler Ekonomi
Haberi Paylaş

Gap Başkanı ile Kaymakamlar Dika'yı Ziyaret Etti

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Ekonomi
Gap Başkanı ile Kaymakamlar Dika'yı Ziyaret Etti

GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Sadrettin Karahocagil ile Mardin ilçelerinin kaymakamları Dicle Kalkınma Ajansı’nı (DİKA) ziyaret etti.

GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Sadrettin Karahocagil ile Mardin ilçelerinin kaymakamları Dicle Kalkınma Ajansı'nı (DİKA) ziyaret etti.

Güneydoğu Anadolu Projesi (GAP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Sadrettin Karahocagil ile Mardin'in ilçelerinin kaymakamları Ajans'ı ziyaret ederek Genel Sekreter Yılmaz Altındağ ile görüştü. DİKA Genel Sekreter'i GAP BKİ Başkanı Karahocagil ile kaymakamlara ajansın yaptığı çalışmalar konusunda bilgi verdi. Altındağ, kendisini ziyaret eden Karahocagil ile Mardin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Ayhan, Kızıltepe Kaymakamı Ahmet Odabaş, Midyat Kaymakamı Hüseyin Tekin, Nusaybin Kaymakamı Ergün Baysal, Savur Kaymakamı İdris Koç, Mardin Vali Yardımcısı Mehmet Uslu ve Mardin Valiliği Hukuk Müşaviri Hidayet Sarı'ya ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, teşekkür etti. - MARDİN

Gap Başkanı ile Kaymakamlar Dika'yı Ziyaret Etti

Gap Başkanı ile Kaymakamlar Dika'yı Ziyaret Etti

İhlas Haber Ajansı - Ekonomi Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title