Fenerbahçe İdari Menajeri Volkan Ballı: Alex Artık Samandıra'ya Girebilecek

Fenerbahçe İdari Menajeri Volkan Ballı, FB TV'ye konuştu. Ballı, "Alex artık Samandıra'ya girebilecek." dedi.

Fenerbahçe Televizyonunda yayınlanan 14/16 programına konuk olan İdari Menajer Volkan Ballı, sarı-lacivertli takımın gündemiyle ilgili konuştu. Ballı şu açıklamalarda bulundu:

"Ersun hoca akademisyen bir teknik direktör. Gecenin 12'sinde aşağı iniyorum, hoca ve ekip spor yaptığımız salonda çalışmaya devam ediyor. Çok uzaklaşan şampiyonluk hedefi önümüzdeki senenin başlangıcıyla Fenerbahçe'nin ilk hedefi olacaktır, olmalıdır da.

"SADIK ÇOK İYİ FENERBAHÇELİ"

Övmek için söylemiyorum ama şunu gördüm; Sadık'la 1-2 saat odamda konuştuk ve çok iyi bir Fenerbahçeli olduğunu gördüm. Galatasaray altyapısında oynayacak ve Fenerbahçeliliğini devam ettirecek... Onun gibi bir oyuncunun aramıza katılması beni çok mutlu etti.

"ALEX GELDİĞİNDE SAMANDIRA'YA GİREBİLECEK ARTIK"

Alex geldiğinde Samandıra'ya girebilecek artık. Onlar bizim kulübümüz için formamız için ter akıttılar, şampiyonluklar yaşattılar. Onlar bizim başımızın tacı. Bu gerçekten çok güzel bir şey. Ne zaman ihtiyacımız olsa yardımımıza koşuyorlar"

YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.