Galatasaray'dan Çaykur Rizespor'a "Oğulcan Çağlayan" cevabı: İddialar tamamen gerçek dışıdır - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Galatasaray'dan Çaykur Rizespor'a "Oğulcan Çağlayan" cevabı: İddialar tamamen gerçek dışıdır

Haberler.com - Haberler | Spor
Galatasaray'dan Çaykur Rizespor'a

Oğulcan Çağlayan'ın uzlaşma sürecine ilişkin açıklama yapan Çaykur Rizespor'a Galatasaray'dan cevap geldi. Sarı-kırmızılı kulüp yaptığı açıklamada, "Adı geçen oyuncumuzun 2019 - 2020 sezonu devam ederken, transfer sürecine Galatasaray'ın müdahil olduğu iddiaları tamamen gerçek dışıdır. Başkan Yardımcımız Sayın Rezan Epözdemir'e yönelik mesnetsiz ve yakışıksız ifadeleri ise hiçbir şart altında kabul etmiyoruz" ifadeleri kullanıldı.

Galatasaray ile Çaykur Rize spor arasında Oğulcan Çağlayan transferine ilişkin yaşanan ihtilaf çözüme ulaşmadı. Sabah saatlerinde Karadeniz ekibinin yaptığı açıklamaya Galatasaray cevap verdi. Sarı-kırmızılı kulüp, haksız itham ve suçlamalarla karşı karşıya olduklarını belirtti.

Galatasaray'ın "Çaykur Rizespor'un Açıklamasına Yanıtımızdır" başlık açıklaması şöyle:

Başkanımız Sayın Burak Elmas'ın GSTV yayınında açıkladığı bilgi ve belgeler geçerliliğini korumakta ve kamuoyunun takdirindedir. Adı geçen oyuncumuzun 2019 - 2020 sezonu devam ederken, transfer sürecine Galatasaray'ın müdahil olduğu iddiaları tamamen gerçek dışıdır. Başkan Yardımcımız Sayın Rezan Epözdemir'e yönelik mesnetsiz ve yakışıksız ifadeleri ise hiçbir şart altında kabul etmiyoruz.

Sürecin gidişatına göre, gerekli gördüğümüz takdirde görüşmelerde yer alan bilgi, belge ve isimleri tüm detaylarıyla spor kamuoyu ile paylaşacağımızı belirtmek isteriz. Futbol kamuoyunu ve Çaykur Rizespor camiasını Türk futbolunda yaratılmaya çalışılan bu suni gerginliğe karşı, doğruların yanında ve Galatasaray camiası ile omuz omuza durmaya davet ediyoruz.

Galatasaray, mazisinde örnekleri olduğu gibi, bugün de ilkeleri nedeniyle haksız itham ve suçlamalarla karşı karşıyadır. Ancak Galatasaray, haklı mücadele ve dik duruşundan asla vazgeçmeyecek, yine geçmişte olduğu gibi, bugün de bu süreçten güçlenerek çıkacaktır.

Haberler.com - Spor Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (3)
Metin Demir:aynı şeyi feneresyon yapsaydı sizce büylemi olurdu şimdiye dek çoktan oynardı Cevap Yaz 0 2 Yayından Kaldır
Lexa :TFF İSTİFA !!! KATARLILARDAN ALDIKLARI PARALAR DA HARAM ZIKKIM OLSUN. Cevap Yaz 0 2 Yayından Kaldır
ahmet güneş:eeeee oyuncu ayartma transferlerinden elbet patlayacaktın cincon.... Cevap Yaz 17 1 Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title