Fatih Terim bombayı patlattı: İtalya'dan teklif gelirse hemen ayrılırım - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Fatih Terim bombayı patlattı: İtalya'dan teklif gelirse hemen ayrılırım

Haberler.com - Haberler | Spor

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, son zamanlarda İtalyan basınından yoğun ilgi görüyor. Lazio karşılaşmasından sonra Terim, İtalyan medyasıyla sohbet toplantısı yaptı. "İtalya'da çalışır mısınız" sorusuna Terim, "G.Saray ile 3 yıllık sözleşmem var. Ama maceranın sonunda İtalya'dan bir telefon gelirse hemen ayrılırım" dedi.

Mynet'in haberine göre; Galatasaray'ın Lazio'yu mağlup ettiği karşılaşmanın ardından Fatih Terim, İtalyan basın mensuplarıyla bir araya geldi. İtalyan gazeteciyle eğlenceli anlar yaşayan Terim, onları en iyi şekilde ağırladı.

Fatih Terim bombayı patlattı: İtalya'dan teklif gelirse hemen ayrılırım

"MOURİNHO'YA SELAM SÖYLEYİN"

Fatih Terim dostu Jose Mourinho'yla ilgili gelen soruya, "İyi yolculuklar. Mourinho'ya selam söyleyin. Roma'da görüşürüz" diye cevap verdi.

Fatih Terim bombayı patlattı: İtalya'dan teklif gelirse hemen ayrılırım

"HEP TAKİP EDİYORUM"

İtalya'dan teklif gelirse nasıl bir karşılık vereceğiyle ilgili gelen soruya ise şöyle yanıt verdi: Serie A'yı hep takip ederim. İtalya'yı çok seviyorum. Bugün bile La Gazzetta Dello Sport'u okudum. Sarri benim dostum. Lazio iyi olacak. Şimdi Galatasaray ile 3 yıllık sözleşmem var. Adamlarımla beraber bir şeyler yapmak için uğraşıyorum. Bu maceranın sonunda İtalya'dan bir telefon gelirse hemen ayrılırım.

Fatih Terim bombayı patlattı: İtalya'dan teklif gelirse hemen ayrılırım
Haberler.com - Spor Haberleri
Yorumlar (6)
Qwe Qwe:Fatih terim Şenol Güneş rıza Çalımbay Samet Aybaba ve bunlar gibi birkaç isim daha. Düşün artık Türk futbolunun yakasından ya. Geride kaldınız futbolda 10 yıl geriden geliyorsunuz. Yapmayın bırakın daha genç teknik adamlar gelsin. Daha aktif günümüz futbolu mantalitesinde takım çalıştıracak hırslı aktif Genç hocalar olsun. Para Kazanacağınız kadar kazandınız da 20 seneden fazladır hocalık yapıyorsunuz.Bırakın gidin artık torun sevin ailenizle vakit geçirin.
Muhsin Biçim:ne olur şimdi git GS ye büyük hizmet etmiş olursun
Veysel :Bi defolun gidin artık.Sizden başka adam mı yok.Bu ülkenin futbol gelirlerinden kaymağını Şenol Güneş le Fatih terim yemiştir.
500
title