Haberler

Kahramanmaraş depremi sonrası Türkiye'de espor organizasyonları durduruldu

Güncelleme:

Kahramanmaraş'ın iki ilçesinde meydana gelen 7.7 ve 7.6'lık deprem nedeniyle espor organizasyonları ikinci bir duyuruya kadar ara verildi. League of Legends ve Valorant gibi oyunlarda bulunan espor organizasyonlarından durdurulma kararı geldi.

Türkiye Espor Federasyonu'nun düzenlediği 1. Olağan Genel Kurulu da dahil olmak üzere Türkiye'deki tüm espor organizasyonları ikinci bir duyuruya kadar ertelendi.

ESPOR ORGANİZASYONLARI DURDURULDU

League of Legends Şampiyonluk Ligi operasyonları ikinci bir duyuruya kadar ara verilirken bu hafta oynanması beklenen maçların Türkçe yayınları da iptal edildi. Bunun yanı sıra Valorant Challengers TR: Birlik faaliyetlerinin de ikinci bir duyuruya kadar durdurulduğu bildirildi.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

DEPREM 10 İLİ VURDU

Kahramanmaraş'ın Pazarcık ve Elbistan ilçelerinde meydana gelen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki deprem meydana geldi. Deprem; Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Şanlıurfa, Adıyaman, Gaziantep, Malatya ve Hatay'da yıkıma neden oldu.

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Gamegar

League Of Legends Valorant Deprem Gamegar Spor Haberler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title